8
  • eto demerzel
    #8
    hagyatok maaa. akkor nm rinyalnak mikor a rendorseg figyeli oket??? akkor hol van a szemelyes info? es a kem muholdak ? azok pontosab adatokat szolgaltatnak, persze oket nm lehet bozonyitani igy felni sem lehet toluk persze azt tudjuk hogy vannak. azok felnek ettol akik felre lepnek oszt felnek hogy a hazastars felismeri valahol. oszt mikor haza megy kap a szalja.
  • Tripax
    #7
    Nem kell ennyire részleteskedni. Ha meg akarok valkit figyelni akkor elég ha megnézem mikor lép ki az utcán és utána a google mappsal meg tovább követem. Egyszerű megfigyelés, akár egy ember ismerettségi köréről. Ennyi. És ez ha belegondolunk tényleg elég zavaró lehet bizonyos esetekben. Aki meg egy magán könnyítő emberről akar bizonyíték erejű felvételt csinálni az egy perverz.
  • Cobra.
    #6
    Ja hogy rosszat néztem és van ez a street view is. Ez már jóval részletesebb, de se az autók rendszámát, se az emberek arcát nem lehet itt sem kivenni.
  • turul16
    #5
    Azokon fotókon amit én láttam ott valószínűleg saját magamat sem ismerném fel.
    Az arcok elmosódottak és kb. 10 pixel szélesek. Ha ránagyítok, akkor sem lesz jobb csak még nagyobb elmosódott pacát kapok.
  • stinkydiver73
    #4
    Ezeket a képeket az utakon mászkáló GPS-szel felszerelt autókból készítik! És felismerhetők az arcok.
  • Cobra.
    #3
    Na megnéztem, NY-ban kb 2mm egy ember, Montrealban meg egyáltalán nem is láttam a képen embert, mert egy autó kb 3mm. Szóval megint úgy akarják perelni a Google-t, hog valószínűleg meg se nézték a térképprogramot.
  • Cobra.
    #2
    Arra azért kíváncsi lennék, mennyire felismerhető az az ember, aki rákerül a képre. Nem valószínű, hogy kémműholdakról vannak a képek.
  • Filiic
    #1
    Megnéztem ezt a street viewt, és úgy látom csak az Usában van, Kanadában nincs. Kicsit korai így aggályoskodni...(Mmint a kanadaiaknak:c)