30
  • ddt500
    #30
    Igen láttam azt is. Meg a könyvben is így van.
  • Kemény Husi
    #29
    A predalien szó már meglehetősen régóta meg van alkotva, nem értem, mi ebben a nagy hír. A rendezők csak becenevet adtak a lénynek, Bill Paxton egyik szerepe után "Chet"-nek nevezték el.
  • Vucli
    #28
    Predalien lol ez aztán a kreativitás
  • DoctorJohnson
    #27
    Igen, az Alien-ben Kane-ből kelt ki a lény, de amúgy a rendezői változatban látható, hogy Dallas-t sem ölte meg, hanem csak elvitte gazdatestenek (Ripley később rátalál és ha jól emléxem megöli mielőtt bármi rosszabb történhetne a kapitánnyal).
  • DoctorJohnson
    #26
    Marhaság, az ALIENS-ben (és nem alien 2) egy nőből kelt ki a cucc. Abban SEM volt kisgyerekes téma.
  • Kferro
    #25
    InfectedMann!
    Most látom, hogy a honlapodon milyen jó kis cikkek, interjúk vannak az új részről.
    Gratula!
  • Darkoo
    #24
    Rykov te meg ezt jól tudtad..
  • Darkoo
    #23
    A rendezők rengeteg infót "benyögtek", csak ez a cikk nem említi meg őket.
  • billxxx
    #22
    Végre:DD
    Elösször nézzétek meg a filmet utána alkossatok véleményt
  • Rykov
    #21
    Jogos kérdés!
  • kanduhr
    #20
    Most abban mi a nagy cucc, hogy szétrobban egy ember mellkasa? Már láttuk az Alien első részében, és most ennyit képesek benyögni?
  • Wittgen
    #19
    A hírek sokkal több gyerekhalállal vannak tele, nem értem miért kell felháborodni, ha egy filmben meghal egy gyerek.

    Amcsi szuperhírók mészárolják keleten az arab gyerekeket, de ha filmben látnak valamit, akkor meg megy a fújjolás ezerrel, meg a megbotránkozás.
  • ddt500
    #18
    Az Alien egyben nem a kapitányból kelt ki az idegen. Dallasnak hívták a kapitányt(Őt kapta el a szellőzőben) és talán Kane-nek a fertőzöttet.
  • gyuri12
    #17
    tényleg? kb 6 évesen láttam a filmet, ennyi idő alatt biztos elfelejtettem... melyik érsznéál kel ki a kisrácból?:O
  • InfectedMann
    #16
    Amúgy eléggé gáz, hogy még mindig ezt az ezeres éves képet rakja ki az SG mikor van tök új kép a filmből
  • DompR
    #15
    Konkrétan a "zélijen" 2-ben is szépen kikelt a kissrácból a szörnyecske, szal nem újdonság
  • DoctorJohnson
    #14
    "A testvérpár meglepően sok részletet volt hajlandó elárulni a filmről"

    A cikkben pedig szinte semmi új infó nincs, csak a szétrobbanó kisgyerek...
    Pedig ennél jóval több infó került ki a netre...
  • moRtiZ
    #13
    Ők azt emelik ki, hogy nem fognak finomkodni a megvalósítással, még egy ilyennel sem, hogy sokan meg fognak botránkozni, hogy egy kissrác mellkasa szétrobban.

    Én nagyon várom, kiváncsi leszek rá nagyon.
    Én szeretem az összes Alien és mind2 predátor filmet is. Sőt, nekem még az AvP is tetszett, megnéztem azt is már vagy 4x.

    Szóval ennyi, várom nagyon.
  • gyuri12
    #12
    "Az első rész végén kikelt "mutáns" megkapta a saját nevét: Predalien."
    Avp játék valaki?:/

    egyébként meg nem lesz az jó,ha csak vér lesz benne,meg gyerek-mellkas-robbanás,nekem alien hangulat kell!
  • gyuri12
    #11
    de ők nem gyerekek voltak.
  • InfectedMann
    #10
    az AVP Univerzum -on magyarul olvasható az egész cikk a Strause fivérekkel.
  • Wittgen
    #9
    Azért nem egészen igaz ez. Pl nekem tetszett az Alien4 (asszem egy franica látványmágus volt a rendezője), meg pl a Vidocq (szintén francia) is.

    A sok haláltól meg inkább látványosabb lesz, viszont a totálban mutatott mellkas-szétrobbantásokat már mind a 4 alien film tartalmazta. (pl alien1 kapitány, alines2 egyik telepes, alien3 Ripley, aliens4 szemüveges csóka a film végén).
  • koimbra1978
    #8
    Szerintem már az első rész is jó volt, most ezek arra gyúrnak rá, hogy az Ő filmjük mekkora állat lesz és hogy az első rész mekkora gáz volt. Tulajdonképpen az a baj, hogy ha speciális effektekkel foglalkozó ember lesz rendező, akkor abból nem mindig sül ki jó dolog, sőt, inkább nem...
  • Balage74
    #7
    Nézzétek meg a hotel 2-őt, utána lehet szidni ezt a filmet (bár nem hiszem hogy fogod...) A kettő között az a különbség, hogy az egyik egy beteg elme szüleménye a másik egy jó kis mese (akárhány mellkast is robbantanak szét benne)
  • menetrend
    #6
    Van itt valahol az sg-n asszem egy bemutató
    Bemutató
  • Seth
    #5
    qrvaeNNNehéz ????
  • lee56
    #4
    (*hopp kimaradt egy eNNN)
  • lee56
    #3
    Hátja, qrvaehéz mindenkit egyszerre kielégíteni :)
  • Celeborn
    #2
    Hát. Én szerettem az Alien filmeket. Volt azokban is vér, meg minden, de azért nem olyan, hogy rosszul legyen tőle az ember. Szóval számomra nem éppen csalogató amit arról a totálban mutatott szétrobbantott gyerek mellkas... Majd megnézem a bemutatót, aztán eldöntöm, megyek-e. Pedig érdekelne, nagyon. Viszont ha túlzásba viszik a dolgot, akkor a nézők egy másik táborát fogják elveszíteni, hiába nyernek meg egy másik réteget.
  • The Garrett
    #1
    várjuk mint a messiást (csak ne menjen át a film gagyi meszaroloslancfureszesgyilkosvisszatérXXXI -be)