126
Végre lesz pc-re az xbox 360-on nagy sikerű zombis játék.
  • Bence94
    #1
    helo remélem nem baj hogy megnyitottam a topicot gondolom tudjátok hogy lesz pc-re.

    Dead Rising PC-re is!
    Az Xbox 360 egyik húzónevének számító túlélőhorror, a Dead Rising a legújabb hírek szerint PC-n is tiszteletét teszi!
    ashe, 2007. szeptember 12., 12:20

    A játék skandináv forgalmazója, a Pan Vision szellőztette meg először a hírt, sőt, már egy szeptember 28-ai megjelenési dátumot is tudni véltek. Időközben aztán megkeresték a kiadó Capcomot is, akik megerősítették, hogy még valamikor idén lesz Dead Rising PC-re is.
  • Kandurex
    #2
    húzónévnek?...hááát,..beztos :p
  • Bence94
    #3
    mert milyen game?én csak azt hallottam hogy marha jó.
  • REALista
    #4
    Hát én fél óránál többet nem játszottam vele boxot...:D
  • Kandurex
    #5
    hümm, hát.. arról szól, hogy mész és henteled a zimbes-zombikat, felhasználhatsz minden kezedügyébe akadó tárgyat, aztán különböző bónuszokat kapsz, ha minél frappánsabb és több zimbest küldesz a másvilág...akarom mondani....hm...szal valamilyen világra. Grafikára nézve viszont pofás nagyon....úgy nagyjából ennyi a játék, legalább is a demó alapján. Mondjuk azért vannak benne vad ötletek a gyilkolászásra, szóval tipikus party game, megfelelő társasággal....
  • cicai
    #6
    És a gépigény?
  • haxoror
    #7
    szeressük azombiket
    /fav
  • cicai
    #8
    jaja
  • Bence94
    #9
    nemtudom majd biztos lesz még info.
  • cicai
    #10
    ok^^
  • Gabe18
    #11
    Hát ezzel nem igazán értek egyet.Ennek semmi köze party,meg társasági játékokhoz.Az egy dolog hogy neki lehet állni ész nélkül agyba főbe legyilkolni 500 zombit fél óra alatt,és igy el lehet vele hülyülni,de ez csak amolyan bónusz.Ha valaki a feladatokra koncentrál akkor sokkal komolyabb az egész.
    Az viszont biztos hogy ha nem lesz benne valami quick save,akkor szerintem a pc-s játékosok a hajukat fogják tépni.
  • Kandurex
    #12
    hm...itt egy 50 megás (HD) videó a játékmenetről...
  • AntiHero
    #13
    jupiiiiiiiiiii
  • Gabe18
    #14
    Jó hát ez mit mutat meg?Persze száz féle eszköz,meg tárgy van amivel a zombikat irthatod,ez igaz.De ha a játékot végig akarod vinni,akkor erre korántsem lesz sokszor időd.3 napot kell eltöltened a áruházban amit körbevettek a zombik,mert akkor jön érted vissza a helikpoter.Ezalatt folyamatossan időhöz kötött feladatokat kell megcsinálnod.Sokszor csak más még normális embereket kell megmentened és visszavined a biztonságos helyre,de lesznek fontosabb,a történetet előrevivő események is.És ha egy ilyenről lemaradsz,akkor vége az egész történet folyamanak,és nem lehet normálissan befejezni a játékot mert a többi esemény nem alakulhat ki.
    Sokszor örülni fog a játékos ha időre odaér valami kulcspontra,nem hogy fél óráig zombikat öljön.Sőt sokszor sokkal hasznosabb elkerülni őket,mint harca kerülni velük.
  • Kandurex
    #15
    hm,...na eskü megnézem még1szer azt a demót :)
  • Gabe18
    #16
    360-as demót hiába nézed,mert ott nincs tudtomal teljesitendő feladat,csak az apritást mutatja be.
  • Kandurex
    #17
    jah....hm,...akkor ennyi :/ bizonytalant nem veszek meg

    (no warez)
  • Gabe18
    #18
    EZ nem bizonytalan,óriási játék.

    Itt egy tartalmasabb elemzés: Dead Rising
  • grebber
    #19
    Amikor meghalottam hogy Dead Rising pc-re meg hogy xbox 360 huzonév nagyba irtam mindehova erre megnéztem a videót és én kihagyom majd nem jön be semmilyen téren se :(

    Azért az pozitivum hogy ujabb xbox 360-as game pc-re.
    Azért vannak ott sokkal de nagyon sokkal jobb gamek amiket kiadhatnának pc-re is!
  • Bence94
    #20
    én azért ha megjelenik kiprobálom azt majd eldöntöm.szerintetek ebbe is majd raknak dx 10-et mint a lost planet-be?
  • NEOreg3
    #21
    szinte az egyetlen név volt, ami miatt x360-at vettem volna, de most már bódottá van!:D
  • Voltan
    #22
    Na végre valami!
    Nagyon fájt rá a fogam!
  • Qwerty4
    #23
    Valami storyja van vagy csak egy agyatlan zombigyilkolós játék?
  • cicai
    #24
    unaloműzőnek jó lesz:D
  • Qwerty4
    #25
    hát nem hinném, inkább unalomkómába kerget ez a játék, egy kép is elég volt belőle :D
  • cicai
    #26
    XD
  • cicai
    #27
    remélem az uj karimmal menni fog majd:)
  • Istencsászár
    #28
    Ebbe? mi a jó istennek? arra leszek kiváncsi h a 100+ zombit h fogja a Pécé max grafon, megjeleníteni:))) érdekes lesz.
  • Voltan
    #29
    Van benne valami.
  • Istencsászár
    #30
    Legyen olyan szép ( graf + AA ) legyen olyan gyors ( fps ), töltsön annyit mint x360on, se több se kevesebb! DX10et meg csicsát ne akarjatok, ez a gém ki használja a gépet ürölni lehet ha a nagy átagnak normálisan fog menni. És nem mai játék... arról nem is beszélve h billen szar lesz irányítani. Egyetelen nagy baja van a mentés ami nekem nem tetszik, mert nem könnyű.
  • cenobite
    #31
    Kíváncsi vagyok milyen gép kell majd neki. Mert ugye 360-on simán megy mégha többszáz zombi van is a képen.

    Amúgy sztem is nagyon jó játék, rengeteget toltam. Van hangulata, az biztos!
  • cenobite
    #32
    Ja bocs, nem olvastam csak írtam. Ugyanazt mint Te. :)
  • NEOreg3
    #33
    Hitman 4-ben is volt egy pálya, ahol egyszerre töbszáz ember mozgott, mégse izzasztotta meg a gépeket, egy kis optimalizálással itt sem lesznek komolyabb problémák (persze ha minden zombi "holttestének" külön fizikája van, akkor már adódhatnak gondok):)
  • cicai
    #34
    áááá, sztem nem lessz annyira kidolgozott a játékXD
  • SötétBarom
    #35
    VAN ISTEN!!!!!!!4444444
  • Zsoltika 007
    #36
    Ez ilyen relaxos game. :)
  • Voltan
    #37
    Azok csak a "háttér" voltak. Egyikük sem csinált semmit, és te sem csinálhattál velük semmit. Emlékszem, én is elámultam rajta, de az nem volt igazi "tömegmozgatás". Amennyire én tudom, ennek meg az a lényege. Minimális AI, tömeg effektussal. És mindegyik "ott van", nem csak díszítő elem. Rád támadnak, meghalnak,stb. Egész más.
  • NEOreg3
    #38
    ahhoz képest halomra lőhettem őket és próbáltak is menekülni tőlem (már amelyik, mert a nagy része csak sétált nyugisan tovább:) )
  • PeeTeR
    #39
    passz, en megneztem a Dead Rising -ot es szerintem egy kalap szart sem er de valaki tud olyannak is orulni aminek mas nem tudna ennyire...
  • SötétBarom
    #40
    Kell mer nemvolt zombájos gém PCre má' antik idők óta jó! Volt az az atom szégyen resi4, aztán csóóóókolom.