48
  • Epikurosz
    #48
    Pontosan. Talán toys volt a címe.
    Brr!
  • Falatka2003
    #47
    Azt hiszem, Chucky-ra, a gyilkos bábura gondolsz.
  • Epikurosz
    #46
    Most nem ugrik be a címe, de engem Zénó egy horrorfilmre emlékeztet.
  • eclipse05
    #45
    michael jacksonos XD
  • Epikurosz
    #44
    Az a baj, hogy külön-külön van jó mozgás, mimika, arcfelismerés, nyelvkészség, tapintás, szaglás, kézügyesség, lépcsőmászási képesség stb. stb. de mivel különálló csapatok fejlesztették ki, nem sikerül őket egyetlen robottípusba integrálni.
  • kvp
    #43
    "AMi meg tud "dolgozni" azok bumszlik egyenlőre."

    Peldaul ezek:


  • Inquisitor
    #42
    Vannak u.n. "Actor" robotok, azoknak ennél sokkal élethűbb a kinézete és a mozgása is. Viszont ezen kívűl mást nem is tudnak. AMi meg tud "dolgozni" azok bumszlik egyenlőre.
  • Prof William
    #41
    Hát fogalmazzunk úgy hogy az Osztrák és a Japán robotnő között azért van egy hangyányi különbség... :)
  • nickelbolha
    #40
    Ez azért jobb, persze japán.
  • Stiff
    #39
    kettőt találhatsz!Melyik "iparág" a legkifizetődőbb?
  • Stiff
    #38
    Hát ez nagyon 'droid' Ezt egy guminő is szégyenbe hozza, ha a tálalásról van szó...Csak ne vegyenek ebből a Combinóra ellenőrnek
  • kvp
    #37
    "még 100 év és jönnek a mechák."

    Vagy veszel egyet holnap:
    http://www.sakakibara-kikai.co.jp/products/other/LW.htm

    A kawadak:
    http://content.techrepublic.com.com/2346-10878_11-92142-2.html
  • Inquisitor
    #36
    A HRP-2 az direkt ilyen Apleseed c. anime design, van HRP-03, az nem ennyire csicsás. Van pár video róla, ahol egy "veszélyes üzemben" tevékenykedik a kamerák keresztüzében. AMúgy ők inkább ilyen távirányítós, veszélyes dolgokra használatos modellek.
  • who am I 7
    #35
    :) Igazad van.De ne felejtsük el, h az irobot robotjai is ember vonásuak.Legalábbis a testi felépítést másolták le.De mindenképp sokkal jobb szerintem is, hogy nem raknak rá ilyen bőrt meg kifestett szem meg haj meg mittomén....Szal, az szimpi volt nekem is.
  • Punker
    #34
    ez valami horror film kellék tuti :)
  • IQ Light
    #33
    Bár most, hogy jobban megnéztem, úgy látom ez is hímnemű volt eredetileg.
  • IQ Light
    #32
    Nekem az "Én, a robot" film robotjai valahogy sokkal inkább bejöttek, mint az erőltetett emberszerű kinézet. Amúgy meg miért mindig "nő" robotokkal próbálkoznak?
  • NEXUS6
    #31
    A focis robotokra meg vigyorgó Bekkemm bábut kéne rakni!;)
  • eto demerzel
    #30
    sajnos meg ez van.meg hoszu evekbe telik mmeg olyan robotot fognak csinalni ami elfogathato lesz. maskepp a nemet is csak 1 proto. ne varjatok el hogy olyan legyen mint a T-800-s. szerintem akik ezt csinaltak egyetemen csinaltak ahol szerintem nincsenek olyan feltelelek mint pl. a toyota-nal. es itt nm csak az anyagira gondolok. az meg hogy eroltetik a human kinezetu gepeket az normalis. sok ember viszoljog az olyan dologtol ami nm ugy nez ki mint o. igy konyebben tudjak elfogattatni, ha meg rondan is nez ki. valaki irta hogy nincs semmi uj az uttobi idoben. ez szomoru de kepzeljuk el hogy minden egyes uj robotnal "szemeljre szabott" szoftot kap. ha megnezuk nm ugyan az a szoft van toyotanal mint a tobbi gepnel. ezer van az hogy mindig nullarol kell kezdeni az egeszet. ez aki irt mar programot az tudja hogy ez nm gyerek jatek. plane nm az robotra ahol nagyok az elvarasok.
  • who am I 7
    #29
    Vajon kesztyűfelhúzó prórgramot TÁPLÁLTAK miss.roboribibe?
  • Prof William
    #28
    Akárhogy erölködnek úgy látom még mindig japán a csúcs. :) még 100 év és jönnek a mechák. :)
  • who am I 7
    #27
    whahahahha EZT TUTI VICNEK SZÁNTÁK.A csaj fejével nem lenne gáz.A formájának legalábbis..csak az, h gumi, kapásból csúnyít rajta.Az egészben a morbid az alatta lévő GÉP"ház" :D de az a vicc az a gyöngysor a nyakába meg "dekoltázs" whahahahahah hát ezen szakadok
  • emp
    #26
    HOGYNÉZMÁKI!!!!!
  • katonalevi
    #25
    jok a linkek az elos olyan mint egy ufo , amsodik meg egy power ranges , a texaszi kopo orulne egy ilyen segitsegnek
  • katonalevi
    #24
    CSUNYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha ez hozza be a kajat elmenne az etvagyam ......nem is rossz olet , aki fogyni akar veyen maganak egy "ilyenvalamit" es hozassa vele a kajat ...de mondjuk a mostani allapotban , madar ijesztoek TOKELETES!!!GRATULA
  • 2504
    #23
    2. képen: robotkribi:D
    naracs tetves és dugóból:D
  • kvp
    #22
    Ha mar haztartasi humanoid robot akkor a Kawada Industries HRP2-es jobb valasztasnak tunik.

    http://www.kawada.co.jp/global/ams/hrp_2.html
  • Scroll
    #21
    Minek otthonra még egy házisárkány? :)) Kész ez az "izé". Inkább az 5-ös robot!
  • xizor
    #20
    Hát igen, elég merész ez a guminő, ráadásúl télleg bűn ronda :) Egyébként a Toyotáé tök normálisan néz ki, de én nemis örülnék egy 170 cm magas emberi arcú guruló izének :)
  • #19
    el tudnám képzelni vizitdíj-automatának
  • neoG
    #18
    mire Neked saját konyhád lesz arra már kifinomultabb lesz a tech
  • lamer the true
    #17
    Na ez akkora szar, hogy nem is tudom.
  • Inquisitor
    #16
    Na, Japánban bemutatták a Microsoft Robotics Studio szoftvert. Úgy látszik Billék se akarnak kimaradni a témából. :)
  • erdeipeter
    #15
    vagy mint aki csavarhúzóval próbált meg erdőtüzet oltani :D
  • Inquisitor
    #14
    Toyota TPR-Robina
    Ez is randa, de legalább még kinéz valahogy :)

    "Általában Japán számít a robotkészítés fellegvárának, ..."
    Ha a Dél Koreaiak csak a felét megcsinálják annak amit akarnak, akkor már nem sokáig ;)
  • HUmanEmber41st
    #13
    Arról nem is szólva, h a beszédfelismerése windóz alapú.. hát :D
    Az a guminő tényleg nagyon kegyetlenül néz ki..ehh kockafejű németek:D
  • PetruZ
    #12
    Na most képzelj el egy ilyennel egy kiberszexet. ;)
  • WinT
    #11
    Aszongya: "Az osztrák szakemberek egy Flea nevű, nőies felsőtestű...".
    Ez aztán valóban nőies, szerelmes is lettem egyből.
  • mikloss
    #10
    Ahelyett hogy a fejére húztak volna egy papírzacsit aztán rá két lyukat... de így ...
  • NEXUS6
    #9
    Ez nem a Fűrész című filmből a csaj?
    ;)))