80
vDrift, az ingyenes autószimulátor
  • Witcher
    #80
  • kakt
    #79
    Várom a Privát üziket köszönöm
  • kakt
    #78
    és érdeklne hogy van e ien topi ahol ien ingyen gamek vannak?mert én nem találtam :(
  • kakt
    #77
    helosztok!ehhez használható a bal alsó kormány.:
    http://www.tesco.hu/popupimage.php?oid=T128139f34015e60153d5fd3fef219b6;aid=Ta2f1b98370e516d153ef58e79136013;ssid=Td251699310651650b3fface64b1bad1
  • walhalla
    #76
    Ez kemény !
    Köszönöm az info-t, így már tudom, mit tegyek. Megoldom.
  • SimaSuna #75
    videókártya és alaplap driver cserére..
  • walhalla
    #74
    Vagy egyáltalán milyen driverre gondolsz ?
  • SimaSuna #73
    AM2 3500+
    2GB ram
    6600GT extrem

  • walhalla
    #72
    Ha Neked fut, milyen konfiguráción ?
  • SimaSuna #71
    VGA/alaplap driver csere
  • walhalla
    #70
    Sziasztok !
    Kérlek Benneteket, aki tud segítsen. Van a VDrift nevű autószimulátor, nem megy a gépemen, (egyszer sem indult el) a játék menüjében, mikor indítanám egyszerűen lefagy. Mi lehet az oka ? Kell-e valamilyen javító patch, vagy ilyasmi ? (A gép teljesítménye megfelel a játék futási követelményeinek.)
    Előre is köszi.
  • [Walaki]D`Lair
    #69
    Valóban a GTR sokmindenben jobb, pl a hangkezelése fényévekkel jobb az LFS-nél
  • Gibor
    #68
    neis akard... Amugy miért nem tudsz leszakadni rólam? Mert leírtam hogy fejezd be a LFS love story-dat? Amugy vissza LFS témádhoz azt írtad hogy az a legjobb... amugy ha a legjobb szim ről beszélünk akkor GTR2 ha azt felültudná mulni akkor télleg a legjobb lenne...
  • MaSzKa
    #67
    ez a játék ammugy nem nagy szám
    mert a BMW M3 c az jobb
  • MaSzKa
    #66
    én is tudok helyesen és jól írni csak úgy lassab

    így is megértik remélem a tagmondataimat:-)

    meg néha azt hiszem angol a billentyűzetem:-)
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Najó ezt a sorodat akkor már inkább nem is javítom :D:D
  • Gibor
    #64
    jólenne ha befejeznéd... tudok ha akarok hejesen írni... de fórumokban meg MSN meg ilyenek, ott mindig gyorsan gépelek... azért vannak hibáim...
  • [Walaki]D`Lair
    #63
    eGYet...bazz -.-
  • Gibor
    #62
    ezzel tökéletesen eggyet értek veled...
  • SimaSuna #61
    valami elképesztő game volt a terep 2..
    hiába volt szar grafja..imádtam..törni zúzni lehetett..

    A GearHead Garage is a kedvencem volt..autó szerelés..vásárlás..jó volt :)

    Az insane-t is imádom..van pár kedvenc ADD ON amit ha felrakok órákra kitudok kapcsolódni :)
  • MaSzKa
    #60
    Insane(de sokat játszottam vele) szép aranyos volt mint a rally masters hlóba jókat lehetett nyomni remélhetőleg elkészül 1x a folytatása

    a Terep 2 az örök kedvencem van hozzá csomó pálya + autó
    még űrhajó is van
    Magyar fejlesztés abból lett a gearhage garage és utána a streetlegal és insane
  • SimaSuna #59
    Terep 2 Rulez!!!
    az 1NSANE-t kihagytad..magyar game ultra király game :)
  • MaSzKa
    #58
    ezzel majdnem teljesen 1et értek

    de van még: Rally Masters, Richard Burns Rally, Grand Prix Legends, Colin McRae Rally 04, Sports Car GT, Viper Racing, GT Legends, rFactor, Swedish Touring Car Championship 2, V8 Challenge, Rally Tropy, Race - The WTCC Game, Need For Speed Porsche 2000, F1 Challenge 99-02, Street Legal Racing Redline, Cross Racing Champioship 2005, MotoGP 3 Ultimate Racing, Nascar Racing 2003 Season, Xpand Rally, SCAR - Squadra Corse Alfa Romeo, F1 2002, Grand Prix 4, Terep 2, Rally Championship Xtreme
  • MaSzKa
    #57
    tök jó mostanába jön 1 csomó ingyenes autós games
  • Gibor
    #56
    hát nem fogom tele hibákkal mert itt csak írok.. és néha hibásan de mikor odafigyelek akkor nem gépelem be 0:5ms-alatt hanem odafigyelek arra amit írok...
  • [Walaki]D`Lair
    #55
    Majd ezt mondod akkor is, ha beadod valahová az önéletrajzodat tele hibákkal? :D:D
  • Gibor
    #54
    a nyelvtnnal sose törődj.. mig olvasható...
  • [Walaki]D`Lair
    #53
    Akkor már csak magyarul kéne megtanulnod...:PPP
  • Gibor
    #52
    hmmm... most ezt inkább nem írom ide le...
  • SimaSuna #51
    hol is lakol pontosan? :DDDDD
  • Gibor
    #50
    Hát neméppen mert kicsit ujjab autónk van... 2éves amugy meg 1 rendőr van a faluba pedig nem kicsi és mellete a haverom és semmit nem szól azt a főutakon járkálok néha...
  • [Walaki]D`Lair
    #49
    Más dolog, ha el-elcsened a zsigát a fatertól, azt jaszkarizol a határba', meg más, ha van jogsid, és vezetsz...:DD
  • Gibor
    #48
    Még nekem sincs meg a jogsim mégis tudok autót vezetni... a falusi élet előnye :P
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    Kismotorra lehet...
  • Darukezelő
    #46
    Bocs, de ha az iwiw adatlapod szerint idén júniusban lettél 16, akkor nehezen lesz még jogsid!
  • VRSDM
    #45
    bocsánat amúgy hogy közbeszólok, de szerintem is az LFS - GTR2 a legjobb combo ha simről lévén szó. jogsi van :] lfs-be vannak pici autók, igy tudom hogy az bizony úgy reagál ahogy az lenne a valódiságban is. gtr2-nél meg csak simán elhiszem...

    és tessék, nemvagyok LFS reklámos sehol, téged sem utállak hogy ezért írjam de leírom

    [b]AZ LFS A LEGJOBB SZIMULÁTOR


    [right]köszöntem.
  • Gibor
    #44
    lol
  • GPx8
    #43
    Ekkora TV előtt sámlin ültök? Cockpit-re már nem fussa?
  • Szabi1991
    #42
  • Szabi1991
    #41