38
The Lord of the Rings: The White Council
  • ZaJanga
    #38
    csend van!
    lesz ebből v.mi?
  • Sas6
    #37
    jajj ne is mond :D inkabb csinaljak meg jol minthogy most kiadjanak egy sza*t
  • Atti12
    #36
    akármit mondtok én nagyon várom :). Főleg ha faszán megcsinálják. (ork csapatok elöl bujkálás, király harcrendszer stb.)
  • Sas6
    #35
    az a baj h azt olvastam h ez ilyen 1 hetes picsó és ha megszeretem egy hét tuti nem elég :D én meg nem veszek accountot avagy mit..
  • Reyes
    #34
    Hm...EA...ha akkora fanok vagytok, vagy nem egy kommersz EA játékot akartok, akkor próbáljátok ki a Lotro free trialt;)
  • Sas6
    #33
    hát jah.. de nem tehetek rola h ennyire birom a gyűrűk urás játékotat :)
  • Borg
    #32
    Ezt mintha már írtad volna.
  • Sas6
    #31
    Hát nem tudom remélem azért elöbb utobb csak kifog jönn és nyomhatjuk eerrel : én már várom naon
  • Sephi
    #30
    Meg mily csodas graf 2007-ben :D
  • Borg
    #29
    Az EA rájött hogy ehhez a játékhoz support is kell majd, meg patchek, szóval nem az ő asztaluk lesz..
  • Sas6
    #28
    Jaja az jolenne :)
  • GTheo
    #27
    Szerintem ilyen Fable stílusú lesz, vagyis remélem :)
  • Szega87
    #26
    na ebből se lesz idén semmi
  • Sas6
    #25
    egyetértek :)) Remélem szépen megcsinálják nem kell elkapkodni:) van idő !!
  • ProGabe #24
    csodálatos!épp most olvasom a Hobbit-ot,nemsokára a filmek is újboli megnézésre kerülnek,tehát pont jókor jött ez a bejelentés :)
    2008.hm,gondolom annak is a legvége.de nem baj,tőlem jöhet '09-ben is,csak legyen méltó a műhöz!!
  • Sas6
    #23
    Ehh :(((( 2008 az nagyon messze van még :( Nem baj akkor legalbb nyrra jön ki kb és tudom egész nyáron tolni :D
  • HunnernesKonge
    #22
    Te el is olvasod amit ELPŐTTED írnak? Vagy csak irsz egymásután mint egy hülyegyerek?
    Egyik se ebből a játékból való, a felső az LoTRO az alsó meg Heroes5(?)
    És ezt még kiemelném, hátha nem látod mert kicsi:
    "Az Electronic Arts oly sok pletyka után végre hivatalosan is állást foglalt a The Lord of the Rings: The White Council sorsával kapcsolatban - a játék munkálatai "csak" szünetelnek.
    A cég szóvivői szerint a fejlesztés leállítása nem végleges, de a cím jövője eléggé bizonytalan. Warren Jenson elmondta, hogy a következő üzleti évben biztosan nem jelenik meg a játék, vagyis a boltokba kerülés ilyen módon csak 2008. március 31-e után lehetséges."

  • Vardar
    #21
    Mi az a piros gyík a második képen?
  • Vardar
    #20
    A #10 első képén az ott egy troll?
  • Vardar
    #19
    Na végre egy LOTR akció játék. Nekem eddig a Battle for Middle-Earth I-II volt meg ezt is lehet, hogy megveszem.
  • Gladiator
    #18
    Googlenek mondjátok:D
  • NeBby
    #17
    "Az Electronic Arts oly sok pletyka után végre hivatalosan is állást foglalt a The Lord of the Rings: The White Council sorsával kapcsolatban - a játék munkálatai "csak" szünetelnek.
    A cég szóvivői szerint a fejlesztés leállítása nem végleges, de a cím jövője eléggé bizonytalan. Warren Jenson elmondta, hogy a következő üzleti évben biztosan nem jelenik meg a játék, vagyis a boltokba kerülés ilyen módon csak 2008. március 31-e után lehetséges."
    innen
  • Szaruman
    #16
    Fölső LotRO.
  • gyuri12
    #15
    lol,ezek sztem nem ebből vannak:D
  • Sas6
    #14
    sztem nem elsz nagyon nagy gépigénye.. ahogy látom ez olyasmi nézet lesz mint a wow ?
  • donatus13
    #13
    Lol az alsó heroes 5 ... Másik meg mittom en:D Köze sincs ehez...
  • John Cena
    #12
    eu olyan mint PS2re a Third age nem?
  • John Cena
    #11
    és 1 csókával mászkálunK!?:D
  • Gladiator
    #10


  • Csacsi
    #9
    Ha EA. Akkor nem hinném, hogy nagyon rpg-s lesz. Inkáb Action adventure lesz belőle.
  • John Cena
    #8
    Ugyan ezen a véleményen vagyok 2007 vége hát lassan lassan itt van November December kb.
  • csgj
    #7
    pedig ma már mindennek az van :(
  • csgj
    #6
    de nem mindegy, hogy rendes RPG, vagy olyan, mint a diablo... ha diablo stílusú lesz, akkor nekem nem fog annyira tetszeni. Úgy mint egy rpg, viszont naon várom :D
  • Atti12
    #5
    csak ne legyen atomreaktor gépigénye :D
  • Sas6
    #4
    hát még én :D 2007 vége már közeledik és ez egy mészkálos játék lesz vagyis RPG :D:D 4 fajjal lehetünk :P ááá de várom márr :D:D tök jö lehet :P
  • Atti12
    #3
    fasza, ezt nagyon várom :)
  • Sas6
    #2
    Képeket még nem találtam de majd még keresek ez egy RPG játék lesz és elvileg bejárhatjuk egész középföldet. Én naon fan vagyok és már nagyon várom :) Mint láttuk 2007 végére jelenik meg.
  • Sas6
    #1
    Hali:

    "Az Electronic Arts bejelentette, hogy elkezdődött a The Lord of the Rings, The White Council szerepjátékának fejlesztése.

    A játékosok felfedezhetik a Tolkien által megálmodott Középfölde világát. Ember, tünde, törpe vagy hobbit szerepét ölthetjük magunkra, mindannyiuk küldetése, hogy a Fehér tanáccsal (amelynek tagjai között megtalálható a híres Gandalf, Szarumán, Galadriel és Elrond) szövetséges hőssé váljanak.



    A kiadó hatalmas, végeláthatatlan helyszíneket, valamint a teljesen szabad mozgást ígér - meglátjuk, mi valósul meg ebből. A játék Xbox 360, PlayStation 3 rendszeren és PC-n lesz elérhető. A New Line Cinema összesen több mint 3 milliárd dollár bevételt termelő filmtrilógiáján alapuló játék eredeti története – az EA-val kötött megállapodás eredményeként – ugyancsak J.R.R. Tolkien A Gyűrűk Ura regényeire épül. A játék várhatóan 2007 végén jelenik meg."