28
  • boomerangtv
    #28
    Nekem is tetszett. Viszont a Verdákat nagyon nem bírom
  • azirafael
    #27
    Szerintem nagyon jó kis film volt, az animáció meg különösen odabaszott (tenger, a szörfös jelenetek)stb. Nekem a táncoló talpak is tetszett, asszonykám még mostanában is rámszol ha énekelni kezdek, "ne! már reped a jég" :)

    Én animációs filmre soha nem megyek előitéletekkel vagy túl nagy elvárásokkal (mondjuk a shrek 3-at így is szörnyű volt végigszenvedni... talán az egyetlen animációs film ami nem tetszett eddig)csak ha kikapcsolódni akarok és könnyed szórakozásra vágyok.
  • DJ Boss
    #26
    Pont ma nézelődtem a pénztárnál, és ez a szörfös nyavaja van minden füzeten, tolltartón meg mappán... Van még az 1000 éves Verdák meg pár Shrek 3.
    Úgy néz ki, nem a L'ecsót fogják megvenni a kölkök... :)
  • DJ Boss
    #25
    Sztem SEM volt jó ez a film. És egy film attól NEM lesz a nyár legjobb animja, hogy a TÖBBSÉGnek nem tetszik. Nem mondom, hogy borzalmas lett, hanem csak unalmas, altató, de ez is csak egy vélemény lesz. Ellenben Viktorunk akkor merjen ilyet írni, ha a maga véleményén túl vmi mással is alá tudja támasztani állítását... Szerintem.
  • winnie
    #24
    nyilván az unatkozó kisgyerekeknek leesnek a szörfösszemélyekre való utalgatások és az egész dokumentarista stílus:) nem véltelen, hogy a lecsó sikeres volt és ez kevésbé. egy patkány, aki ezt az t csinál, könnyebben befogadható unatkozó kisgyerekeknek és utána még a plüssálatot is megveszik.

    (amúgy segítek, szinte minden amerikai mozis rajzfilm ide-oda készül (oké, a tini nindzsa teknősök nem), hogy a gyerek is élvezze és, hogy a felmőtt is. már csak anyagi megfontolásból.)
  • oneman
    #23
    ahhoz hogy valaki a L'ecsót értse (meg a poénjait) kell egy minimális intelligencia...
    Ez a film inkább unatkozó kisgyerekeknek való...
  • Alien!
    #22
    Nekem nagyon bejött a mese,lehet azé mert a shrek 3 óriási csalódás volt,illetve kevés animációs filmben vannak jó poénok....Ez pont a riportos,dokumentumos stílusával ütött...Van benne egy-két komoly figura,egy-két nagyon ütős poén,és persze a technikai megvalósítás,kezdve a kameramozgatástól,a ráközelítésekig,és persze a tenger kidolgozása....Néha olyan érzésem volt,mintha vki tényleg ott ugrálna a szereplők között egy kézikamerával....
  • PrisonMan
    #21
    Jah, azon padlót fogtam
  • Zsocee
    #20
    + indiana jones + rihanna mint oldalborda :D ,amugy a rém rom az szerintem egy nagy rakás ...
  • csgj
    #19
    sztem nagyon nagy volt! A "pisilős jelenet" totál kész volt... :D
  • 12346
    #18
    nem volt ezzel para. ari volt. a három apró pingvin is ari volt, a csirek meg arc:)
  • winnie
    #17
    valaki meg biztos a TMNT-t vagy a shrek 3-at mondaná. és, ha azt mondja, jönne másik 5, aki azt mondaná, hogy "ez hülye, mert nem is":) van, ami sosem változik:D
  • The Hedgehog
    #16
    khm én asszem inkább a L'ecsót mondanám a nyár legjobbjának... nekem remek élmény volt
  • bobka
    #15
    ez a nyár legjobbja? akkor ez a nyár katasztrófa!mert ez a film eszméletlen rossz...alig bírtuk végignézni és nem csak mi hanem az egész mozi így vélekedett...
  • PrisonMan
    #14
    Shia LaBeouf (Cody Maverick hangja)

    Dejól megy a mostanság a kölöknek
    Transformers, Disturbia, Vigyázz, kész szörf!
  • jefferson83
    #13
    Jó, most akkor nézzük meg mégegyszer egy 10 éves gyerek szemével. Szerintem ez egy mese, amely annyira bonyolult amennyire kell és nincsenek benne felnőtteknek szóló poénok (mint sok animációs filmben). Gyerekek számára tökéletes kis mese lett.
  • adamboro
    #12
    Akkor biztos nem linuxot használsz, ha rühhelled a pingvineket.
  • hiftu
    #11
    Hmm.. Nekem hiányzik a cikk végéről a (x) jelölés.
    Mert akárhonnan is nézzük ez az animációs film átlagos vagy az alatti. Méghogy a nyár animációs filmje. Bruhaha...
    "Roppant zsenge a sztori, mely ugyan bonyolódik, de teljesen súlytalan és érdektelen."
    Ennyi. Nem kellett volna többet irnod.
  • koimbra1978
    #10
    Csak mondanám hogy a Táncoló Talpak az ezerszer jobb volt, mint ez a középszer.
    És a Rém Rom-ot is túlzás lenne bukásnak nevezni.
    Ez a mese sokkal inkább az.
  • NiGhTM4R3
    #9
    "A nyár legjobb animációs filmje a mozikban."

    Köszi, nekem ennyi elég volt a kritikádból. Amúgy, láttad a filmet? LOL

    Említették a L'ecsót, hát igen. Szerintem a kettő össze sem lehet hasonlítani. Ez egy unalmas förmedvény.
  • L3zl13
    #8
    Ha nem is volt fos a FF - The Spirits Within, de mindenképpen gigantikus bukás volt. Csődbe is ment tőle a Square Pictures...
  • Wittgen
    #7
    Ez egy nagyon jó kis film, a doku-stílus nagyon bejött. a L'ecsó elég gagyi volt, mit ne mondjak. A szokásos klisék egymásra pakolva, 100x látott sztori. A graf. minőségével nem érdemes foglalkozni, mert manapság minden cgi-film jól meg van csinálva.

    "mert a Sony (a Jégkorszakos Fox-szal, a Dreamworks-szel vagy a Disney-vel ellentétben) eddig nem nagyon jeleskedett az animációs mezőnyben"
    Na ja, mert a Final Fantasy egy fos volt, mi? Ha nem tévedek az is Sony alkotás.
  • cyberdj
    #6
    Ez nem látta még a L'ecsót??? Lehet, mert arról itt nem írtak kritikát... Méghogy az év animációs filmje lenne ez...
  • stargatelost
    #5
    így van, az a dokumentum-reality tényleg hatalmas ötlet, és nagyot dob az egészen
    érdemes megnézni, van pár szakadós poén is benn :D

    (a játékot is végigtoltam már, az is hatalmas :D )
  • EagleeyE
    #4
    Krájzisznak sokkal jobb a grafikája...
  • Ajnasz
    #3
    Rossz lehet neked filmeket nézni, folyton csak az emberi szerplők, néha egy-egy kutya esetleg, de semmi több... Rém unalmas lehet :)
  • lipike008
    #2
    Sztem ez a Cody monnyonle! Sztem ez egy ritka sz*r film, unalmas, sallangos sztorival, semmi ötlettel. ÉÉÉÉS már rühellem a pingvineket, hála Rajzfilmwoodnak.
  • Requiem88
    #1
    tényleg nagyon jó film, én csak ajánlani tudom :)