265
Kyle XY - Az ABC family családi sci-fije
  • Flamer
    #225
    amugy nem tudom sztem bal yobb. nkm yobbna bejön. de utánna persze jobb. amanda meg kiszopkodhat:D
  • cassoneitaly
    #224
    Picit megkésve, de ne feledjük, hogy a mi kis Jaimie-nknek csütörtökön (márc.12-én) volt szülinapja...
    Tessék csak felköszönteni még nem késő MYSPACE adatlapja
    A fan-jait imádja

    És atyaég, ezen a képen... :

  • Flamer
    #223
    ahah smár:D
  • ToCsEk
    #222
  • Bulykin
    #221
    EZ

    aztakúrva...nemhiszem el h már csak 1 rész...shit...
  • Flamer
    #220
    akkor milesz a finallba?:D
  • Cat 02 #219
    Azta qva o.O
  • ToCsEk
    #218
    sry a helyesírási hibákért
  • ToCsEk
    #217
    ez a rész is kurvajóvolt
    josht sajnáltam a végén amikor hazaért és az apjáraborult az kurvajóra sikerült :(

    menjetek feé az abc.com-ra van köv részről promot :)
    durvulás lesz erőssen :)
    aki lsutan annak tessék:
  • Flamer
    #216
    tudom.éniscsak. :d
  • wesker24
    #215
    Jól van na csak vicceltem nem kell komolyan venni !
  • baaka
    #214
    Honnan tudnám leszedni az évadokat??
  • Flamer
    #213
    tekibaszottmajomvagy.


    de amugy a rész télleg beszt. (y)
    azok a számok amik mentek bah. főleg 3db. nagyon own.
  • wesker24
    #212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig Jesse-vel ugyis mindig csak rossz dolog történt épp itt volt az ideje hogy történjen vele valami jó is ! Hátha sikerülne összehozniuk egy ujabb szuperokos kisbabát ! Amiről szólhatna a 4 évad !
  • wesker24
    #211
    Nekem mondod nekem is a kedvenc sorozatomá vált ! Én is aláirtam a peticiót ! Ja amugy nekem is kedvencem Jaimie Alexander !

  • cassoneitaly
    #210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja egyébként már ideje volt h smároljanak normálisan is... Még biztos beiktatnak 10. részben egy ágyjelenetet is :P és hátha intéznek egy 4. évadot...
  • cassoneitaly
    #209
    Ó basszus nem hiszem el... Nem lehet vége.. Kedvenc sorozattá lépett nálam elő... És nem én vagyok egyedül így a világon sztem... Hátha segít valamit a petíció.. Let's Hope...
    Már csak Jaimie Alexanderért is
  • wesker24
    #208
    Bazz ez az új rész és nagyon ott volt ! Már csak 2 rész aztán The End !

    Kiváncsi vagyok mi lesz a fennmaradó 2 részben ?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet hogy mégse Kyle és Amanda párosunk lesz hanem Kyle és Jesse ? Na meg aztán kiváncsi vagyok hogy Nathan mit derit majd ki Adamről ? Mert ugye Nathan-nek is pont ugyanolyan gyürü lenyomata volt mint Adam-nek !
  • gabeszg
    #207
    Én még nem néztem meg az új részt, de amit linket írtatok "csatlakoztam":D (ezenkívul még 2rész v mennyi lessz?)
  • Cat 02 #206
    Ez se volt gyenge rész, volt pár majdnem könnyezős rész =\
  • Flamer
    #205
    "Ja és Lori a végén nem Declan-re húzta a száját, hanem az új barátja hogyan nézett a szőke csajszi után...."

    megafasztnem.
    aztnézte hogy deklennek is ugyanojan nyaklánca van. a végén még leis takarta hogy majom szemcsis srác ne lássa meg:D ejj :D
    és ya. poor Jessi :|
  • ToCsEk
    #204
    én voltam a 22712. :)
  • cassoneitaly
    #203
    Nekem is annyira tetszik... Nem szabad, hogy Cancel-t kapjon Én végig Kyle és Jessi összejövetelének szurkoltam, és amikor Jessi a végén lemondott róla...Imádom a karaktert (mármint Jessiét) és persze Jaimie Alexander-t is Csodás a csaj...


    Ja és Lori a végén nem Declan-re húzta a száját, hanem az új barátja hogyan nézett a szőke csajszi után....

    SAVE KYLE XY
  • Cat 02 #202
    Hja, jónagy picsa és még nem is olyan jó csaj ^^
  • ToCsEk
    #201
    tökmind1 min akkor is húzta és ez a lényeg :D
  • Cat 02 #200
    Azon húzta h ugyanolyan a nyakláncuk nem ? :P

    Ám Kyle alkothatna már valamit, az a fav mikor csinál vmi kecinehéz dolgot 5 mp alatt és mindenki ámul rajta :D
  • ToCsEk
    #199
    áááá ez a 7. rész is mi jó volt már.. :)
    kyle meg amanda :(( azt hittem végre vall... de hát nem :(
    jessi meg a végén :(
    declan amikor elment a csajjal lori húzta ám a száját :D
    wááááááá már csak 3 rész :(
  • Flamer
    #198
    yóhát ott volt egy rész. :D nemláttam. azmár nem azvolt:D
  • Cat 02 #197
    A 4. évad :P
  • Flamer
    #196
    azse igaz. kisétált a szavazásról és annyi. nem fogtak rá stuikit :X
  • Cat 02 #195
    Ja, azt gondolkodhatsz rajta 1 évig h ez most akkor mi a fax ?
    Bár az is jó ^^ Veronica Mars-nak is úgy lett vége h fegyvert fognak rá :D
  • ToCsEk
    #194
    telibe találtad :D reméljük is ha már ilyen rövid lesz akkor üssön a vége :D

  • Flamer
    #193
    tudom anevét. :|
    a legutobbi feliratba Andinak is irták :D


    izémizé. deszar.
    mégmindignemtudom miket jelentenek a kliffhengerek meg ijesmik de gondolom elvarratlan szál.. tehát gondolkohacc miafaszvan :D

    kurvaszar:|lehetne valami yóvége.
  • ToCsEk
    #192
    Andreanak = andynak hívják :D
    amúgy csak 10rlszes lesz az az éved aztán end :(

    "Ha a kasza ténye miatt nem lett volna tiszta: a Kyle XY évad közben kapta meg a cancel-t és mivel kábeles a sorozat, ezért az egész szezont a premier előtt elkészítették - vagyis az írók nem tudtak arról, hogy nem lesz folytatás. Ergó, az évad fő sztorija zárulni fog, sok szálat el fognak varrni a 3×10-ben, de lesz cliffhanger természetesen."
    sorozatjunkie
  • Flamer
    #191
    nebassz :C


    #190: mejik csaj?:O mer amanda nem kurt senkivel. jessi nem lehet. max lori :D
    yahogy az izére gondolsz. dzsos nőjére.. dehát az megn me lehet terhes hisz 1x kurtak akkoris gumival :DD
  • Cat 02 #190
    Hú baz, komolyan azt hittem csaj bejelenti h terhes :D
  • ToCsEk
    #189
    én nem nagyon bírom jessit de tény hogy mindig hoppon marad :(
    #188 sajnos már csak 4 részen át élvezhetjük, aztán END...
  • Flamer
    #188
    ya másik hogy kajka oan ez a sori mint a dexter. tleivan a rész bazmeg uj infokkal és tök izgi és várod a következőt. nincs benne semmi pojan hogy ejjfaszom meddig huznak vmit :D egyelőre. (y)
  • Flamer
    #187
    a kyle? ya. de végre. amugy nem értem szegény jessivel fojton kibasznak. mértnem ment el a bmutatórase? senkise hivta meg?
    meg az elején mér kellett kintmaradni a szobából amikor a pénzről dumáltak a kölkök. akkora kis csicskák bazmeg. legjobb fej a soriba komojan :D
    ökre birom :D mikor lebaszta a szemetet is hogy végülis a muternak igaza van és lekurta a picsába ?DD meg azoka a fejek :D kurvyófej a csaj :D
    erre mindenből kihaggyák meg szivoznak vle.. sztem tök okés :D [szerelmes] :DD
  • ToCsEk
    #186
    atyaég :S :D oylan fejet vágott hogy lol :S :D