265
Kyle XY - Az ABC family családi sci-fije
  • dragon11
    #265
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az már rég kiderült. a végén nemtudni h Saraht vagy Jessit választja, azt sem, hogy megöli-e a srácot, aki egyébként elmondta hogy ő a tesója.. tehát kiderült az anyja is, aki Latnok volt.. sehol nemvolt lezárva..
  • Flamer
    #264
    kickstarterre kene rakni eztis mint a vmet
  • gabi89
    #263
    Sorozatos körökben így szokás mondani. :D :)

    Nem rémlik már nagyon a vége, de annyi meg van, hogy a fejemet fogtam amikor vége lett.
    Kiderült, hogy ki Kyle apja vagy valami ilyesmi ?
  • dragon11
    #262
    kaszát?:D

    engem eléggé idegesít a vége, fullra lezáratlan az egész, ilyen szinten nem bízhatnak MINDENT szó szoros értelemben a nézőre.. :O még mindig nem a néző feladata a történetírás.. namind1, jó kis sorozat volt ez.:/
  • gabi89
    #261
    Kaszát kapott ezért nincs rendesen vége. A részeket pedig előre leforgatták egybe,ahogy ez kábeles sorozatnál szokták. Szóval esély sem volt arra,hogy lezárják rendesen :(
  • dragon11
    #260
    :DDD

    dehogy 2éve, most írtam nemrég.:D csakúgy eszembejutott. nagyon lezáratlan, gondolom költség problémák voltak.. pedig jó kis sorozat volt ez.
  • IXEMGabeo
    #259
    az kemény majd 2 éve nem kaptál választ:D én leragadtam az 1. évad végénél, amikor a csajszival elmentek messzire, mert, hogy mindketten különlegesek. Nem is nagyon emlékszem a nevekre már:)
  • dragon11
    #258
    egyébként vlki meg tudja mondani ennyi idő után is, hogy miért így, LEZÁRATLANUL lett vége az egésznek a 3.évad 10.részével ????

    minden lezáratlan.:O
  • dragon11
    #257
    bakkkkkker
  • ToCsEk
    #256
    hát végleg vége lett 3.évaddal, de látom nem csak én sajnálom :(
  • dragon11
    #255
    :DD



    most mi van a sorozattal ??? vége ?:O
  • ToCsEk
    #254
    nah mit találtam nektek :D
  • ToCsEk
    #253
    ha jól emlékszem talán a 2.évad feléig adták le :D
    de a 3. évad vége tényleg nagy ftw volt
  • Cat 02 #252
    3 évad lett, óriási cliffhangerrel, a rajongók megőrültek miatta :/
    Egész nap hívták az NBC(?) székházat telefonos ugratásokkal (ami volt a sorozatban) valaki még egy kádat is akart nekik küldeni :D
  • IXEMGabeo
    #251
    jó sorozat volt, 1. évadot láttam csak, végül is mennyi készült és miért nem adja le a TV2 vagy az Rtl a folytatást?
  • JackSparrow88
    #250
    Már nem azért de ez sztem tökre nincs lezárva. Pont úgy fejeződik be mint az előző epizódok, h még jó pár dolog tisztázatlan. Csak reménykedni tok h lesz még folytatás v. vmi mer nagyon ott van ez a sorozat, király...
  • Adi
    #249
    Ez azért WTF?!
    Ez mi??:D
    WTF?!:D
    Meg szerinted a myspacen -en frankón ŐŐ írna vissza.. ?:D
  • dragon11
    #248
    :D:D:D
  • Flamer
    #247
    ahah:C .sry|
  • dragon11
    #246
    Az mié' is fail?:D ownfail reád:D
  • Flamer
    #245
    unodmársokfdeliratos. megszinkron:| meg tv2.
  • dragon11
    #244
    Me?^^
  • Flamer
    #243
    ahah.fail.
  • dragon11
    #242
    Mikor lesz a 2. évad a TV2-n?^^ jó lenne szinkronosan.. unom már a sok feliratos sorozatot..:D
  • Flamer
    #241
    deamugy azaz elektrik cucc megincsak yó volt :D mármint jessi + kyle :D
    amugy plusz még dolgok amik igy kimaradtak az előzőből:
    - anyádat amanda!:|
    - és nem értem a gyűrűs jelenetet.. a gyűrű szivja az elektoromosságot vagy mi a gyik? mer a 2.évad végénis meglötték ezzel az izével épp amikor a gyűrűt vette fel a földröl.. de miez valami kriptonit?D
  • wesker24
    #240
    egyetértek
  • Flamer
    #239
    oh well, hát ez .. anyádat:|
    én nagyon remélem hogy gyorsan meggondolják magukat és lesz fojtatás mer.. annyukat.!
  • wesker24
    #238
    OMG WTF is this ??

    Megnéztem az utolsó részt hát mit mondjak leesett az állam nem ilyen befejezésre számitottam ! Azt hittem lefogják zárni de nem !

    És pont most lett vége szinte semmi se zártak le és csak ujabb kérdések merültek fel !
  • ToCsEk
    #237
    ehh ez a rész hátt izé.... owned fail

    ezt nevezm ám nyitott szálú befelyezésnek :S
  • ToCsEk
    #236
    hosszupuskán felirat :D bk után meg is nézem :D
  • Flamer
    #235
    ya már énis belenéztem. egész résztnemláttam de.. belenéztem
    yaaéés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lol hogy rész elején jessi simogattya majd amandával smárol majd jessi megin lesmárolja:D JESSI FTW!
  • Cat 02 #234
    wtf ? milyen vég már ez ?
  • Flamer
    #233
    last ep aired. :w
  • Flamer
    #232
    sorozatok.co.nr
  • Flamer
    #231
    ya amanda is kezd gyanitani dolgokat.. :| még lehet visszaédegesti magát kylehoz. pff:|

    de amugy ya ucsó rész.. :C shit:|
  • ToCsEk
    #230
    megnéztem tegnaő este a 9. részt kemény volt, volt ám benne durvulás, Cassydi gyöngén át lett baszva
    Amanda meg lehet tud már valamit?
    Utolsó rész kemény lesz.
  • baaka
    #229
    Valaki tudna adni egy linket ahonnan leszedhetném legalább az első és második évadot magyarul???Előre is thx....
  • Flamer
    #228
    igne tudom azért irtma énmeg amit irtam :D
    de mondom iogen jessi is yócsaj. 2. :D nálam. :D

    de a josh csaja.. tökszéparca van meg am osojais nájsz. :D
  • cassoneitaly
    #227
    Én Jaimie Alexandert (JESSI-t) írtam, hogy mennyire ottvan... a képen..Annyira... Váááá... A többi csaj nem nagyon mozgat meg
  • Flamer
    #226
    amandánál még deklen uj nője is yobb:D de azért lori az ucsó :D szoval amanda lorinál yobb csak :D