89
Helyszínek, receptek és mindenféle klassz ötlet a grillezés szerelmeseinek!
  • Aquir
    #89
    yum
  • Peetboy
    #88
    Ahogy ígértem, itt van a kép a sütésről. Kolbászt sütöttem elsőnek rajta.

  • Peetboy
    #87
    Persze, majd megmutatom. A sütésről csinálok majd képeket.
  • Aquir
    #86
    majd mutasd meg mit grilleztél rajta
  • Peetboy
    #85
    Ma össze lett állítva és lekerült róla a védőfólia így az egész krómszinű.
  • Aquir
    #84
    jó' néz ki
  • Peetboy
    #83
    Ma megvettem a kiszemelt Grill sütőt a Praktikerben. Az alábbi képek is ott készültek. Még nem raktam össze, nem sütöttem rajta, de ha sütök, le fogom írni milyen.
    Ime:
  • Peetboy
    #82


  • Peetboy
    #81
  • Peetboy
    #80
    EZek közül melyiket ajánljátok? Praktikerben lehet kapni őket. A bal oldali 4500 Ft, a jobb oldali 8500 Ft
  • Peetboy
    #79
    Sziasztok!
    Grill sütő vásárlás előtt állok. Milyen grillezőt ajánlotok? Faszenes grillre gondoltam, mert az a legjobb. Gázgrillt és elektromosat nem akarok mert azon nem lesz olyan finom füstös az íze a húsnak és az elektromos meg az áramot is zabálja.
    A Gömbgrill a jobb aminek van fedele is, vagy a sima nyitott grill?
  • Peetboy
    #78
    Ezen a linken Trójai vírust jelzett a Nodom.
  • hantabb
    #77
    Képzeljétek, néztem ezt az oldalt amit beirtatok, nagyon dúrva kis flashes oldal :D Naon bejött
  • hantabb
    #76
    Szegény már látja mi vár rá.
  • mahalo
    #75
  • hantabb
    #74
    Érd, az kicsit messze van nekem, főleg essőben :D
    És ott is a jól bevált Mix Grillt használják? :P
  • shaba23 #73
    esik az eső:) menj érdre steakhauseba:) 1 adaggal 2en bírtunk csak
  • hantabb
    #72
    Na hát, mi ez a pangás? Még mindig nem kaptam ötleteket, hogy hova menjek grillezni
  • mahalo
    #71
    Hát meg ugye otthonra praktikusabb az elektro
  • hantabb
    #70
    Engem nem érdekel, ha nem egészséges. Egy hatalmas steakről beszélünk :D És sokkal finomabb a faszénen való sütés. Ez tipik reklám duma, csakhogy elektromosat vegyél.
  • shaba23 #69
    a reklámon lévő kérdésre, mely szerint a faszén nélkül grillezett ételek ízletesebbek a válaszom nem, nem tudtam!:D
  • shaba23 #68
    nemrég láttam egyet az háromezerxszáz FT volt, de tényleg akciósan...ettől függetlenül lehet kapni/konyhai/megsüti a húst

    jah és nem lábakon állt természetesen...a lábon állót én nem nevezném konyhai grillnek
  • katakpult
    #67
    Ez igen, ez már nem rossz.. :)
  • hantabb
    #66
    Ha az ecserin veszed:P Amúgy tényleg egy normális konyhai 6 ezer fele kezdődik. Az más ha a tecsóban adják valami akcióban. Vagy valami gagyi kinai.
  • mahalo
    #65
    Ez a legolcsóbb fajta ez pl 5700 ft

  • shaba23 #64
    konyhai grillről beszélünk
  • hantabb
    #63
    Én mindig elrontok egy kettőt, hadd tömjem a hasam:D
  • mahalo
    #62
    3 ezerért jót kapni lehetetlen.
    Maradjunk a 13ban és az is alsó becslés...
  • shaba23 #61
    ez tény:) nagy család esetén hátrány, de hát a palacsintát is 1esével süti az ember:D
  • hantabb
    #60
    Igen, csak nem fér bele túl sok minden :)
  • hantabb
    #59
    Minél sötétebb annál erősebb. Vagy valami ilyesmi :) De mintha már láttam volna ilyet a tecsó polcain is.
  • shaba23 #58
    ööö...a konyhai gril olyan 3e körül van
  • shaba23 #57


    ilyet kaptam külföldről, nagyon jó!
    a magyarországon kapható szószok közül nekem leginkább a minél sötétebb színű BBQ szószok ízlenek
  • mahalo
    #56
    Megjött a kedvem az otthoni grillhez, csak aza baj, hogy drágák ezek a masinák...
  • shaba23 #55
    jó, de a vigyori srác a képen az udvaron van :) egyébként meg, ha nincs más én is jó étvággyal eszem meg a konyhai elektromos grillen készült kaját is:D
  • mahalo
    #54
    ja csak hát nem mindenki teheti meg, hogy kertes házban lakjon :P
    Nagyszobába meg necces a faszenes max az erkélyre :)
  • hantabb
    #53
    Na ez egy szép kontakt grill :) A legolcsóbb talán a lapát lehetett :D 20 ezer HuF :D
  • shaba23 #52
    szerintem a gázgrill közel sincs olyan jó, mint a faszenes. kb olyan, mintha a szalonasütést otthon a gáztűzhelynél csinálnád...
    akkor van igazán jó íze a grillezett ételeknek, ha a faszén parázs füstje is éri!
  • katakpult
    #51
    Aztaa aztaa, na itt kezdődik a férfi!
    Én csak ilyen gyönyörű faszivel megyek grillezni.
  • mahalo
    #50
    Odasüssetek milyen boldog az úr! (alap grill felszerelés)