748
I want that girl.
  • Brolly28
    #27
    bazd véletlenűl átszerkesztettem

    mind1
    beszélgess vele ...stb h
    pl este szoktam kijárni sétálni
    friss levegő kicsit felboldogít
    nem akarsz te is kijönni 1×?
    ien szöveget írj
  • Xreactor
    #26
    Jaja, már megéltem én is párszor ezt az érzést. :-)
  • gyuri12
    #25
    360 ft-ból már 24 dévédét tud venni!!!:O
  • gyuri12
    #24
    akkor kérd el msn-en a telefon számát, aztán hívd fel. hívd el moziba,vegyél nekije kukorict,satöbbi,aztán menyj el sétálni a közelben
  • Xreactor
    #23
    Tudom hol lakik, amugy gondoltam erre is. de szerintem kicsit bunkoság beálitani minden előjel nélkül hozzájuk, hogy gyere vazzeg sétáljunk :)
  • schrank
    #22
    vegyenek az elektrovördbe dévédét annak csak 15 Ft darabja
  • Xreactor
    #21
    Hidd el nem ott teném, de nincs meg telefon száma, és ritkán futok vele össze :-(
  • Brolly28
    #20
    mozi:\
    az ien köcsög amerikai szokás hülyeség lenne
  • SigS
    #19
    Meg kell probalni, ha elszalasztod, egyszer talan banni fogod...

    Hajra!

  • Xreactor
    #18
    Köszi, jó ötlet. Amugy eltudok beszélgetni lányokkal, azzal nincs gond. csak azzal a pár másodpercel van gond amég odamegyek és hozzá szolok :-D
  • cucmalajmc
    #17
    szerintem ne MSN-en hívd el. az nem úriemberekhez méltó.
  • Frosty01
    #16
    ez a "másközeg" szarduma :D
    nem kell ilyesmitől félni, egyszerüen csak 1 gondal kevesebb -> nincs ott a közös baráti kör, ami keresztbetehet!
  • Xreactor
    #15
    Jah, amugy ezt így most irni könnyű, meg mondani...mindig az van hogy elhatározom hogy most akkor még ma elhivom, és amikor belépek hozzá MSNen és elkezdek vele beszélni, valahogy leteszek a dologrol. :-(
  • gyuri12
    #14
    én mindig elröhögöm magam magamon mikor lányokkal beszélgetek:D
  • Brolly28
    #13
    de szerintem ő nem k****t akar elhívni hanem egy normális lányt-.-
  • kuks
    #12
    "Sajnos" átérzem a helyzetedet én is ilyen slamasztikban vok. Én 'félek odamenni' hozzá. Ő is más közegben él mint én. "Másmilyenek a barátai, a környezete mint nekem."
  • Brolly28
    #11
    hm
    mikor nem mersz odamenni vagy hozzászólni akkor vegyél egy mély levegőt az segít!
    nekem szokott osztályban is vannak szép lányok de amikor elkezdenék velük beszélgetni vmi összezavar akkor veszek egy mély levegőt és újrakezdem akkor már jobban megy.

    a te faladat szerintem pedig úgy lehet áttörni hogy erőt veszel magadon és megszólítod utána már minden könnyebb...
  • gyuri12
    #10
    akkor mozi? az tökéletes lesz, nézzenek meg egy gagyi filmet,most csak 360 pénz!:D
  • Xreactor
    #9
    Az inkább attol függ, hogy a csaj azt akar-e. amugy ismerösöm, tehát ilyen jobb köszönő viszony van köztünk. De még sehova nem tudtam elhívni o_O
  • Benc16
    #8
    hívd meg vmikor egy italra, beszélgessetek, meg minden, majd kialakul ^^
  • Xreactor
    #7
    Igyekszem... :-D jah mondjuk rám férne egy kis lelkesedés...majd elmegyek terápiára :)
  • Frosty01
    #6
    faszt... ha tartós kapcsolatot akar, akkor a discot felejtse el egy ideig :D
  • Xreactor
    #5
    Igazad lehet. De nem tudom.. :D
  • gyuri12
    #4
    most fogsz egy 5 ezrest, odamész a csajhoz,és elhívod a didzsibe,de most rögtön!:D
  • Frosty01
    #3
    áljál már a sarkadra, nem megértés kell neked hanem több önbizalom :D
  • Vaxi
    #2
    de sajnos az elutasítástól fél az ember. ilyenek vagyunk, le kell győzni!
  • Xreactor
    #1
    Sziasztok. Bocsánat ha feleslegesen nyitottam új topicot(ha igen, akkor nyugodtan lehet törölni,csak mondjátok meg melyik topicba írjam ezt a problémámat). Szóval van egy csaj, aki nekem nagyon tetszik, szerintem én is tetszek neki. Ő más közegben él mint én. Másmilyenek a barátai, a környezete mint nekem. Már probáltam elhívni találkozni, de nem ment...félek valamitöl, de nem tudom mitöl, nem a visszautasitástol, valami mástól...mintha egy fal lenne köztünk...és nem tudom hogy kéne lerombolni ezt a falat. Ha másnak is volt hasonló érzése írja le plz.
    Remélem valaki megtud érteni.