748
I want that girl.
  • Danman
    #67
    hát hidd el énis g*cire meglepődtem. nem szoktak rám ismeretlen csajok csakúgy mosolyogni, de a visszamosolygás megvolt, aztán elmentünk egymás mellett:D. mondjuk hozzá kell tenni hogy 4 haverral sétáltunk együtt, úgyhogy a visszamosolygás megvolt, nemtudom hogy jött volna ki hogyha utánaemgyek hogy "héló ájjá meg":D
  • Xreactor
    #66
    Jobban hangzik, szerintem :P
  • Xreactor
    #65
    "Másik gáz meg hogy micsináltok ha pl nyilvános helyen tök ismeretlen csaj szembejön veled, rádmosolyog és elmegy?:D (westend, tetőkert:D:D)"

    Szép a mosolyod. Dugunk? Viccet félre téve. Mosolyogj vissza :-) vagy állj meg és mond az elöző elötti mondatot, csak dugunk nélkül :P aztán sztem az már elég hogy felépüljön egy párbeszéd. (nem mintha én olyan pr0 lennék ilyen téren :P)
  • Xreactor
    #64
    Általában, senki se szokott velem beszélgetést kezdeményezni(szal kb. mindenki leszar és csak akkor írnak ha kell nekik valami) inkább én szoktam írni, szerintem MSNel, SMSel semmi baj nincs, nem tudsz szemébe nézni, nem látod hogy mosolyog, stb... ez igaz, de szerintem még egy randit simán meg lehet ott beszélni és ha bele egyezik akkor ott dicsérem meg a szemét, meg a haját,blabla :-) Na mára elég lesz. Majd holnap benézek. Jócakát.

  • Danman
    #63
    na én is elolvastam összes kommentet, és én is csak azt tanácsolom, hogy msnen dumálgass vele aztán cska fokozatosan menjél közelebb hozzá (lelkileg:D)
    am énis hasonló problémákkal küzdök, mondjuk nálam az a gáz hogy csak látni látom a csajt (egy suliba járunk) és sajna semmi közös ismerősünk sincs:( . úgy meg csak így simán nem tudok odammeni hogy "Hello, mi?:D"
    Másik gáz meg hogy micsináltok ha pl nyilvános helyen tök ismeretlen csaj szembejön veled, rádmosolyog és elmegy?:D (westend, tetőkert:D:D)
  • Visitor
    #62
    köss bele :)
  • Vardar
    #61
    OFF
    Csak egy elméleti nem a témába illő kérdés: Miért kell angol nevet adni ennek a topicnak? Miért nem lehet magyarul Akarom azt a lányt?
    ON
  • Slig
    #60
    Hú, ismerős a dolog. Mindenesetre érdekes, hogy így beírtad egy fórumba. No de az én javaslatom: 1. ne érdekeljen, hogy milyen a baráti társasága. 2. önbizalmat sajna nem lehet kilóra venni, amit tehetsz, hogy megerőlteted magad, és azért is megpróbálod. 3. Ha már M$N-en beszélsz vele, az egy pont, mindenesetre lényeg, hogy próbáld önmagadat adni, ha úgy nem szeret beléd, akkor már mindegy. Több most hirtelen nem jut az eszembe, de majd még talán írok. Addig is sok sikert!
  • trogerzsiger
    #59
    Geyébként mennyi idős vagy és mennyi idős a csaj? mert sztem ezt is figyelembe kell venni :-)
  • Visitor
    #58
    Jaj ez az arcos nagyon jó ötlet ám. Ott tök jól el lehet beszélgetni meg esetleg fotózni :)

    Hajrá a fiúak.
  • trogerzsiger
    #57
    Szokott ő veled beszélgetést kezdeményezni msnen?:D
  • Sas6
    #56
    Na végigolvastam midnent ami itt van :)

    Nost szerintem is ne várj sokat hivd el amilyen gyorsan csak tudod.

    #53 Nos ez tetszett. Én is most vagyok ugy h tetszik egy csaj már talizgattunk de igy hogy oda hivjam el ami nem kerül semmibe még nem történt meg. Ebbő la hsz-ből tanultam de télleg :D
    Én ahova elhivom most azt a lányt akivel összeakarok jönni az szerintem a Bp. ARC kiállitás lesz :) közel van meg minden ne mkerül semmibe.

    ha Pesti vagy ajámlom neked is ezt sztem jó öttletnek tünik :)
  • F1re
    #55
    ahh ez nem joh tullsagosan visszahuzodo vagy :D legyel ramenossebb :D igy


    L: szia
    F: szia
    F: kefélünk?
  • eLiXir
    #54
    msnen a faszás:
    L: 5Z!4
    F: szia
    F: tök csinik a betűid, kefélünk?
  • VRSDM
    #53
    semozi - sediszko semmi ilyen ami pénzedbe kerül...

    ha csak sétálni kijön veled akkor akar veled találkozni-beszélni-megismerni ...

    ha csak a mozi-diszko-étterem stb. akkor csak akar picit mulatni, mind1 kimellett :D
  • _Atti_
    #52
    olyanigaz magam is rábasztam már igy :D
  • zeli
    #51
    Én elmondom mit NE tegyél!
    Gyurira ne halgass(sry:D)
    "hívd el moziba,vegyél nekije kukorict,satöbbi" ezen olyan jót röhögtem :D
    #23: Nem bungóság az. Én is így csináltam(bár én még ifjú dzsedáj vagyok, namindegy xD), inkább nem részletezném...
  • F1re
    #50
    ebbol laccik mennyi csajod volt eddig tok mind1 hol beszel vele mindenhol joh majd taliznak ezzekkel a beszolasaiddal meg elveszed az osszes onbizalmat :D
  • Cat 02 #49
    sms se jobb ^^
  • Primary
    #48
    "Nos, szerintem msn-en beszélgess elvele, dicsérd hogy szép a szeme stb stb :) "

    Msn-en beszélgess vele, és mélyen nézz a szemébe! MSN, MSN felejtsétek el.
  • Primary
    #47
    Egyáltalán az msn úriemberekhez méltó?
    Ha személyesen nem megy, akkor telefon nem sms.
    Én is voltam már így.
  • Cat 02 #46
    add meg valakinek innen msn ed azt megoldják neked XD
  • Xreactor
    #45
    Igazad van! Most megprobálom nem elbaszni!
  • Xreactor
    #44
    Köszi! Meg lesz oldva :-) vagy max vissza utasít, azt keresek más nőt. De jó lenne ha össze jönne :-))
  • Danny1987
    #43
    nem értem ha tetszik akkor ne huzd az idöt erre rá fogsz majd b*szni és nem csak a csajoknál hanem az élet minden területén.ha meg ennyire félsz akkor igyál egy felest meg mégegyet.//de nem hullarészegen odamenni és erőszakosnak lenni//
  • V43 1105
    #42
    Üdv!

    Nos, szerintem msn-en beszélgess elvele, dicsérd hogy szép a szeme stb stb :) és hogy mennyire tetszik neked, aztán kérdezd meg hogy lenne-e kedve elmenni veled sétálni, fagyizni vagy mittudom én, pizzázni.. :D aztán ahogy alakul a dolog kérdezd meg hogy járna-e veled, DE határozottan!

    [nagyonszurkolneked]
  • Xreactor
    #41
    Haha, ezen derültem 1et :D
  • F1re
    #40
    szerintem msnen jarsz a legjobban irasba nem izgul annyira az ember ha irasba izgulsz mennyire izgulnal telefonba ?szal :) joh az az msn ne halgass cucmalajcm-ra
  • _Atti_
    #39
    lál bocsi tudom komoly az ilyen de csak olvastam és igy jelentek meg a képek előttem:

    'ő más közegben él mint én ' (ül az 'igényesendrága' helyen a csaj) 'másak a barátai' (kigyurt rozsaszinpolos csipendélfiuk)
    'félek valamitől' :D ( körülállják a fentemlitett egyének)
    'nem a visszautasitástól valami mástól' ( csattognak a pillangokések
    zümmögnek a sokkolók)
    'mintha egy fal lenne köztünk és nem tudom hogy kéne lerombolni ezt a falat' (gyurjál te is vazze!)
  • gyuri12
    #38
    nekem működött, gondolom te is hallottad a beszélgetésemet a hölggyel:D
  • Xreactor
    #37
    hogyne... :-)
  • gyuri12
    #36
    jah ok,akkor ezt:
    gyuri vagyok ne fürgyé le
  • Xreactor
    #35
    Nem akarok ilyen rámenős lenni, várjá má :)
  • gyuri12
    #34
    no,akkor ezt a szövehet másoljad be nekije:
    hi
  • Xreactor
    #33
    btw. most beszélek vele MSNen :-D
  • ZilogR
    #32
    írj neki emailt vmi ismeretlen, de ismerősnek tűnő emiljéről és linkeld be ezt a topicot, ha regelt ide, akkor meg fogod tudni a véleményét

    de ezt miért is írtam, hisz nem ez a problem... mindegy...
  • TommyC
    #31
    "nincs ott a közös baráti kör, ami keresztbetehet!"

    paszmeg de jól mondtad
  • Brolly28
    #30
    NE!
    mozit legfeljebb a végére
    a mozis dolog a legnagyobb púder a világon!
    [aki nem értené a púdert képletesen értem-.-]
  • gyuri12
    #29
    no látod
  • Xreactor
    #28
    Nem rossz ötlet! :-D