748
I want that girl.
  • Sas6
    #107
    Hát ecer már megmondtam neki mint leirtam :) Akor nemet mondott. Most megmondanán neki nem tom mit mondana :D Maximum :

    ha nem akor meg van más csaj xD

    végulis vesztenivalom nincscsak ha mégeccer megkérdezem én nem az tök égés nem? xDD
  • KapuBen
    #106
    szerintem inkább azt hogy:I want you!!!!!
  • F1re
    #105
    ird meg a csajnak hogy te nagyon szereted es tobbet erzel iranta mint baratsag es mindenkep meg szeretned probalni vele mindent meg tennel e'rte ennyih :D aztan lesz ami lesz :D
  • Kly9
    #104
    De
  • Sas6
    #103
    Persze haverokkal midnen jobb és könnyebb:)

    Amugy én azt nem értettem sose hogy mondják hogy küzdjek a csajért. De ha eccer azt mondja h nem, legyunk csak barátok akor most mit csináljak? Most ha hajtok tovább ugyse lesz jobb max csak "megutál". Ha nem akor nem kész. Most akor ez hogy? xD

    Amugy nagyon jo ez a forum :) Tetszik télleg egy csomot talulok innen :D Be is tettem kedvencek közé a moderátorokkal max a topic necét kéne megváltoztatni és sztem tök jokat lehetne beszélni itt meg tanulni nem? xD
  • Xreactor
    #102
    Jaja, haverokkal sokkal több dolgot bevállal az ember, ezt én is tapasztaltam...lévén annyi baromságot csinálunk.. :-)
  • Kly9
    #101
    Azt figyeltem meg amugy h nekem az önbizalmam ingadozó. Pl ha a haverokkal vagyok, akkor a falkaösztön miatt felbátorodok :D Csak nekem "alapjáraton" is kéne egy kis EGO, a pia meg nem mindenhol biztosítható :S
  • Fresh Duke
    #100
    TÉK
  • Xreactor
    #99
    A normálisabb csajok nem isznak sokat és nem szeretik a piás srácokat, szal csak mértékkel. Lehet több lesz az önbizalmad, de megárt a sok. :-)
  • Xreactor
    #98
    Huh jó sokat írtatok. Alíg gyözöm olvasni. Szerintem mindenki ezt utálja a legjobban ha egy csaj azt mondja hogy legyünk csak barátok. :-) Szerintem is érdemesebb tovább állni és vmi más nő után kutatni. Mondjuk megprobálhatod megszerezni, de az sztem elég nehéz lesz, meg lehet hogy aztán csak szívás lesz a vége. :P
  • tzsoltika
    #97
    fogalmazásból sosaem voltam jó :D
  • Danman
    #96
    hasonlóba votlam én is év elejött, egyik osztálytársammal legjobb barátok voltunk, aztán én meg ráhajtottam fasse tudja már miért:D akkor lepattintott, hogy neki csak egy nagyon jó barát vagyok. és én belenyugodtam, szarni rá:D mást keresni. (az más kérdés hogy azóta ő rohadtul elpicsult partypicsa lett és le se szar már)
  • Sas6
    #95
    igazad van :D Hát most nézd én itt leszek neki de nem tudom meddig xD Max majd lesz egy forditott eset :D
  • V43 1105
    #94
    Biztos is van telefonszámla
  • F1re
    #93
    gratula :) am ha van vakinek pasija :D es nem ismed akkor nem bunkosag rahajtani a csajra !!!!! :D szardle :D
  • F1re
    #92
    hmm ien volt nekem is parszor amugy msot is igy vok 1 csajjal de en leszarom majd ha dobja a faszijat ir max :D multkor is nem beszeltem vele azt itt sirt nekem msnbe :D amugy meg az hogy nem ir ratok/rad 1 csaj az nem azt jelenti hogy beszelni sem akar veled sok csajba meg van az hogy neki az esik jol ha rá irnak ugyan az az erzes mint neked szal erted :D attol meg hogy nem ir neked nyugottan ralehet irni ird oda hogy zavarhatlak ? :D es akkor ugy is meg mondana ha nem szal ennyi :D
  • eLiXir
    #91
    "aznap este még nyalizunk egyet és sikerült"

    hát ezt alaposan félreértettem :DDDD
  • tzsoltika
    #90
    Szerintem az smses ismerkedés nem gáz. Én is smsekben jöttem össze egy szép lánnyal fél évvel ezelőtt és még együtt vagyunk :). Rendesen fostam azelőtt hogy ha hozzá kell szóljak valamit akkor elvörösödöm vagy a szavak megakadnak a torkomon, de azt smsben megbeszéltük hogy hogy érzünk egymás iránt és máris könnyebb volt. Megbeszéltük hogy aznap este még nyalizunk egyet és sikerült és meg kell hogy mondjam olyan jót még eddig egy lánnyal sem csókolóztam :). De mégis ha kirúg akkor mégsem akkora égés mint ha ott szemtől-szembe mondaná meg. Persze az előtt ismertük egymást csak nem annyira, ő is más közegben él mint én, másak a barátai de egymást teljesen megértjük. Azóta is smsezünk főleg akkor ha valamiért nem találkozhatunk.
  • eLiXir
    #89
    hát igen máshogy nem is menne egy unromantikátlan embernek ;)
  • vegicsek
    #88
    Érdekes topic, leszűrtem a tanulságot is.
    Ezentúl mindig nálam lesz egy feles, és ha jó csajt látok, akkor kortyolok párat.
    Amúgy szerintem is az önbizalmon múlik minden.
  • Csirke4
    #87
    What are you talking about?
  • Sas6
    #86
    :) Hát én sem fogok egy lánynál megállni ebben biztos lehetsz. csak sajna én ilyen vagyok ha eccer aztmondjak nekem h nem akor azt mondok oké.. ezen jolenne változtatni. Mert most elsöre lehet aztmondja nem de késöbb lehet h már bármi lehet. Ez nagyon nem lesz jó hogyha ilyen gyorsan feladom. Küzdeni is kéne kicsit. Csak most nem tudom érdemes e :)
  • lemongrass
    #85
    hey... vannak nekem is ien ismerőseim... mármint, akitől én anno többet akartam... de ő csak haveri szintűt... sajna! ez azóta sem változott... és nem mondom, h kellemes hallanom, mikor épp meséli, h a pasijával hogysmint vannak! de nem lehet leragadni 1 csajnál! mellesleg örülök, h boldog...
    én most épp egy olyan kapcsolatba keveredtem bele, ahol a kiszemelt hölgynek épp volt egy pasi alakulóban... de tudtam, h nem vagyok neki ellenszenves... voltam annyira rámenős rohadék, h erőltettem azt az első találkát... ha nem tettem volna, most nem tartanánk ott, ahol...
    dool a lo♥e! :D
  • lemongrass
    #84
    ... ha egy sörrel többet innék, oda mernék menni! ha 1-el kevesebbet, tudnék menni! :D LOL! :D
  • Sas6
    #83
    Szerintem ha neked 5x megbocsétott akkor te is megbocsáthatsz neki... De sztem ezt ketten beszéljétek meg közösen . Ezt meg h vki tagadja vki nem... hát nem tudom.
  • Sas6
    #82
    Hát én itt ebbe na topicban annyi jó dolgot olvastam most :) Csomó öttletet lestem el innen mit hogyan stb. :)

    Leirok egy törénetet ami még most is tart én nem tudom hogy mit akar a csaj már :D

    Történet:


    Na szal megismertem egy csajt meglett az MSN cime ott beszélgettunk emg minden és jól elvoltunk :) Idővel msn-el elhivtan a koripályára randira eljött nem kellett győzködni.Joléreztük magunkat. Msn-en megint dumálgattunk és még1x elhivtam de most moziba és oda is eljött velem. A mozi után közöltem vle hogy én nekem nagyon is bejön és szeretnék töle többet is mint barátság! A csaj csak annyit mondom hogy neki csak egy jo barát vagyok...
    MSN-en ezek után is beszélgettünk és mindig változatok volt mikor Ő mikon én mentem rá MSN-en. Szal nem csak én erölködtem. MSN-ez szal beszélgettünk még ezek után is. Most nyárra ugy volt hogy nem volt nete vagy nem tudom.Multhét kedden felhiv ugy hogy nem beszéltünk olyan 2 honapja asszem hogy van e kedvem elmenni vele ZP-be. Mondom persze meg minden és mondta hivjak még akiket tudok ő is hiv majd. Végül nem lett ZP mert szar idő volt szoval moziba mentunk de csak ketten mert nem jöttek el a többiek. De nem kellet győzködni ide is szivesen jött nem keresett kifogásokat. Na itt meg tök jol elvagyunk dumálunk és mondja h a Balcsin összejött vmi fiuval.. Néztem eggyet mondom aha... Mondjuk a csaj Pesti a srác meg balatoni szal 15 évesen ez a kapcs. nem hiszem h sokáig tartana. Na ez volt multhét csütörtökön.
    Azóta most várom h mikor kötig be a netét mert mondta hogy szeptemberben lesz már...
    Amugy myvipen is irtom a kommenteket ezerrel :D és mindig ott a végén az a "puszaaa" stb... Egyik képhez is irtam és kérdezte is hogy mizujs velem rég beszéltünk...
    Nem tudom mit szeretne már lehet h csak télleg barátságot?? Lehet, nem tom.. nekem naon bejön a csaj ezt tudom.Még elfogom hivni párszor az tuti..

    Szerintetek érdemes még itt erölködni? A csajon nem látom naon h akarna valami többet és én sem akarok olyan tul gyorsan hajtani most. Elvégre még csak 3x talalkoztunk igy randi módján.. Ötletek ?

    (remélem azért ugy nagyjából érthető amit leirtam :D )

    Asszem ennyi lenne köszi h végigolvastátok :)

  • eLiXir
    #81
    ezért szakítottam a bnőmmel, részegen smárolt egy "hogynézmárki jocikával" szerintetek el kéne nézzem neki azután hogy nekem vagy 5x megbocsájtott? de az rontja a helyzetet hogy vlaki azt mondja igen megtörtént, vki meg tagadja, köztük az exem is, az elmondása szerint csak az arca és a száaj közé adott pusyt... hihető. megérdeklődtem hogynézmárki jocikától aki olyan csúnya hogy az anyja szatyorban hordta óvodába és ő azt állítja hogy rámászott a leányzó..elgondolkodtató, nem szeretnék úgy élni hogy minden percben arra gondolok hogy vajon hol lehet és kivel csal meg. bocs ha túl "nyálas" vagyok vagy nemistudom
  • Takezó
    #80
    ha pedig a kishölgy is iszik, csk egy kicsit, akkor még ha pasija is van, megoldható a dolog:D
  • SötétBarom
    #79
    IM net
  • F1re
    #78
    nem vicc ha pl buliba vagy vagy vahol csak 1 kicsit telleg csak kicsit iszol es az mar oldja valamennyire :D
  • Xreactor
    #77
    Önképző szakkör :-)
  • Csacsi
    #76
    75%-á esélyed van. Te akarod, Ő meg vagy akarja, vagy nem. Szóval fel a fejjel, és menj már oda.
  • Xreactor
    #75
    Az ilyen helyzeteket ki kell használni. Multkor én is voltam 1 helyen haverokkal, és szemeztem egy jó csajjal(legalábis szerintem elég jó volt :D) és nem mentem oda. Azóta bánom. És ahogy ezt már lemongrass is meg monta: kockáztatni kell különben nincs nyereség :-)
  • Xreactor
    #74
    Dehogy,magyar :-)
  • Xreactor
    #73
    Jah, csak ritkán találkozok vele, aztán amire élőben eltudnám hívni, b*szhatom a dolgot. :-(
  • lemongrass
    #72
    hát haver én 3 éve nyáron kiszúrtam egy csajt a déliben... de lövésem nem volt, h hogy kéne nyitni... aztán egy fedél nélkül árust angolul 'rázott le'.... -> tourist... aztán láttam, h kéxínű rágót rág... és egy ilyen hülye dumával mentem oda, h hi... i like Ur chewing gum... a csaj nevetett egyet... aztán elkezdtünk dumálni mindenféléről.. honnan jött... hova megy... végülis Indiana államból jött... és siófokra ment... mint én... szóval... onnantól kezdve még egy laza 2h-nk volt ismerkedni.../+ a vonatozás utáni idő/ de, a végét nem írom le :P a lényeg az, h nem kell beszariskodni... ha nem kockáztatsz, nem nyersz! de akkor legalább, ha nemet mond, megtudod az igazat... és nem nyitsz egy fölös topic-ot! :D jó tanács nincs! rajtad múlik minden! vagyis csak a fele! a másik fele a csajon áll vagy bukik!
  • Danman
    #71
    könnyebbnek könnyebb de szvsz ha összehaverkodsz egy csajjal így beszélőviszonyba akkor élőben sokkal jobb meg úriemberesebb mint msnen
  • Kly9
    #70
    Msn-en vagy hasonlo f@szságokkal sokkal könnyebb amugy elhívni vhova mint "élőben" :)
  • Kly9
    #69
    Erre az önbizalomhiányos dologra van vmi orvoslás? Kéne nekem is egy kis extra :)
  • Ronny
    #68
    na és angol a lányka?