748
I want that girl.
  • hunbasser
    #148
    akkor ezt fejtsd ki bővebben :)

    a csaj akkor igazán csaj,ha harcolni,küzdeni kell érte.aki csak úgy odadobja magát,az kurva.
  • Kly9
    #147
    Én is akarok egy levakarhatatlan oldalbordát
  • Xreactor
    #146
    Értelek én. de én nem a udvarlásra értettem a behodlós dolgot :D
  • Xreactor
    #145
    Köszi, kedvesek vagytok :D
  • hunbasser
    #144
    az már régen rossz,ha a csaj hódol a fiúnak,ez olyan,mint a "szar húzza le a wc-t" hasonlat.ha már megvan a csaj,és tényleg kedves is (vagy) vele,akkor tényleg levakarhatatlan tud lenni a hölgyemény :) és ez persze nem rossz.
  • Sas6
    #143
    Hát jaja :PP Na kiváncsi vok szurkolok hogy sikerüljön neked !! :D
  • Sas6
    #142
    kicsit már én is összezavarodtam :D
  • Xreactor
    #141
    Még semmi, tegnap beszéltem vele vmennyit MSNen de még nem hívtam el, ne izguljatok majd tájékoztatlak titeket hogy hogy alakulnak a dolgok, nem kell agodni :D de foglalkozzunk más problémájával is, nem én vagyok itt az 1etlen úgy látom ;-)
  • Kly9
    #140
    Akkor most miva? :)
  • Xreactor
    #139
    Na az is egy másik dolog.. :D én most nem udvarlásrol beszéltem, csak Sas6 problémájával kapcsolatban :)
  • hunbasser
    #138
    rossz hozzáállás :)

    inkább azt mondd,hogy mi van már a csajjal,mert itt mindenki várja már a fejleményeket szerintem :)
  • Sas6
    #137
    Persze és ez a jó:D

    Jó msot ezt könnyű mondani h ne te könyörögj de mikor ott van elötted a csaj akibe tökre belevagy zugva és tudod h nem smárolhatod le és vársz még ... Nem tudod csak ugy abbahagyni hogy ok akkor csá :D

    Mellesleg :P

  • hunbasser
    #136
    ez hülyeség...szerinted mi az,hogy "udvarlás"? :)
  • Xreactor
    #135
    Légy kemény, ne te könyörögj neki, ő könyörögjön neked :-))
  • Xreactor
    #134
    Bárhol,bármikor lehet csajozni csak használd az eszedet :D
  • Kly9
    #133
    A nőnek kell behódolnia nekem??? akkor méris izgulok? :D
  • Sas6
    #132
    Az biztos :) msot nézd 16 évesen még nem nem naon járok el csajozni :D Mondjuk mostmár ugy kezdek msot van itt az ideje szerintem :D Késöbb meg majd lesznek csajozások ezerrel xD
  • Xreactor
    #131
    Jaja, egyet értek, de szerintem büfé helyet valahova máshova menjetek :D
  • Sas6
    #130
    Igaz :D Ha a b.nője jön az meg nem baj max megtudja a b.nője is mien jofej vok xDDD
  • Xreactor
    #129
    Élet hosszú, majd ugy is megtapasztalsz mindent, amit kell :-))
  • Sas6
    #128
    menj oda szerintem is :) Vagyis elöbb probálj meg vele szemezni :) Az könnyeb. Ha megvan a szemezés akkor meg hivd meg a büfébe valamire vagy csak simán hivd el sétélni vagy nem tom biztos nem fog elküldeni a pi**ába :)
  • Aquir
    #127
    de igenis menj oda!
  • Xreactor
    #126
    Hát megkérded h vársz valakire? és ha azt mondja hogy barátját várja, akkor nem ülsz le...ennyi, nincs ebben semmi :P
  • Sas6
    #125
    Persze ne maz a tipus vagyok aki most egy csajnál leáll :) csak olyan jolenne már egy barátnő érted :) Meg én igazabol még soha nem küzddöttem csajokért :D És azon vagyok hogyha megprobálná makor kitudja milenne belöle :)
  • Sas6
    #123
    Hát jaja a csók az mérföldkő :D de ha már engedi h megfogd a kezét akkor is már egyenesben vagy :D Amugy most én vagy te értetted félre?? :D:D Nearo segits lécci xD

    #120 ez nagyon jó öttlet de mivan akkor ha épp vár a pasijára vagy mittudomén :D Mondana h pp a pasijat varja nem tudom h állna a szám :D
  • Xreactor
    #122
    Keress más csajt szerintem..elég sok van még belölük :)
  • Xreactor
    #121
    Áááá bocsi, félre értetem amit Naero írt. na mind1 :-D De szerintem ha elhivod randizni és a randi végén megcsókolod és ha engedi akkor az épp elég, szerintem ilyet kérdezni nem jó ötlet. A csók az egy mérföld kő és onnan már nincs megállás ha minden jól megy :)
  • Xreactor
    #120
    Szerintem ne azt a menetközben leszolítós szituáciot válaszd. Az sokkal jobb ha pl. egy kávézóban/étteremben vagy hasonló helyen látod ülni, és megkérded leülhetsz e mellé,stb... menetközben már azér is rossz mert ha siet vagy dolga van akkor nem lesz belölle semmi, de ha ott ül akkor valszeg nincs tul sok tenni valója :D
  • Xreactor
    #119
    Szerintem teljesen igaza van! Legyél férfi a talpadon! :D a nőnek kell behodolnia elöted nem te a nőnek ;-) (durván fogalmazva :P)
  • Sas6
    #118
    Igen 14 év alatt valahogy én is igy voltam vele ^^
  • Sas6
    #117
    Hát jó nem igy gondoljuk hogy hé figyi :D sztem én legalábbis igy gondolom hogy igy csinálán. Elhivom valahova és a végén amikor már lassan mennétek a dolgotokra akkor szemébe mondani határozottan hogy Te többet szeretnél mint barátság. Esetleg még a kezét is megfoghaton misz elötte leszel jóesetben :D Ez az én véleményem :) Én nyugi nekem sem volt még komoly kapcsolatom :P
  • Boconadi
    #116
    mert te még kicsi vagy
  • nearo
    #115
    hehe... végigolvasgattam a hsz-eket
    lenne egy kérdésem:
    ezt, hogy élőben menyjek oda hozzá, ezt hogy gondoljátok? "Hi! Figy, akarsz velem járni?"
    csak mert jelen pillanatban én is hasonló helyzetben vagyok
    lehet, hogy csak én vagyok hülye, de máshogy nemtom elképzelni a dolgot:) meg még tapasztalatlan is vagyok, komoly kapcsolatom nem volt még (pedig év végén érettségizek...)
  • Reyes
    #114
    :DDDDDDDD
  • Sas6
    #113
    Looool xDDD Te igyszoktad csinálni? :D
  • Elmör
    #112
    Nem gáz, de nem is olcsóóóó!
  • lemongrass
    #111
    de szeméééét! LOL

    dc-n találtam anno vmi hülye csajozós izét ->

    Ha egy lány azzal akadályozza meg egy kapcsolat tovább fejlődését, hogy azt mondja: “nem, maradjunk csak barátok.”, akkor válaszolj neki így: “nem, már sok barátom van. Viszlát.”

    Azzal ugyanis, ha egy ilyen típusú kapcsolatot folytatsz, akkor olyannak tűnsz, mint akinek semmi jobb dolga nincs, mint hogy egy olyan lány után futkosson, akit nem is érdekelsz.

    A kapcsolat soha sem fog odáig jutni, ameddig szeretnéd, vagyis semmi romantika, szenvedély vagy szex.

    És mégha valami csoda folytán a kapcsolat eljut a hálószobáig, akkor is a lány csupán szűkmarkúan osztaná a szexet – ő szabná meg, hol, mikor és mennyit. Ráadásul akkor szakítja meg veled a kapcsolatot, amikor akarja. Neked pedig nincs más választásod, mint elfogadni, hiszen ez már a kezdetektől kezdve hallgatólagos megállapodás volt. A lány tökéletesen ura a helyzetnek, hiszen sosem leszel elég jó neki.

    Másrészt viszont, ha kisétálsz ebből a kapcsolatból, akkor azt erősíted meg, hogy te olyan típus vagy, aki irányít egy viszonyban, számtalan más lány hajlandó elfogadni a feltételeid, az illető hölgy pedig kudarcot vallott.

    Volt már nem egy olyan eset, ahol a férfi teljesen meg tudta fordítani a kapcsolatot, amint a lány azt látta, hogy a férfi, inkább “kilép”, semmint, hogy elfogadjon valamit, ami nem felel meg neki.

    Mikor mondj le egy lányról? Mikor dönts úgy, hogy a kapcsolat nem fejlődik? Amikor te vagy az egyetlen, aki erőfeszítéseket tesz az előrelépésért. Ha a lány nem fektet beléd energiát, vedd a lapot, állj tovább és keress másik jelöltet. Ne maradj ott, ahol nem becsülnek. Ha ilyen helyzet merül fel, próbálj meg rájönni, miért. Milyennek talált a lány? Mi ábrándította ki?

    Tanulj a hibáidból!
  • petyka2
    #110
    Ezt nem ajánlom ,egyszer elmondta elég az neki.
    Ezek a hülye"skalpvadász"picsák imádják ha bókólnak nekik,ember legyen a talpán aki megdughatja őket:(
  • petyka2
    #109
    Ötlet mit tegyél:
    Tedd parkolópályára,csajozz mellette nyugodtan,de neki kussolj.
    Várd ki amikor elkeseredik,ha akkor is ott leszel mint jó barát a te vállaidon fogja kisírni magát és akkor legalább megdughatod.
  • hunbasser
    #108
    :DDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd