15
  • skodatuning
    #15
    már hogy ne alkoholizálnának.valamivel be kell venni az exet
  • Zocsi
    #14
    Hihhető!
    Meg az is, hogy nem alkoholizálnak...
  • xizor
    #13
    Énmeg múltkor 1 zombit flasheltem be a fürdőszobába, még szaga is volt, mégse tettem jelentést a paranormális kutatócsoportnak(lol) mert tudom, hogy csak fáradt voltam és épp ezen filóztam :)
  • Sanyix
    #12
    Igen, ezért van belőlük több is, ha meg mind tönkremegy, akkor meghalnak :\ mert űrsiklót nem képes ember full manuálisan irányítani.
  • archkoven
    #11
    Vajon milyen lehet sújtalanságban hányni, vagy duplán röpdösni valamilyen hallucinogéntől?:)
  • balee66
    #10
    Az űrhajók legénységének elég sok dolga van odafenn, ami igen nagy odafigyelést igényel, sőt még maga az utazás is elég jól kimeríti őket, még ha kemény kiképzést is kaptak. Ittasan nem túl sok mindent lehetne elintézni, sőt úgy tudom, még csak gyógyszereket sem szedhetnek.

    Amúgy az ilyen űrsiklók elég strapabírok, ha meghibásodik néhány számítógép, még akkor is le lehet hozni a földre a gépet. A földi irányítóközpöntnak legalább akkora szerepe van, mint a sz. gépeknek, ha nem nagyobb.
  • mrzool
    #9
    Ha a sok-sok redundáns irányító számítógép meghibásodik, akkor már úgyis mindegy. Ember nem tudja elvezetni a siklót.
  • scs17
    #8
    A számítógép meghibásodhat :/ .
  • Sanyix
    #7
    Csak az autót a vezető vezeti, nem egy számítógép :\
  • PíszLávJuniti
    #6
    Kiderül, hogy az eddigi utazásokat mind csak halucinálták.
  • Cat 02 #5
    nekimennek a Holdnak xD
  • Dexxter
    #4
    Na ja. Mi lesz ha nekimennek eg villanypóznának. :D
  • scs17
    #3
    Lol, szerinted? Olyan lenne, mint a gépkocsivezetés ittas állapotban, csak sokkal súlyosabb következményekkel.
  • tothzozo
    #2
    Alkoholaunaták

    Ők is emberek, meg nagy a stressz most mért baj ha piálnak?
  • HUmanEmber41st
    #1
    Ma olvastam a Bors c. mérvadó tudományos napilapban ( :D :D ),h az Apolló 11 legénysége UFO-t látott, és az utasai is meglesték őket egy szikla mögül: nagyok voltak és roppant félelmetes kinézetűek. A NASA megtiltotta, h beszámoljanak a nyilvánosságnak erről, de most mégis megtették :D