74
Index Magyarország legnagyobb fóruma, de miért nem az SG az?
  • viizo
    #41
    eme a hozzászólásodat sztem nem nekem címezted, mert teljesen másról írtam :)
  • Aspyrin
    #42
    Így gondolom én is. Indexen sokkal komolyabb a hangnem, mivel a politika nem gyerekeknek való. Itt inkább a játékon, a szórakozás van a hangsúly. Én felváltva fórumozom: ha lazítani szeretnék ide jövök, ha politizálni, vagy érdekesebb témáról beszélgetni akkor oda. Úgy látom, hogy itt a fórum szinte chatként üzemel, ami nekem jobban bejön.
  • ForzaInter
    #43
    főleg akkor olyan mint a chat ha vki nyit egy idiota topikot... vagy pl. sajátfórum azmár chat:D
  • Shadow_THH
    #44
    valaki nagyon hajt a jutalompuszikra

    amugy a társaság teljesen más, szerintem a gumiszoba igazán ami az sg igazi varázsa
  • Palinko
    #45
    van 1 két topic amiben ott nem lámáznak le ha mersz kérdezni és sokkal értelmesebb válaszokat kapsz, kell még valami?
  • SLICK
    #46
    Ez igaz.. 2002 és 2005 első felében még sokkal jobb volt az SG. Ezt leginkább az itt összegyűlt társadalomra értem. Abban az időszakban, mikor felnéztem ide, hát egyszerűen mindig olyan hangulat volt, hogy itt tudtam függeni 3-4 órát úgy, hogy közben semmi más oldalt nem néztem meg. Mintha pörgősebb lett volna. Igaz az akkori nagyobb fórumozók közzül már csak a töredék van itt. Bennük még tapasztalom azt a régi SG szellemet, ami személy szerint tök jól esik. Az a baj itt, h már nem tudna kialakulni egy olyan közösség mint akkor.
    Minden mást leszámítva semi baj az SG-vel, szeretek itt lenni, szinte mindig mindent megtalálok amire szükségem van.
  • SLICK
    #47
    Jaja :D Gumi és a saját! Mekkora jók voltak azok is, nem mintha most sem lenne ott hülyeség, de vhogy nem az igazi :c
  • Geeryy
    #48
    és mégis be akartak zárni -.-
    (nekunk volt sodink az indexnek nem )
  • BiG G
    #49
    #19
  • Calver
    #50
    sőt, nekünk érettségi botrányunk is volt
  • Hellhammer
    #51
    Nagyon el vagy tévedve. Tucatszám tudok mutatni neked topikokat az indexen, ahol simán 50-100e között van a hozzászólás szám, na ilyenből kb. 20-25 lenne az a 2 millió amit említesz, na ehhez képest több ezer topik van.
    Amúgy az index azért jobb sztem, mert jóval sokrétűbb a témákat illetően, és nem csak a politika miatt. Szal nagyjából azt lehet rá mondani, mint a google-ra, hogy ami nem fordul ott elő, az a dolog nem is létezik :DDD
    Az sg fórum is jó a maga területén, én 99%-ban csak itt szoktam olvasgatni, ha olyan témáról van szó amit az SG fed le. Mindenesetre sztem hülyeség így összehasonlítgatni a fórumokat :P
  • LSSAHPAUL
    #52
    hm nem is tudtam hogy az indexen ekkor forum van hogy ide meri valaki írni összehasonlítási alapként..
  • Cat #53
    az index általános hírportál, az sg pedig tematikus. Ebből következően ott minden hobbi megtalálja a saját baráti körét (vonatbuzulástól kezdve a politikán át az extrém erotikáig), míg itt zömében csak számtech közeli témakörök vannak, a többi (pl. labdarugás) csak a fórumozók igényei miatt jött létre.
  • Agamemnon
    #54
    Pontosan.

    Így érdemi összehasonlítást úgy lehetne csak végezni szvsz, ha az index hozzászólásaiból kivennénk azokat a témákat, amikkel az SG eleve nem foglalkozik.
  • Agamemnon
    #55
    Nem vagyok regisztrált az indexen, és nem is akarok, de aki az, az írja már meg, hogy pontosan hány hozzászólásnál tart az index, nyitása óta.
  • John Cena
    #56
    SG messze jobb mint az a trágya
  • Ronny
    #57
    a polidili a legundorítóbb szeglete a magyar fórumoknak. Lehet, hogy az idősebb korosztály látogatja, de ettől még semmivel sem magasabb a színvonal.

  • tzsoltika
    #58
    SG!!!
  • rushman
    #59
    más kateg...
    Viszont az elgondolkodtató, hogy az indexen több olyan tápik van amit itt egyből törölnének vagy tolnának a gumiba
  • sz4bolcs
    #60
    Indexen nagyon kevés az olyan téma, ami itt sg-n nincs, csak itt ömlesztve van (csak fórumokra értem).
  • sz4bolcs
    #61
    Először úgy olvastam, hogy "SG messze a legjobb trágya." :-)))
  • hunbasser
    #62
    egyébként sztem nem nagyon van értelme itt erről vitázni,mert aki ebbe a topikba ír,annak a nagyrésze is SG-s,tehát inkább az sg-t favorizálja,ahogyan én is.engem az fogott meg az sg-ben,hogy sokkal átláthatóbb,áttekinthetőbb,és ezt már megszoktam,meg itt már úgy-ahogy ismerem a usereket,és nekem bőven elég ez a fórum is(indexre már nem nagyon lenne időm,de nem is akarnék rá időt szakítani.régebben még regeltem egyszer,meg 1-2 kommentet elengedtem ott,de már a jelszavamat sem tudom :))
  • Lullaby
    #63
    réges régen egy csapat együtt dolgozott mi mára ketté vált indexre és sg-re. előbbi nézetebb lett, utóbbi jobb (:
  • Hajnalcat
    #64
    Én csak azt nem értem, hogy miért a Fiúk, lányok, kapcsolatok fórumrészbe került ez a topik.
  • Kly9
    #65
    Amelyik moderátort zavarja, átrakja...
  • joebacsi
    #66
    A:
    gondolom a túlfűtött emóciók burjánzását várja a témanyitó a totyikban, és erre a legbulvárosabb kategóriát gondolta megfelelőnek :)

    B:
    mellékattintódás tényállása forog fenn :)
  • hunbasser
    #67
    mert hogy a tudományosba akarta,vagy a tv,dvd,moziba? ^^
  • sz4bolcs
    #68
    gumiszobába.
  • gettobuxa
    #69
    indexen sok utazásos fórum van, én azokat szoktam nézni. ide meg főleg a játékok miatt járok :)
  • Desiderata #70
    index-en nem tudok topikot nyitni, régebben tudtam, miért van ez?
  • Desiderata #71
    rájöttem, mert nem volt elég hozzászólásom
  • Desiderata #72
    képet lehet beszúrni indexre közvetlenül? anélkül hogy feltölteném az pedig összenyomná
  • birdo #73
    nem lehet közvetlenül beszúrni képet, viszont azt néztem, hogy nem nyomja össze a képem.....
    jah szólj ha nyitsz ...megyek támogatni ha kell ))
  • Desiderata #74
    köszi :)