121
Iskolai szivatások
  • SHADOWEYES7
    #41
    90-ben Tatán voltam katona, na ott a Harckocsi dandárnál voltak igazi genyók,a szabolcsi harckocsi vezetők( tudni kell a kis termetük miatt voltak T 72-es pilóták) nagyon aljas módszereket alkalmaztak a "pokrócozás" "kanalazás" és társai!!
    nembeszélve a stoki felrugásról ...ecetera ecetera !!!
  • Sadist
    #40
    És kéz nélkül feltörni a dinnyét? :) Szinte minden évben megcsinálja azt valamelyik csapat, hogy az egyik kisgólyát megfogják a két lábánál, és a fejével törik fel a dinnyét. De volt, aki csak simán seggel ráugrott, vagy beletérdelt olyan mortal kombatos kivégzősen :D
  • Sephi
    #39
    Nalunk az volt a szokas hogy kivalasztottunk egy 9-edikes fiut es mindenkitol vedtuk es o volt a 12-edikesek kedvence... masokat meg szivattuk :D
  • Ronny
    #38
    nehéz megítélni, hogy meddig hogy mikor léped át azt a határt amikor már a másikat az emberi méltóságában sérted. Főleg az iskolai környezetben ahol mindenki arcoskodik.
  • dienesoft
    #37
    Undorító egy szokás szerintem is.
  • haxoror
    #36
    Vágd fel az ereidet és vérezd össze őket hogy jól megijedjenek...

    Hihetetlen bazmeg, az én időmben legfeljebb a seregben volt szivatás de hogy a mostani szarosok már a középiskolában szivassák a kissebbeket, hát beszarás.
  • Dragooon #35
    etessetek velük jó sok virslit és itassatok velük rengeteg (alkoholmentes) sört.
    biztos hányinger
    [gólyabálon látta tavaly]
  • Mirk
    #34
    az én gimimben nem voltak szivatások mikor elsősök voltunk és mi sem szivattuk a kicsiket mikor mi voltunk 4.-esek
    amugy nagyon utálom ezt az egész szivatás dolgot és meg tudnék ölni bárkit aki csak a saját káröröme érdekében basztat másokat mindegy hogy hogy.
    most nem a hagyományos iskolai elsősavatókról beszélek, hanem arról hogy ha valaki azt hiszi bármit megtehet egy elsőssel/kisebbel/gyengébbel
    valaki irt egy iet hogy egy gyereket rákötöztek egy padra és kikurtak az ablakon
    hát én jól seggbekurnám a tanári paddal azt a gyereket aki iet tesz. kétszer.
  • Lullaby
    #33
    egyik ismerősöm mesélte: megadott időn belül fél liter vizet kellett összegyűjteni egy kupakban egy szökőkútból ami nem volt messze, de oda miskolc legrozogább villamosával mehettek el. oda se értek vele, mehettek is vissza :D
  • trogerzsiger
    #32
    Árpádos vagy? :D
  • trogerzsiger
    #31
    Árpádba vagy végzős?
  • Bucser
    #30
    jááá az egyetemistás gólyaavatók sokkal jobbak:D

    (kedvencem a mai napig a kávéskanállal 1 liter sör megivása versenyre és a kéz nélküli dinnye evés csoportban:D Aki eltünte a héját az díjat kap:D
  • Győri Devi
    #29
    keresel egy nagy szemetesládát vagy konténert az a legjobb és belehajitod a gyereket :D
  • karajjj
    #28
    lol énis most leszek negyedikes, szóval jöhetnek az ötletek
  • VinylToy #27
    Mennyi pisi középiskolás jár ide?! :D
  • csul1
    #26
    Nálunk még az szokott elég vicces lenni amikro 6 elősős körbe ül 1 kiló liesztet és kicsit körbe spriccelni vizipisztolyal elötte őket. Aztan amia tüdőn kifér . Néha vmelyik cheatel 1 kicsit és megfogja a tál liszetet és ráborítja a többire.
  • cucmalajmc
    #25
    nálunk semmi nem volt szinte.
    ez már lassan kezd elmúlni. (tavaly voltam 9-es)
  • soma22
    #24
    körömvágó ollóval fűnyírás, wcben csempeszámolás, gázmaszkban vagy valamilyen fejfedőben versenyzés az udvaron, szerelem vallása egyik végzős csajnak, kb ennyit csináltunk anno:D
  • NeverwinterKING
    #23
    hányadikról?
  • Bucser
    #22
    és ez vicces???
  • zvaragabor
    #21
    Pff...
    Tanári felügyelettel? :S
  • F1re
    #20
    hehehe :D masik suliba ott mar 1altalan nincs szivatas :DD olyat csinaltak
    mert a gyerek ellenkezett :D hogy rakotoztek a tanaripadra es kikurtak vele az ablakon :DDD
  • zvaragabor
    #19
    Már nálunk sincs ennyire durva szívatás, mert régen szóltak a lányok szülei, hogy az ő kicsi lányukat hogy teheték ki ilyennek. :)
  • F1re
    #18
    1ik suliba nalunk volt olyan hogy joghurtot tettek kiflire azt be a slichez csajnak meg le kell nyalni aztan erre az igazgato kicsit mergess lett :DDD asszem azota mar csak felugyelet csinalnak ott szecskaztatast
  • Brolly28
    #17
    annak idején nekem csak 2 sort kellett felolvasnom

    "mi a külömbség a kutya és a disznó között?
    Kutyából nem lesz szalonna"

    ennyi volt a nagy szivatás meg 1 hétig sörösdobozt kellett hozdani a lábunkon ami tele volt kaviccsal és lehetet vele az órát zavarni
  • NEOreg3
    #16
    cipeletessetek velük padokat, de üljetek rá
    tereljétek ki őket az udvarra és az ablakokból sorozzátok meg őket vízibombával
    adjatok rájuk melltartót (fiúkra persze)
    sulirádióban énekeltessétek őket
    ültessétek rá a wc-re és vegyétek rá, hogy "vezessen rally autót" (wc-kefe lehet a sebváltó, igény szerint)
  • F1re
    #15
    mivel 1 suliba jarunk ez altal en vagom :D de amugy nekem meg van 1 rakat szecskaztatos video ha erdekel amugy en most mentem 2.ba de engem nem szecskaztattak
  • NeverwinterKING
    #14
    xD ez jó mi is bejátszuk
  • zvaragabor
    #13
    Nálunk ezt hívják bundásavatónak. De nálunk a másodikosok szívatják az elsősöket.
    Fiúk sliccéba virslit állítani, és a csajnak meg kell eniie onnan.
  • LasDen #12
    hát ezt kikéne próbáltatni....ha 12-es leszek :D
    Úgyis olyan hülye a büfés....mindenkinek beszól vmi okosat, de csak rajta lehet röhögni....
  • csul1
    #11
    Szerintem megteszik az a szakkállas szivatások is gáz maszkban kocsi tologatás, lámpa vagy nap elfújása, iskola eltolása stb jól bevált dolgok én már csak tudom tavaly voltam 4.-es
  • Zsolti9014
    #10
    "mindenki a saját szakát szívatja"

    munkamegosztás? :DD
  • Pheaper
    #9
    jaja gázmaszkot kap és kikell rabolni a büfét általában nem sikerül nekik mert büfés bevan avatva :DD
  • Zsolti9014
    #8
    ráülteted a gyereket a vécére, fejére vödör, kezébe budikefe, mondod neki evezzen és énekeljen.

    csak vicc volt :DD

    (de nálunk tavaly v. mikor volt ilyen) most leszek én is 12.-es, de még nem végzős, mert 5 évesre járok :D
  • NeverwinterKING
    #7
    nálunk úgy van h a 3.asok szívatják az újakat. én most leszek 3.as xD
    de nem lehet vmi nagyon nagy dolog mer igazgató már tavaly is szólt :C de azér majd probáljuk égetni őket xD
    ja és mindenki a saját szakát szívatja.
  • Czdano
    #6
    Lol :D
  • Czdano
    #5
    Én is 9.es leszek ugye nem egy iskolába járunk majd? :DDD
  • Vlala #4
    Egyszer azt csináltuk, hogy egyikünk két elsős szeme láttára "véletlenül" kiejtette a zsebéből a pénztárcáját. A tárca elő volt készítve, semmi nem volt benne egy "nem nyert" feliraton kívül.

    Öngólt rúgtunk vele, a gyerek ugyanis bele sem nézett, csak felkapta, és rohant vele utánunk, hogy visszaadja.
  • VRSDM
    #3
    egykorúak vagyunk :D járunk? :D

    /én sulimban nagyon nagy a szigor :C
  • LasDen #2
    büfé kirablása? xD