121
Iskolai szivatások
  • V43 1105
    #81
    Nekünk táborba lesz, lánynak kell öltözniLufi borotválás jó ez még oké..DE AZ HOGY ERŐS PISTÁS CSOKISFAGYITKELL ENNI BACON SZALONNÁVAL ÉS CITROM LÉVEL AZ MÁR NEM
  • Kicsikiraly
    #80
    én most leszek 9.es, és most voltunk gólyatáborba. szvsz nekünk már ott kifulladt a "szivatás" nem voltak olyan durvák:
    1 lány 5 fiú rövidnadrágján végigvezet egy tojást. (na de amikor széttört :D)
    egész osztály levetkőzik és a ruhákból minél hosszabb láncot.
    egész osztály levetkőzik és egyvalakire rá az összes ruhát
    meg effélék. szal nem volt olyan durva :D
  • Mr_no_NaMe
    #79
    #51: minek etted meg...
    #60: tehát aki ad magára az száni. Akkor nefürgyéle 3 hétig azt menő leszel!
    #72: mér hagyod?

    Ezekre a fasságokra senkise kényszeríthet...ha úgy jönnek oda hogy lefognak és megfenyegetnek, hogy csináld mert ez meg az lesz akkor az már nem vicc, ott és se fogok tétlenül állni. Ha meg úgy jönnek oda hogy akkor te most ezt fogod csinálni ok? akkor meg aszondod nem, köszi kihagyom és mész tovább..egyszerűen ott kell hagyni a szivatós barmokat.
  • Davidus
    #78
    ja és lefekvés elött ne felejts el fogat mosni erős pistával!
  • Davidus
    #77
    igen? akkor fújd el a lámpát mert már ideje aludni
  • Cat 02 #76
    ezek durvák
    #73 asok pl jók
  • AC2
    #75
    Adjátok csak a jó 5leteket, idén ugyanis mi szívatunk
  • Pepsi Twist
    #74
    mi?
  • Csesza
    #73
    nem olvastam végig a topikot lehet már voltak:

    Erős Pistával való fogmosás

    lámpát addig fújni míg kialszik

    stb
  • Z
    #72
    Hát iskolai szivatásról én mindig lebeszéltem azokat, akik velem egy társaságban voltak. Nem szerettem, ha visszaéltek az erőfölényükkel.

    Viszont avatás az volt, mikor a nyárkezdési táborban voltunk az öttusacsapattal. :(

    Na azokat nem kívánom senkinek. Hosszú tábor pad tele csalánnal. Úszónadrágban fel, kézbe csalán, és vívás. Aki ezt kapta, annak a második legrosszabb volt az avatása.

    Körbepofozás. A végén már csak csillagokat látott az ember. Ha nem ütsz elég nagyot a barátodra, akkor a nagyok adnak neked is, és neki is.

    Kavicson bukfencezés. Jót tesz a hátnak.

    Nagy, zöld fémkonténerbe mászás. Onnan mindenki sírva jött ki. Mesélték, hogy nyálas férgek mászkáltak rajtuk.

    Tábortűzfutás, egy óriási tábortűz mellett körbe körbe futkorászni, jó meleg volt. :(

    Folyamatos seggrepacsik csak úgy, mert jó. Mindenféle löttyök ránkzúdítása. A vége pedig az volt, hogy az edző adott egy pecsétet. Ami egy akkora bokafogásban kapott seggrepacsi volt, hogy utána alig maradtunk a lábunkon.

    Aztán mehettünk fürdeni, és akkor még tojással is dobált egy-két fajankó. Az egyik srácot el is találták, és be is kellett kötni a csípőjét, úgy szétvágta a tojás.

    A legrosszabb az volt, mikor egy budiba lógattak be embereket. Szerencsére a mi korosztályunk ('80-as) már nem kapott ebből, de a ('76-osok még igen).

    Nagyon nagy parasztság ez a szivatás. Akkor is így gondoltam, most is így gondolom. Én nem is vettem részt a fiatalabbak megfingatásában.
  • Sanyix
    #71
    Szivatni a gyengébbet iqlight szokás... egymás apróbb szivatása jó poén tud lenni, de csak addig amíg a szivatott fél is bennevan, szal amíg nem mondja hogy na ez nem jó vicc, álljatok le.
  • kopa1
    #70
    Húúúú!!!!
    Tuning Lada már van???
  • Pepsi Twist
    #69
    Aha nagyobb lettem sokkal testesebb vagyok...
  • flippy
    #68
    Nálunk is cenzúrázták állítólak a tanárok, nemtudom ezt a palacsintás szivatást miért engedték meg...biztos nem így állították be a tanároknak....
  • Cat 02 #67
    nekünk is lesz majd , remélem addig nem törlik el a 8 osztályos rendszert :(
  • cucmalajmc
    #66
    nálunk az összes feladatot összekellet írni a 11-edikeseknek és a tanárok cenzúrászták. semmi durva, sértő nem maradt benne. így meg nem ért semmit, mert buli volt az egész.
  • flippy
    #65
    Csak a felét ettem meg, de senki se merte otthagyni....kis megszeppent 7.-esek voltunk akkor még a nagy 12.-esekkel szemben...+ megpróbáltuk magunkba nyomni amit csak lehetett, mert akik a "maradékot" ették azok jobban megszívták.
  • flippy
    #64
    Jaja....szemetek, azóta nem bírom megenni a palacsintát...:D
  • Mirk
    #63
    és mért csináltad végig?? mértnem mondtad hogy a kurva anyátokat, és mentél el?
  • cucmalajmc
    #62
    nálunk 11-esek szivatnak.
    bejön az osztályba 1 11-edikes csaj. vállamig nem ér föl, érted zsebrerakom akkora. azt elkezdett minket fekvőtámaszoztatni. a buli kedvéért megcsináltuk. de nem tartom jónak. jövőre én 11-ben nem fogok piszkálni senkit. (ja meg egész nap fürdőköpenybe kellett lennünk)
  • N1ggA
    #61
    Émmeg ujra 3.os leszek pedig 4lennék csak :S
  • Magnumrolcsi
    #60
    És most, hogy kivagy gyúrva nagyobb lettél?? szani


    Nálunk csak elsős avató van, de az elviselhető és tanárok is jelen vannak.
  • Sadist
    #59
    Na, pl. az ilyenek miatt. Még a 4.-eseknek sem engedném, hogy ilyen fasságokat csináljanak. Ezeknek faszkorbács járna.
  • Pepsi Twist
    #58
    Engem nem mertek baszogatni a nagyok anno mikor 9.es lettem mert már akkoris akkora voltam :D 2m3cm.... akkor még nem voltam kigyúrva de akkkor 1 éve keztem asszem
  • csabiks
    #57
    Én most vagyok elsős és a negyedikeseket szopatom
  • RaZoK
    #56
    nem múlt el :)
    ezt mindenki tudja aki ismer itt, hogy hamis évet adtam meg :)
    de pssszt..
  • kas123
    #55
    az szép teljesítmény :D [#megnézte volna]
  • raven87
    #54
  • Zsolti9014
    #53
    én sem tartom jó dolognak ezt a szivatást, de velem sem csinálták és én sem csináltam / nem fogom csinálni.

    bár a #10-ben írtam hogy volt ilyen nálunk is, de ez már egyre kevésbé jellemző.

    ált. elsőben 2 haverom egy osztálytársunkat fejjel a kukába állították.
  • Facek
    #52
    Nekem annyo homokvárat kellett építenem és árkot ásni meg vizet hordani bele- erre beleköptem és azt mondták nemjó szedjem ki... :D
  • flippy
    #51
    Nálunk volt szecskáztatás, és nekem lekváros palacsintát kellett időre ennem....ami nem is az volt aminek látszott....chili volt benne, rengeteg só, nyálkás nyers hús, és a tetején megsavanyodott tejföl.....borzalmas élmény volt...és amit kiköpködtünk öklendezés közben, azt más szecskáknak megkellett ennie...nem kell mondanom....mindenki hányt....:D
  • tobias88
    #50
    motorátültetés és olajcsere bevált szokás
  • Attila8805
    #49
    kicsit bővebben:D
  • hunbasser
    #48
    még csak 3.-os vagy? :O azt hittem,hogy már kivégezted a sulit :)

    [ha jól tudja,razok 18 már elmúlt]
  • Sadist
    #47
    Én a 15-16 éves szaros kis suttyóknak nem engedném, hogy szívassák a tőlük csak egy évvel fiatalabbakat.
  • Davidus
    #46
    szal buta vaqgy és otthon vernek
  • Davidus
    #45
    csak azok szecskáztatnak akik IQja max 70 és otthon kapja az ívet

  • Agamemnon
    #44
    Én személyy szerint nem szeretem ha szivatnak, így én sem szivatok senkit.
  • Muki100
    #43
    Bekötött szemmel joghurt etetése egymással, természetesen sózott.
    Utcán csöves ruhában énekeltetés.
    Csók egy járókelővel :D
    Paprikakrém lenyalása másik kezéről
    Egyik befekszik másik alá, és fekvőtámasz, félreérthető pózban.
    Összes szünetben törpejárás stb.
    Csak ilyesmik, azért amiket itt leírtak egyesek azok már tényleg durvák...no de mielőtt középbe megy az ember érdeklődni kell az ilyen szokások felől is ^^
  • RaZoK
    #42
    nálunk a másodikosoké e nemes feladat. ugyanis a gólyabálon (avatón), csak a másodikosok meg az elsősök lehetnek jelen. sajna én harmadikos vagyok nekem már nem jár :)