226
Sci-Fi / Cyber Punk MMORPG
  • Burca
    #26
    Én játszogattam vele de akkor még nagyon akadt és csomó bug volt benne de gondolom ezek javultak azóta. Viszont annyira nem hatott meg. Lehet open betat be kéne próbálni bár jobban érdekelne Earthrise :P
  • Lonni
    #25
    Annyira nem kötötte le senkit a beta?
  • Vagrant
    #24
    Sziasztok énis bekerültem a bétába. Ha valaki szeretne 1 üt játszani tesztelni akkor a karim neve Raksi.
  • Hunnenkoenig
    #23
    mmogames.hu-n vannak egy paran. Csak regelve latod a beta forumot.
  • Burca
    #22
    Jar errefele olyan aki betazik ?:)
  • Hunnenkoenig
    #21
    ezt szerintem felrenyomtad... semmi köze a Fallen Earth-hez
  • L2Goku
    #20
    [IMG][/IMG]
  • Hunnenkoenig
    #19
    Az mmogames.hu-n kisorsolunk egy alpha accountot a Fallen Earth Family and Friends tesztverziojahoz a regisztralt tagok közt!
  • Hunnenkoenig
    #18
    Kaptam beta meghivot. Betarol lehet beszelni az mmogames.hu-n

    Ha valaki meg bent van, szoljon, hatha lehet kicsit közösen nyomni.
  • Doma #17
    Két újabb videointerjú:
    Lee Hammock - Lead Game Designer

    Colin Dawn - Lead Game Engineer
  • ColdFire
    #16
    Kiszel Tünde
  • herczeg
    #15
    új mikroszkópikus vírus? melyik vírus nem mikroszkópikus?
  • Facek
    #14
    Persze még nincs kész de amiket néztem videókat vmi eszméletlen gagyinak tűnik :D
  • Chrystopher
    #13
    Majd kitalálnak valamit, de a fotók nem túl szépek. Lehet jobb egérrel mész előre.. Kettőt egyszerre lenyomod hátra. és akkor a másik kezed szabad. Persze ez nemtudom mennyire megvalósítható és lehet fa**ság is :D
  • Cat 02 #12
    azt értem, de ha egérrel lövök milyen skill lesz? super lövés ? 20 manaért superújratöltés ?
  • Doma #11
    Funkcióbillentyűk?
    Bár erről semmi biztos nincs egyenlőre, de majd idővel kiderül!
  • Doma #10
    6 frakció... ezt elírtam sry
  • Cat 02 #9
    aha :O
    tehát WASD al mek és egérrel célzom a szörnyeket amikért expet kapok ? de ha egérrel tolom akkor h lesznek skillek ?
  • Doma #8
    5 frakció lesz a játékban, mindnek más más elképzelése a megoldhatatlan helyzet megoldásáról.
    A frakciók/kasztok körbe verik egymást azaz mindnek lesz szimpatizánsa illetve ellensége.
    Például az Enforcer és a Tech szoros kapcsolatban állnak, nézeteik egyeznek. Ugyanakkor a Tech másik hasznos szövetségese a Travellers akik viszont szoros kapcsolatban állnak a Children Of The Anarchy-val akik az Enforcer első számú ellenségei.
  • Cat 02 #7
    erre fele lesz xD
  • Cat 02 #6
    fps gép moncik ellen ?
  • Doma #5
    Nem kimondottan...
  • Frosty01
    #4
    hát érdekes. bár nem tünik valami túl jónak, semmit nem írnak pl a játékmenetről. olyan lesz mint a gunz? vagy mint az anarchy online? :\
  • Cat 02 #3
    ez olyan Warrock v GunZ filinges lesz?
  • Doma #2






  • Doma #1
    Új MMORPG stílus a láthatáron.

    A Fallen Earth egy 22-ik századi posztapokaliptikus világban fog játszódni.

    Háttértörténet:

    Egy mikroszkópikus vírus tűnt fel Ázsiában, India és Pakisztán környékén. Senki sem tudta biztosra, hogy honnan ered. Egyesek kutatási hibának, mások katonai fegyvernek tartották. Pakisztáni radikálisok indiai támadásnak címerezték a Shiva névre keresztelt alattomos gyilkost és nukleáris támadásokat intéztek szomszédjuk ellen. Azonban ezen támadások nem voltak végzetes kimenetelűek az emberiségre.

    Shiva a nukleáris szennyeződéssel bekerült az atmoszférába és mutáción ment keresztül. Ennek következtében tovább szedte áldozatait. Káosz és rettegés lett úrrá a Földön. A vírus terjedése és az ősi ellenségek atom háborúi egymás ellen (Pakisztán és India hibájából nem tanulva), megbélyegezték az emberiség sorsát.

    Ezen szörnyú pusztításokat az emberiség töredéke mégis túlélte, bár többségüket Shiva megfertőzte. Hosszas lappangás és számos változás után a vírus elérte végső formáját. Shiva7 önmagában nem volt halálos, bár a gazdaszervezetekbem mutációkat okozott, melyek lehettek jó- illetve rosszindulatúak, néhány esetben rendkívűl furcsák...


    A játék 2154-ben játszódik a Grand Canyon - az egyik utolsó élhető terület - környékén.
    5 frakció próbálja a kilátástalan helyzetet saját belátása szerint kontrollálni.

    További info a játék hivatalos oldalán: Fallen Earth

    Beszélgetés az egyik vezető fejlesztővel: Interjú

    Jelenleg nincs konkrét megjelenési időpont, sem kiadó megnevezve. Így gondtalanul fejleszthetik a játékot mindaddíg amíg el nem érik azt a pontot amikor "hibátlanul" kiadható lesz.
    Év végére ígérnek egy zárt béta tesztet.

    Az interjúban említést tesznek az Icarus RAD Tool Suite-ról amit a fejlesztéshez használnak.