226
Sci-Fi / Cyber Punk MMORPG
  • Gerileveri
    #226
    Jópár humoros (és szomorú) sztoriszál van, de csak akkor érdekes ha van kedved olvasgatni is.
    Endgame tartalom gyakorlatilag az egész játék :D Elképesztő méretű világ, végtelen számú quest, 10+ megtanulható szakma.

    A játék régi és amikor kijött, akkor sem volt a legszebb. Ha valaki ezen túl tud lendülni, akkor tökéletes játék.
    Ár/érték arányban pedig nincs jobb jelenleg, ez TÉNYLEG F2P.
  • lammaer
    #225
    Nekem úgy rémlik egyik sincs :(
  • Anonymusxx
    #224
    Amúgy ebben van sztori féleség, end game tartalommal ?
  • lammaer
    #223
    hát, lehet az is közrejátszik hogy nem szeretem a PvP-t MMOban. Lehet abbannagyon ász a játék, csak hát nekem nem az kell :)
  • Nomad90Hun
    #222
    Akkor Te jó hamar megláttad a cukormáz mögötti igazságot, nekem kellett majdnem 27 óra hozzá, igaz abból úgy 25 eltelt úgy, hogy élveztem, csak aztán a klánban páran elkezdték erőltetni a pvp-t, meg kötelező meg ez-az-amaz, aztán csodálkoztak, hogy kopnak kifele az emberek, és 1-2 hét után szét is esett az egész, sejthető volt mondjuk,hogy majd 400 embert összefogni nem kis feladat, ez fel is őrölte szegény leadert, azt meg már meg se jegyzem ,hogy a szokásos, lelépek a klán pénzével meg egyebek is mentek párak részéről.

    Ami a Fallen Earth-öt illeti úgy döntöttem adok neki 1 esélyt, meglátjuk mi lesz belőle.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2021.11.16. 18:17:53
  • lammaer
    #221
    Én talán 2 órát, nem láttam benne semmi extrát, n+1. grindelős kardos MMO, szóval el is engedtem.
  • Gerileveri
    #220
    Felháborítóan és nyugtalanítóan szórakoztató és jó :D
    Agyonhypolt New Worldöt lvl 23-ig bírtam. Ezt nem tudom letenni.
  • Torzonborz
    #219
    Hogy felejteném el azt a grindelést :D
    Milyen most a játék amúgy?
  • Hexex86 #218
    Az említett játékok nem mmorpg-k a szó klasszikus értelmében. Edengrad, Will To Live Online és még sok más ami "megbukott" pl azok azok voltak. Pedig nem rossz gamek, de mmo kategóriában sajna egyik sem valami népszerű, ha a stílust nézzük.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.10.31. 16:48:38
  • lammaer
    #217
    Az nekem is nagy achievement volt lásd #135

    pfff.. majdnem egy évtizede már...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.10.31. 15:33:11
  • lammaer
    #216
    Nem hinném hogy a posztapo téma lenne a probléma... ott a Rust vagy a Fallout 76, mindkettő nagyon népszerű és jól teljesít. EGyszerűen a fallen earth el volt hanyagolva rendesen, nagyon sokáig volt lélegeztetőgépen, nem csináltak vele semmit nagyon sokáig....meg valahohy nem volt könnyen emészthető, élvezetes a játékmenet se...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.10.31. 15:33:44
  • Gerileveri
    #215
    Már nyomjuk...
    A new worldöt 2 napig bírtam, ezzel már most többet játszottam pedig anno több mint egy évig el voltunkbenne.
    Emlékszel Duu, mekkora érzés volt amikor végre összeraktad az első járgányod? :D
  • Torzonborz
    #214
    Nocsak, nocsak ez jo hir. Regen eleg sokat toltam akkori mmo-s bandaval.
  • Hexex86 #213
    Ez talán valami felmérésre lesz jó nekik, hogy a Fallen Earth 2.0-ára mennyi embert mozgósítsanak a fejlesztéshez vagy ilyesmi. De ez csak egy gondolat. Én belenézek. Nem sokat toltam, de tetszik a stílus. De biztos nem lesz player számban döntő a többi mmo-hoz képest az tuti.
    Az a baj, hogy sok ilyesmi mmo megbukott. Valahogy sosem érdekelte az embereket mmo részben ez a stílus. Edengrad pl, hogy egyet említsek. Azért meglepő, hogy így újraindul. Nem tudom mi lehet a konkrét céljuk ezzel.
  • lammaer
    #212
    Hát, reális oka volt amiért bedőlt és kihalt (borzasztóan elavult volt), pár fanatikuson kielégítésén kívül szerintem hamar ugyanoda jut... eleve teljesen F2P, bármiféle bevételi forrás hiján nem lesz hosszú életű...

    Pedig jó lenne valami jóféle klasszikus poszt apo - scifi MMO.
    (a fallout 76 jó jó, de nem igazán MMO, inkább szingleplayer némi kooperativ lehetőséggel)
  • Hexex86 #211
    "Hamarosan" újra elérhető lesz a Fallen Earth! Fallen Earth Classic
  • Hexex86 #210
  • Hexex86 #209
    Rég volt itt valami hír.
    B.Ú.É.K. Mindenkinek!
    What’s coming in 2019
  • Boszi90
    #208
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel, Steam-re csináltam egy "Fallen Earth Magyar" nevü csoportot, hogy össze szedjük a magyarokat :) Akit érdekel, az csatlakozzon bátran :)
  • Party Hard
    #207
    üdv
    Kipróbálom a játékot.
    Van valami amit esetleg tudnom kellene mielőtt elkezdem??? PL meik szerveren vannak magyarok. Egyben keresem magyar klánomat is aki befogad kezdőket. Ha bejön a világ és jó a csapat maradok...
  • Chewy81
    #206
    Sziasztok!

    Alapitottunk egy magyar klant a jatekban, hogy osszeszedjuk a magyarokat, ugyanis ezerszer jobb csapatban jatszani mint egyedul
    (eredmenyesebb is :) )

    Ha szeretnetek belepni, keressetek a jatekban, vagy irjatok ott uzenetet. Csello neven fut a karakterem.

    Udv
    Cs.
  • Karvalykarom
    #205
    Sziasztok
    Keresek magyar játékosokat
    Keressetek Karvaly néven a játékban
    vagy steam en ugyanezen a néven
  • voros12
    #204
    Sziasztok!

    Gondolkodok, hogy belekezdek a játékba, csak mivel eléggé nullon vagyok anyagilag, nem tudom, hogy free játékosként mennyire leszek hátrányban. Szóval ez a kérdésem lenne, hogyha semmit nem fizetek, úgy is élvezhető-e játék.
  • Daem
    #203
    Halihó.

    Nekem nagyon tetszik a játék és meg szeretném kérdezni hogy hányan játsszák még magyarok és melyik szerveren? :)

    Lenne kedvem csatlakozni hozzátok! :)

  • Boszi90
    #202
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban. NEm ismetem még túlságosan ugyan, de úgy tudom hogy egyszerre lehet több dolgot is gyártani. Na most nekem valamiért egyszerre csak egyet enged. Ehhez akkor fizetni kell hogy többet engedhen egyszerre? Csak mert ismerősöm azt mondta hogy szerinte nem kell (bár ő még hajdanán megvette a játékot)
  • Horzsoló
    #201
    Újrakezdtem. Nevem Horzsolo. :)
  • Dorgal
    #200
    Közben megoldódott.
  • Dorgal
    #199
    Egy kis segítség kellene még!Vettem egy Survivalist packot.Meg is jelent a letölthető DLC-k között.Megvan a kód is,csak azt nem tudom,ezt hogyan lehet aktiválni.Valószínüleg én vagyok a béna,de nem találtam olyan helyet,ahová ezt be lehetne írni.Köszi előre is.
  • lammaer
    #198
    Ha jól emlékszem 2 karaktert lehet fiókonként csinálni, ha többet akarsz az lesz fizetős.

    Persze azt semmi nem akadályozza meg hogy több fiókot is csinálj... :)
  • Dorgal
    #197
    Lehet több karaktert is csinálni,vagy az már fizetős?
    Amugy tényleg mindent megvesznek az AH-ban.
  • MaskimXul
    #196
    A tutorial után a legelső npc akivel találkozol ad questeket. Az első, hogy csinálj lőszert, utána ki kell nyírni pár mobot, aztán kapsz egy lovat tőle.
    Nézd meg az inventorydat, a useable fül alatt lesz egy patkó alakú cucc, azzal tudod a lovat előhívni.

    Az az igazság, hogy minimális angol tudás nélkül elég nehéz dolgod lesz a játékban. Nem fogod megérteni a legegyszerűbb questeket sem, nem fogsz tudni kommunikálni a többiekkel, és a létező angol leírásokat sem fogod tudni használni a játék megértésére.

    Van pár oldal, amiket ha bedobsz a google fordítóba akkor talán sikerül kihámozni belőlük a lényeget:

    FE Wiki

    Orosz oldal sok hasznos infóval
  • patchaou
    #195
    Én még egy fél lovat sem kaptam, vagy nagyon benéztem valamit :)
  • Dorgal
    #194
    Lovat kapsz az első küldetéseknél,tegnap kaptam én is,kicsit gyenge valóban,de ló...
  • lammaer
    #193
    Hát, sajnos nem annyira népszerű a játék hogy magyarul legyen róla komolyabb szakirodalom.

    Az első lovat régebben a tutorial küldetések végrehajtásával kaptam, sztem az nem változott így kövesd a fonalat amit az elején kapsz. Azért is jó mert igy megmutatja a játék hogyan lehet jobbat craftolni (ugyanis az Old Nag egy elég bénácska kis paci, kicsi málhazsákkal és elég rossz zab hatékonysággal :) ).
  • patchaou
    #192
    Hali. Most kezdtem el a játékot, de mivel nyelveket nem igazán tanultam, kicsit el vagyok akadva. Nem találtam magyar nyelvű leírást sem, ezért örülnék ha dobnátok egy linket olyan oldalról, ahonnan el lehet lesni hogyan szerezzek lovat stb... :) Előre is köszi.
    Ha valakinek esetleg van kedve segíteni akkor tudok adni ts3 címet is.
  • lammaer
    #191
    Leginkább számomra az volt a baj vele hogy elég erősen single player MMO.
    Többször nekiveselkedtem már, még klánt is csináltam, de ameddig eljutottam egyszerűen nem volt szükség csapattársakra, minden halál könnyen megoldható egyedül is. A végjátékot nem láttam, ott talán lehet hogy kell a csapat, de egyszerűen addig hosszú az út..
  • MaskimXul
    #190
    Él, 2-3 év szerintem még biztos van benne, ha úgy fejlesztik, ahogy eddig is.
  • denevérember
    #189
    Mennyire "él" még ez a játék? Van jövője? Mert ha van pörgés, akkor engem lehet érdekelne!
  • MaskimXul
    #188
    Van magyar klán, aki szeretne csatlakozni az az alábbi tagok közül az egyikkel vegye fel a kapcsolatot a játékban:
    Joozsi
    Kconnor
    Sereana
    Buflak




  • Al3xpwnz0rrld
    #187
    Sziasztok! Régóta játszok ezzel, jó kis játék :D most kezdtem egy újat valami 5 napja, nem fejlődésre megyek igazán hanem csak craftolgatok, szórakozok meg csinálom meg a küldiket (lv10 vagyok de még nagyon délen vagyok xD). Ingame nevem Alexpwnzorrld ha jól emlékszem, ha van klán akkor bevehettek, tudok infót adni a játékról(rengeteget XD).