210
Sci-Fi / Cyber Punk MMORPG
  • Hexex86 #210
  • Hexex86 #209
    Rég volt itt valami hír.
    B.Ú.É.K. Mindenkinek!
    What’s coming in 2019
  • Boszi90
    Sziasztok!

Ha valakit érdekel, Steam-re csináltam egy "Fallen Earth Magyar" nevü csoportot, hogy össze szedjük a magyarokat :) Akit érdekel, az csatlakozzon bátran :)
  • Party Hard
    üdv
    Kipróbálom a játékot.
    Van valami amit esetleg tudnom kellene mielőtt elkezdem??? PL meik szerveren vannak magyarok. Egyben keresem magyar klánomat is aki befogad kezdőket. Ha bejön a világ és jó a csapat maradok...
  • Chewy81
    Sziasztok!

Alapitottunk egy magyar klant a jatekban, hogy osszeszedjuk a magyarokat, ugyanis ezerszer jobb csapatban jatszani mint egyedul
    (eredmenyesebb is :) )

Ha szeretnetek belepni, keressetek a jatekban, vagy irjatok ott uzenetet. Csello neven fut a karakterem.

Udv
    Cs.
  • Karvalykarom
    Sziasztok
    Keresek magyar játékosokat
    Keressetek Karvaly néven a játékban
    vagy steam en ugyanezen a néven
  • voros12
    Sziasztok!

Gondolkodok, hogy belekezdek a játékba, csak mivel eléggé nullon vagyok anyagilag, nem tudom, hogy free játékosként mennyire leszek hátrányban. Szóval ez a kérdésem lenne, hogyha semmit nem fizetek, úgy is élvezhető-e játék.
  • Daem
    Halihó.

Nekem nagyon tetszik a játék és meg szeretném kérdezni hogy hányan játsszák még magyarok és melyik szerveren? :)

Lenne kedvem csatlakozni hozzátok! :)

• Boszi90
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban. NEm ismetem még túlságosan ugyan, de úgy tudom hogy egyszerre lehet több dolgot is gyártani. Na most nekem valamiért egyszerre csak egyet enged. Ehhez akkor fizetni kell hogy többet engedhen egyszerre? Csak mert ismerősöm azt mondta hogy szerinte nem kell (bár ő még hajdanán megvette a játékot)
  • Horzsoló
    Újrakezdtem. Nevem Horzsolo. :)
  • Dorgal
    Közben megoldódott.
  • Dorgal
    Egy kis segítség kellene még!Vettem egy Survivalist packot.Meg is jelent a letölthető DLC-k között.Megvan a kód is,csak azt nem tudom,ezt hogyan lehet aktiválni.Valószínüleg én vagyok a béna,de nem találtam olyan helyet,ahová ezt be lehetne írni.Köszi előre is.
  • lammaer
    Ha jól emlékszem 2 karaktert lehet fiókonként csinálni, ha többet akarsz az lesz fizetős.

Persze azt semmi nem akadályozza meg hogy több fiókot is csinálj... :)
  • Dorgal
    Lehet több karaktert is csinálni,vagy az már fizetős?
    Amugy tényleg mindent megvesznek az AH-ban.
  • MaskimXul
    A tutorial után a legelső npc akivel találkozol ad questeket. Az első, hogy csinálj lőszert, utána ki kell nyírni pár mobot, aztán kapsz egy lovat tőle.
    Nézd meg az inventorydat, a useable fül alatt lesz egy patkó alakú cucc, azzal tudod a lovat előhívni.

Az az igazság, hogy minimális angol tudás nélkül elég nehéz dolgod lesz a játékban. Nem fogod megérteni a legegyszerűbb questeket sem, nem fogsz tudni kommunikálni a többiekkel, és a létező angol leírásokat sem fogod tudni használni a játék megértésére.

Van pár oldal, amiket ha bedobsz a google fordítóba akkor talán sikerül kihámozni belőlük a lényeget:

FE Wiki

Orosz oldal sok hasznos infóval
  • patchaou
    Én még egy fél lovat sem kaptam, vagy nagyon benéztem valamit :)
  • Dorgal
    Lovat kapsz az első küldetéseknél,tegnap kaptam én is,kicsit gyenge valóban,de ló...
  • lammaer
    Hát, sajnos nem annyira népszerű a játék hogy magyarul legyen róla komolyabb szakirodalom.

Az első lovat régebben a tutorial küldetések végrehajtásával kaptam, sztem az nem változott így kövesd a fonalat amit az elején kapsz. Azért is jó mert igy megmutatja a játék hogyan lehet jobbat craftolni (ugyanis az Old Nag egy elég bénácska kis paci, kicsi málhazsákkal és elég rossz zab hatékonysággal :) ).
  • patchaou
    Hali. Most kezdtem el a játékot, de mivel nyelveket nem igazán tanultam, kicsit el vagyok akadva. Nem találtam magyar nyelvű leírást sem, ezért örülnék ha dobnátok egy linket olyan oldalról, ahonnan el lehet lesni hogyan szerezzek lovat stb... :) Előre is köszi.
    Ha valakinek esetleg van kedve segíteni akkor tudok adni ts3 címet is.
  • lammaer
    Leginkább számomra az volt a baj vele hogy elég erősen single player MMO.
    Többször nekiveselkedtem már, még klánt is csináltam, de ameddig eljutottam egyszerűen nem volt szükség csapattársakra, minden halál könnyen megoldható egyedül is. A végjátékot nem láttam, ott talán lehet hogy kell a csapat, de egyszerűen addig hosszú az út..
  • MaskimXul
    Él, 2-3 év szerintem még biztos van benne, ha úgy fejlesztik, ahogy eddig is.
  • denevérember
    Mennyire "él" még ez a játék? Van jövője? Mert ha van pörgés, akkor engem lehet érdekelne!
  • MaskimXul
    Van magyar klán, aki szeretne csatlakozni az az alábbi tagok közül az egyikkel vegye fel a kapcsolatot a játékban:
    Joozsi
    Kconnor
    Sereana
    Buflak

• Al3xpwnz0rrld
    Sziasztok! Régóta játszok ezzel, jó kis játék :D most kezdtem egy újat valami 5 napja, nem fejlődésre megyek igazán hanem csak craftolgatok, szórakozok meg csinálom meg a küldiket (lv10 vagyok de még nagyon délen vagyok xD). Ingame nevem Alexpwnzorrld ha jól emlékszem, ha van klán akkor bevehettek, tudok infót adni a játékról(rengeteget XD).
  • lammaer
    Mivel free 2 play, csináltok 1-2 töltelék accot és máris megvan a 10 :)

Én legalábbis igy csináltam egyedül klánt annó. Egy vmware-re feltéve egy mai erős géppel akár két kliens is futtatható egyszerre (de sztem a sandboxie nevű programmal is megoldható) és akkor szépen be tudsz venni annyi embert amennyi kell.
  • Kisponyi
    Clayton Fisher <-ez én lennék +1
  • MaskimXul
    Wulf Bard
    Fru Zsina
    Buflak
  • Pordycus
    Mindenki dobjon egy játékosnevet hogy tudjunk összehozni egy klánt 10 ember kell, én hármat tudok:

Pordy
    Bpeter
    Sterimo
  • RubikM4
    Én mostanában néztem rá, régóta porosodott a steamemen, de eddig csak terveztem, hogy kipróbálom. Első tapasztalatim a játékkal kapcsolatban, hogy hasonló a legtöbb mmo játékhoz, ahol van lehetőség farmolni, craftolni és a karaktered fejleszteni. A karakterszerkesztő nem túl erőteljes benne, de azért nem vészes, maga a játék mechanikája erős közepes és az átvezető animációk elég jóra sikeredtek. Magával az irányítással voltak gondjaim, mert túl sok a felület és néha zavaró a funkciók közt váltogatni, de idővel beleszokik az ember. Hétvégi időtöltésnek a játék megteszi, de nem hiszem, hogy túl sokat fogok vele játszani, mert már sok játékot pihentettem.
  • MaskimXul
    Igen, van pár magyar aki játszik, de kéne több, hogy klánt tudjunk csinálni.
  • ecio1999
    erik123 én még jácok a gémel vagy is inkb ma találtam és le fogom szedni és én szivesen megyek veled ha még akarsz jácani!!!!! :D :D :D
  • erik123
    Sziasztok. Játszik még valaki a játékkal? Újra szeretném kezdeni és szeretnék 1-2 segítő társat találni. Ha valaki esetleg még játszik vele akkor kérem jelentkezzen.
  • Gery Sniper
    Bocs nem ide..:-)
  • Gery Sniper
    url=http://fallenearth.wikia.com/wiki/Main_Page/url
  • BlackTreff
    Én most kezdtem el a játékot és keresek magyarokat akik szívesen játszanának közösen!
    Teljesen kezdő vagyok! :D
  • Hexex
    Üdv!Visszatérek néha eme világba!Megtaláltok Hexex Reynolt néven.Még csak lv8-as vagyok.Talán Odenville-be visszatérek!Sok szerencsét a túléléshez!
  • TheGrinder
    Oksa, rápróbálok, köszöntem.
  • muHaHaHa
    frissítsd a directx-et, ha akkor sem megy akkor tedd fel újra
  • TheGrinder
    Akkor itt lesz még1x. :)
  • muHaHaHa
    Még mindig: "This domain violates imageshack..."