110
A konzol játékoknak leáldozott
  • Kata
    #110
    Le bizony.
  • Gabe18
    #109
    Ekkora hülyeséget rég halottam már...
    A 360 nem egy tökéletes konstrukcio az biztos,de nem 3 óra folyamatos játéktól fog tönkremenni.
  • Kandurex
    #108
    havonta megemeli egy ezressel na tücc, már harakirit követek el
  • Kandurex
    #107
    nem kell eredeti, bár ha még is, a PC -vel ellentétbe a konzol játékoknak van értéke, amit el lehet adni
  • Kandurex
    #106
    tele vagyok türelemmel :) bár még nem volt bajom...:)
  • SötétBarom
    #105
    Ez a félévente upgrade szöveg egy akkora fasság, hogy :CCCC
  • ntex
    #104
    Az általam említett átlagkonfigba már simán belefér a DX10 + SM3.0 -t támogató videókari... (Inno GF 8800 GTS 320 DDR3 1.1 ns 63.000,- ár forrását nem említem mert nem itt van a reklám helye :P)
  • bertino
    #103
    fantasztikus
    ha van türelmed majd a javíttatásra, akkor nem probléma :)
    de az Xbox360 semmiképp sem stabil...
  • whiskeyman
    #102
    Na igen...237e Ft. Én 150-ből kijöttem géppel és 17-es TFT-vel együtt.
    Nem kell nekem a legújabb kütyü a gépbe, szerintem felesleges félévente cserélgetni benne a VGA-t vagy a procit.
    De konzolhoz eredeti játékot kell venni, sőt játékon kívül sok mindenre nem tudod használni.
  • Kandurex
    #101
    aham, kölkök (tesóm gyerekei) itt voltak 8 órába nyomatták a gears of wart 2 napig, meg se zizzent...bár fújta forró levegőt
  • 0Fritz0
    #100
    Ott (is) a pont.
  • tigeroo
    #99
    csak xboxnál van előzifetés, ugytudom PS3-nál ingyenes a multi
  • tigeroo
    #98
    nekem van egy kb. 80 centis samsung tv-nk, hidd el nekem azis elég lenne. azért még mindig jobb képet adna, mint egy monitor.
    én nem fejlesztenék most gépet. inkább vennék 1 konzolt, 1-2 játékot és kész. fog a franc cirkuszolni a pc alkatrészekkel, meg félévente ujítgatni. meg sirjak hogy nincs dx10, sm3.0, vista xy játékhoz hogy fusson.
  • bertino
    #97
    hát persze

    és egy box-al tudsz játszani 3 órát egyfolytában, mert majd' az összes game kiüti 3 óra után, mert "felforrósodik", gép meg mehet akár egész nappal...
  • zoolee
    #96
    Bizony, és azért a pénzért amiből az ember gépet vesz abból már kicsit ütösebb masinát tudhat magáénak mint a konzolok.
    Sobb graf-jobb fizika..
  • zoolee
    #95
    Ez jobb.Ennyit ér a fos-zol
    Am én is voltam ilyen, volt, hogy akkorát ütöttem az asztalra, hogy 5 perc alatt néhol bevérzett és belilult a kezem...
  • Sadist
    #94
    Plusz konzoloknál úgy tudom ott vannak a netes előfizetések, amikért neten játszhatsz. Úgyhogy a júzert duplán oboáztatják, mert egyszer meg kell vennie az eredeti játékot, aztán még fizetnie is kell, hogy neten játszhasson vele. És akkor még a net előfizetésről nem is beszéltünk, amit ha nincs PC-d, nem fogsz kihasználni. Csak játékra a net előfizetése elég drága.
  • Kandurex
    #93
    akkor nézzük a reál példát:

    (én tisztába vagyok a konzol árakkal)

    XBOX 360 prémium 87k
    LCD TV : ha ez nincs nem is érdemes konzolt venni a legszebb képminőség érdekében : ~ 150k
    összesen = ~237k

    nézzük a PC -t:

    PC : mai átlagos komplett konfig = ~200K + 17" TFT monitor = ~40K
    összesen = ~240K

    tények...
  • ntex
    #92
    Ja 1x veszed meg, példa :

    (konzolárakkal nem vok tisztában mert vhogy. nem érdekel...)

    XBOX 360 : alapcsomag + hűtéskieg + 2. joy = ~130K
    LCD TV : ha ez nincs nem is érdemes konzolt venni a legszebb képminőség érdekében : ~ 300K
    egyetlen játék : ~15K (ha nem több, ugye warez a live miatt nem javallt)
    összesen = ~450K

    - és akkor még nem említem az olyan kiegeket mint bill-egér átalakító stb.

    PC : mai átlagos komplett konfig = ~200K + 17" TFT monitor = ~40K
    összesen = ~240K

    és ha félévente veszel új alkatrészt úgy ~50K értékben régebbi alkatrészek beszámításával bőven utoléred az átlagszínvonalat (ez bőven kevesebb mint amit konzolon elköltesz fél év alatt csak játékra 5-6 játékkal számolva / fél év = 75-100 ropi)

    a költségekről, fenntartásról ennyit
  • scorpeeon
    #91
    Ez mondjuk nagy butaság, egyrészt azt nem értem h megy rajta minden. Hogy ne menne rajta minden PS2 játék ha egyszer az egy PS2, és erre van kitalálva, hogy menjenek rajta a PS2 játékok? A másik meg: én elismerem h a PS2 egy nagyon jó konzol, de ne hasonlítsd már a PS2-t egy 7600GT-hez. Mikor fogsz azon BioShock-ozni? Van PS2 re is sok jó játék de azt a 40k-t nem a kukába b@sztam ki, csak erre akartam utalni.
  • csgery
    #90
    Játékgépek alatt a kocsmákban, szórakozóhelyeken, plázákban található kólautomatákra hasonló bizgeréket értem:D
  • csgery
    #89
    Ez így van.. a konzol játékgép... Ez ugyanaz, mint anno a játéktermekben lévő, meg az otthoin PC-k... a PC-k azért terjedtek el, mert használhatóak voltak szövegszerkesztésre pl. Addig mellettük voltak a játékgépek... Utána megjelent PC re a PacMan teszem azt, és egy idő után a PC vált otthoni szórakoztató központtá... most uganígy vagyunk a PC - konzol párossal.
  • xido
    #88
    erőltetett majom:))..a német CS-ző srác ezerszer jobb volt a pc előtt:))
  • wedge31
    #87
    Itt van a kutya elásva azért találták ki a konzolt hogy leválaszák a többi funkciot és csak egy játszásra valo gépet csináljanak.
    De ahogy minél több dolgot pakolnak bele viszatérünk az indulási pontra.
  • ntex
    #86
    Ez kéne hogy legyen a konzol platform reklámvideója : Idegbeteg konzol játékos

    (igaz van PC-s is valami noob 10-12 éves német kisgyerek idegrohamot kap UT-zés közben, de annak nem találtam meg az URL-jét)
  • xido
    #85
    :))..annyi különbséggel,hogy nem kell/nem tudnak belenyúlni a gépükbe,hogy valamit lecseréljenek és mindig KELL melléjük egy egyszerűbb PC is,hogy azért minden mást csináljon játszáson kívül
  • xido
    #84
    PC-s vagyok évek óta...de előtte PS1-es voltam..és azért az NFS sorozat ott volt azon is az 5.részig bezárólag...és még jópár ott klasszikus cím,ami meg sajnos PC-re lett rakás...a felbontása miatt főleg:((
  • Sadist
    #83
    Aha, és onnantól kezdve miért neveznéd konzolnak? Ez a legszebb, hogy bepalizzák az összes konzol usert, hogy neki kell már billentyűzet, egér, webkamera, meg minden PC-n megszokott cucc, és közben észre sem veszik, hogy már nem is konzol, hanem PC előtt játszanak.
  • DJ Skyline
    #82
    ha rajtam múlik előbb fog a konzolos játékoknak leáldozni, mert ott kezdődik az egész, hogy:
    - nincs pénzem konzolra
    - nincs pénzem TV-re amin élvezhetném
    - nincs pénzem konzolos játékokat venni
  • Sadist
    #81
    FPS és stratégia konzolosoknak való? Ne nevettesd már ki magad :| Inkább a konzolos fajta az, aki CSAK játszani akar. Pont egy MMO-val lehetne a legtöbb konzolost fogva tartani egy 2x2-es sötét szobában.
  • csgery
    #80
    Viszont azt mindenki elfelejti, hogy a konzolos játékokat is kell valamin fejleszteni... úgyh a PC ugyanúgy élni fog, legalább is a fejlesztők körében. A modellező programok se nagyon fognak megjelenni X360 ra... és még sorolhtnám, msn ezni nehéz lenne ps3 mal... midnenesetre, a konzoloknak, és PC-knem sem áldozott még le, úgyh tökmindegy...
  • puma1
    #79
    énmeg vettem 40-ért(chippel) 1 PS2-t 2 éve és 0Ft kelett rá költenem azóta és megy rajta minden
  • scorpeeon
    #78
    PC-n sincs szaggatás, csak ha hülye beállításokkal játszol vagy sz@r a géped. 3 éves a gépem, egy új videókari lett bele véve 40k-ért közel egy éve, és az elmúlt évek összes játékával tudtam közel maximum beállításokkal játszani.
  • puma1
    #77
    úristn:D:D:D:D::Dhiperlama:D:D:D:D én is áttértem PC-ről PS2-re mert 1000-szer jobb
  • bodesz
    #76
    najó megyek át a "A PC-s játékoknak leáldozott vol2." topicba és elkezdek gyűjteni egy ps3ra bb all xD
    wehehheeeee
  • 0Fritz0
    #75
    Ennek a topicnak is van annyi értelme, mint a másiknak.
    Ott is már évek óta folyamatosan leáldozik a PC... :)
    Aztán majd 50 év múlva büszkén mondhatjuk: "Ugye, mi megmondtuk előre!" :)
  • bodesz
    #74
    naja ezek már történelmek :o
    amint lesz 1 okos embert egy konzolos cégnél és az alapgépmellé adnak billt meg egeret és terveznek rá játékokat onnantól konzoluralom lesz xD
    ne higgyetek nekem de majd 5 év múlva nézzétek meg milessz xD
  • NEOreg3
    #73
    DMC4 irányítása bőven szokható, ha meg gamepad-od is volt, akkor nem tom miről beszélünk:) a grafika meg hát...PS2 átirat, mit vártál?

    MGS4 PC átiratról meg talán azután beszélhetünk ha a 3 is lesz PC-re
  • bertino
    #72
    Flémtopic, ezaz
  • bodesz
    #71
    leírnám hogy ps en meg xboxon nincs szagattás(jó van de ritka én úgyemléxem).pc-n kell venned nemtomhányszor új videókarit mert sm3 meg minden lófasz...sztem már mindnki kivan rá kicsit...konzolt meg 1szer kell venni sztem.nemmondom hogy megjelenéskor mert az faszásg...inkább várni fél évet kb mire kiadnak egy javított verziót meg mittomén.