25
  • hevesike
    #25
    Érdemes neten rákeresni, de szerintem nem csináltak hozzá ilyen modot...sajnos ilyen esetben újra kell kezdeni :S Vagy megtanulni együttélni ele :D
  • viktor25
    #24
    Sziasztok!
    Tudtok valamit mondani arra hogy cserélhetem a képesség listámból a 10 képesség közül bármelyiket akár csalással is.
    Mikor elkezdetem a játékot még nem ismertem a képességeket, mikor rájöttem hogy melyek a legjobbak már elkurtam sokan azt mondták hogy kezdjem ujra, csak hogy már 3 szor végigmentem rajta ugyanazon karakterrel, és nincs semmi haszna a képességnek ezért szeretném lecserélni.
  • AssAssyn
    #23
    Bakker... még valami... ha valaki nem a C-re tette fel, az ,hogy tudja petchelni illetve crackelni ?
  • AssAssyn
    #22
    Sziasztok!

    Magyarítást tudtok hozzá esetleg?
    (úgy mint pl a FC2-nél, hogy Magyarul jelent meg, de külön le-lehetett szedni pár fájlt, azt beilleszteni és Magyar lett....)
    Vagy mindegy ,hogy ,hogy csak legyen hozzá (:
  • DORSANAX
    #21
    Akinek a "c"-n nincs elég helye és az update nem megy fel,vagy az "Elite",az tegye a következőt:
    Temp könyvtárat egy olyan meghajtóra kell tenni, ahol van hely.Eljárás röviden:

    Asztal / Sajátgép / jobb klikk->tulajdonságok / speciális / környezeti változók gomb.
    Itt a felső listában (a felhasználói változóitoknál) van olyan, hogy TEMP, meg TMP. Ezeknek a változóknak az értékmezőjét szerkesztés gombbal átírjátok a kivánt helyre, pl. "F:\Temp". Ha nincsenek ilyen változók, akkor az "Új" gombbal létre kell hozni.
    Restart és mehet a patch,vagy az "Elite".
    Sok embernek pontosan a "c"-n van kevés helye,ezért írtam...
  • DORSANAX
    #20
    Szerintem nincsen elég helyed a "c" meghajtódon.
    Szerintem kb. 3 GB kell neki minimum...
  • BeatUhse
    #19
    Hali!

    Tudtok segíteni abban mért csinálja azt, hogy mikor felraktam a 2.10 es majd arra a 2.12 es patch et addig minden rendben volt, de mikor a 2.31-est akarom felrakni elkezdi installálni és mikor a minimaps.zip et frissíti egyszer csak kiírja hogy az előbbi beállítások visszaállítása azt kilép és marad a 2.12 es patch:(. Az összes a patch magyar mar leszedtem több helyről is a 2.31 est + megpróbáltam a sacred updater el is az meg a mikor végezne kiír egy errort azt az is befosik.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • envoka
    #18
    Sacred 2 - Magyar Fan Site
  • Jocisan
    #17
    SACRED + SOK JÁTÉKHOZ TÉRKÉP, LEÍRÁS STB!
    ITT:GAMEMPIRE.EXTRA.HU
  • dimenzio harcos
    #16
    who am I 7, azaz egy 7 éves senki. amit meg ír, fasság.
    kábé ennyit érdemes vele törődni.

    a gamét meg várjuk.
  • Librarian
    #15
    Hehehe... csak nehogy játék közben észrevedd és elkezdj röhögni rajta, addig meg a szörnyikék megkajálnak. Lehet, hogy ez egy ilyen mentális csapda. XD
  • Wittgen
    #14
    Az 1. rész nagyon jó volt, az egyetlen Dibalo-klón, ami lekötött. Várom a 2.-at nagyon.
  • ColdFire
    #13
    érdekes az utolsó képen lévő szobor árnyéka....
    mint egy terhes apa
  • TomecK
    #12
    "De arra is kíváncsi lennék, h hány ilyen "zöld víz" van, ami alatt láthatóan barna talaj van, mindenféle, benőtt moszat nélkül" NA bazdmeg ezen jót röhögtem .... a wow-ba meg lila viz van a kútba de abba sem láttam hogy málnaszörpöt öntöttek volna akor miért is lila ??? istenem ekkora szintü kötözködést már rég láttam :D
  • Librarian
    #11
    Én is pár hónapja még az esőt pörgettem vagy századjára. XD
    Várjuk, várjuk!
  • Requiem88
    #10
    osztom a véleményt
  • Osikaaa
    #9
    Az elso resz nagyon el lett talalva.
    Jo volt a feelingje az egesznek.Hatha ez is legalabb olyanra sikerul
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Az első rész kegyetlen jól néz ki élőben, ez sem lehet sokkal rosszabb és akkor máris jó! Vanbarátom aki még most is az elsővel nyomja minden nap.
  • DukeHT
    #7
    Ezt hivják költöi szabadságnak.Amugy te vagy az észlény ha bármi nemü realitást elvársz egy fantasi játéktól.Azvolna a röhely ha egysikú világ volna.A ruhákrol meg anyit,hogy annyira nem is gáz.A játék elözö részeiben meg elég sok ruha kompozicio volt, gondolom itt is.
  • who am I 7
    #6
    Nem technikailag osztottam, te észlény....3. képen mi az a szerkó?pff 4.en? :D magyarázd már el :) 5.ös kép tetszik egyedül...hálistennek jó távoli.De arra is kíváncsi lennék, h hány ilyen "zöld víz" van, ami alatt láthatóan barna talaj van, mindenféle, benőtt moszat nélkül
  • who am I 7
    #5
    miértis?
  • BB0735
    #4
    Komment írás előtt megvárhattad volna, míg elmúlik az alkohol hatása
  • who am I 7
    #3
    gagyi.Az a szerkó mi a szőkén?Huh de kiélt parasztfeje van ez ezzel a szerkóval lesz benne a játékba, vagy ez most csak amolyan, vicc?A parasztcsuka zoknival is elég viccesen hat ott a képen...a csávó meg a embertesűfarkasfejűek..áááhhh pffej
  • Requiem88
    #2
    csak jönne már ki...
    lehet ez lesz az első játék amit megveszek
  • ScarY MAN
    #1
    Ámen... Várom