322
xbox360 modd
  • zoolee
    #75
    Én megőrülök mikor TT közben elkezd "zörögni" a kis 2 centis venti..-.-
    Na de majd, ha megtuom, hogy hogy lehet szétszeni törés nélkül akkor megcsinálom rá a zalmi hűtőt.:)
    És belarakom valami barbone házba.XD
    Monnyuk DVD -t nem toom, hogy fogom megcsinálni, de csak van annak is rögzítése.:)
    VAgy hagyom a francbaés kivágom a tetejét és odatakok 1 rácsot maghajlítva.:)
  • KILLER2
    #74
    PS2 Slimem nekem is van. Én majd valami festést akarok rá.
  • zoolee
    #73
    Hehe, nekem mondhatod, nincs konzolom, csak a szerelési tanácsaim osztom meg, ésígy is képes elbarmolni..-.-
    De monnyuk nemsokára megmoddolom a kis ps2 slim em, ami 1 nagy rakás szar..XD
    Van így is 1 fölösleges vf 900 asom.:)
  • KILLER2
    #72
    Wadarr. X-media.xel.hu
    Végülis szervízes az überkonzolnál asszem, de otthon is vállal gépeket. Én hozzá hordom. Elég megbízható és az árai is jók. Nekem eddig 4x hozta vissza a gépem. Sokan hordják hozzá a gépüket. Szinte minden hibát javít.
  • zoolee
    #71
    Ki a rákom az a Wadarrn?
  • KILLER2
    #70
    Nem tudom olayt vállal-e. Új GPU kéne, mi? Végülis Wadarrnak van donorgépe, de nem csodálkoznék rajta, ha esetleg az GPU hibás, mert azért nem olcsó egy ilyen gép. De ki tudja. Meg hogy vállalná-e. Meg kell kérdezni. Én is kíváncsi lennék.
  • zoolee
    #69
    Itt nincs prociforrasztgatós mint a ps2 slimnél??wtf.



    Háteccsém, eszt básztád.:):P
  • KILLER2
    #68
    Alaplapot? Az 40e. Legalábbis Wadarrnél annyi.
  • zoolee
    #67
    Jah, a jóhír, hogy asszem 20 asért cserélik..-.-
  • zoolee
    #66
    Bazeg!
    Te eszetlen!!!
    Ezért írtam le???!!!!!!!
    Szemítógépbe hűtőt, hogy cserélsz?!!úgy hogy benne van az alaplap?!!!!!!
    Cseeém, te nagyon hülye vagy már bocs.
  • Lizardman
    #65
    már mindegy, elkurta szegény...
  • amdrula
    #64
    Leírták neked, a levételhez vezető utat:
    "Am ha leÍrás kell(konzot szétszeded[NEmértek hozzá ezt oldd meg te :)], ******vedd ki az alaplapot******, szedd le a hűtéseket, vegyél 1 pzs-t tegyél rá 1 nagyon kicsi acetont ami éppen csk megoldja a pasztát, hogy ne kelljen dörzsöln..."
  • Lizardman
    #63
    vagy 3-szor figyelmeztettem, de csak folytatta! most magára vessen!
  • KILLER2
    #62
    Hát ez baszás. Merész tett volt nekilátni anélkül, hogy pontosan tudtátok volna, hogy mi hogy van.
  • Lizardman
    #61
    az a chip... hát lehet, hogy végleg elbasztátok! Uyganis az a lelke a boxnak... Egyébként én szoltam! akármit mondasz...
  • CSOki444
    #60
    =( @)
    fasza elbasztam!!vagyis faterom!
    kérdeztem hogyan kell leszedni a bordát erre vki azt irta hogy huzzam vagy nyuljak alát ...senki nem szotl hiába kérdeztem (lizardman!) hogy van az alaplap alatt egy keresztpánt és azt kell elötte leszedni ugyhogy megsértettük a gpu-n egy kis barna téglalap alaku nagyon kicsi izét!!!!
  • Lizardman
    #59
    jaja, Wadarr irta a leirásában, hogy böven elég neki a 12V, szal ö ráhegesztette a tápra...
  • KILLER2
    #58
    Nem értek hozzá, de nekem Wadarr tett vizet a gépembe és ő asszem a gép tápjára forrasztja rá vagy valami ilyesmi.
  • zoolee
    #57
    53#
    Leírtam!!!

    "Amit viszont nem tudok az, hogy ennek a vÍzhűtésnek a pumpája 12 vagy 220 v- os, ha 12 voltos akkor vegyél 1 márkás 250 w os tábot 5-6-7 k ért vagy 1 220/12 es adaptert, ha 220 as akkor kezeddel 1 ütt dugd a 220 ba..XD..."
    Elmész elekrtotechnikai boltba és mondod, hogy 220/12v os átalakító transzformátor kell..-.-Ennyi.
  • CSOki444
    #56
    na van egy pár kérdésem!! ez kurvára számitógéphez van amit vettem vizhütés!
    namost hogyan dugdossam össze a kábeleket honnan szedjek hozzá áramot milyen zsinor stb..
    mert ezen csak olyan zsinor van ami pl a dvd meghajtóba megy olyan müanyag 4 lyukas tudjátok biztos nemtudom a nevét!! na ezekkel most mit kezdjek???
  • Lizardman
    #55
    nekem meg már készen be van szerelve, bebe :)
  • CSOki444
    #54
    megjött a vizhütésem bebe :)
    majd délután kicsomagolom belenézek...
  • zoolee
    #53
    LOLMÁN!
    Úgyan úgy ahogy 1 gépbe, ott se olvasol toturt. :D, hogy megtudd , hogy szedd ki az alaplapot.
    Off/Én úgy szerelek, hogy amit látok, hogy akadájoz a szerelésben azt leszerelem, persze he bonyicucc akkor fényképet csinálok róla, ha 1 szerű akkor szétszedem csavarokat hagyom benne a levett cuccba és Így bizti nem keveredik el.

    Am ha leÍrás kell(konzot szétszeded[NEmértek hozzá ezt oldd meg te :)], vedd ki az alaplapot, szedd le a hűtéseket, vegyél 1 pzs-t tegyél rá 1 nagyon kicsi acetont ami éppen csk megoldja a pasztát, hogy ne kelljen dörzsölni ezzel is csökentve a lap kettétörésének esélyét.Fogod felpasztázod, felilleszted a hűtöblokkot.[venned kell másik hűtőblokkot is, mert aszem a ebben csak CPU hoz van, és ha már arrajársz akor 2 darab socket 775 ös lefogatót mert úgy néz ki azok vannak a leg jobb helyen, he meg nem jó az sem akkor veszel ordasiféle alurudakat.:)Vagy megcsinálod te, leméred, átfúrod, vesezl gumi alátéteket, pillangócsavarokat+hozzávaló csillagcsavarokat és megcsinálod te])
    Szal, ja és még kell 1 hűtőblokk a chipsetre .^^
    Ha ezzel mind megvagy elkezdheted lemérni a csöveket, inkább használj hosszabb csöveket minthogy feszüljön-törjön a cső a bordák közt, ha ezzel megvegy, fogod, eldöntöd, hogy meik irányból menjen a vÍz a rendszerja(felülről) majd felrakod a csöveket, összerakod a pumpát tartályt, majd csatlakoztatod a radit is, majd az egészet összerakod.
    Legjobb először kipróbálni, hogy nem folyik e.
    FordÍtsd fejjel lefele a lapot, támaszt meg a 4 sarkát valamivel, hogy stabil legyen, majd töltsd fel a rendszert és hagydj járni 5-10 percet, közbe figyelj, nem folyik e valahol, feltöltésnélk ne hagyd sokat üresen pörögni a pumpát mert hamar leég:).
    Ezután fogod, kihúzod, és óvatosan visszarakod a lapot a házba, a házból a belső fémet kihajÍthatod a kukába, nem sok értelme van.
    Ja és vázsz 2 lyukat a házba vagy hátul a rácsot nyugdÍjazod.
    Dugdoss mindent vissza a lapra, rakj vissza indent, majd az oldallapor, indÍtsd be a hűtőt majd a fos-zolt.
    Amit viszont nem tudok az, hogy ennek a vÍzhűtésnek a pumpája 12 vagy 220 v- os, ha 12 voltos akkor vegyél 1 márkás 250 w os tábot 5-6-7 k ért vagy 1 220/12 es adaptert, ha 220 as akkor kezeddel 1 ütt dugd a 220 ba..XD...
    Ha műxik örül ha szikrázik akkor nem engem szÍd hanem magát..XDXD
  • CSOki444
    #52
    simán: vágsz a gépre két lyukat ahol bemegy a 2 csö, a dvd meghajtót véglek ki kell venni mert ugy nem lesz hely a gpu-hoz! , borda+régi paszta le ovatosan...uj paszta fel és ovatosan rá a blokkok csavarral,
    vissazrakod a tetöt ..és bekapcsolod a vizhütést (12voltot vagy a gépböl szedsz le vagy veszel egy 12voltos adaptert)
  • kebab90
    #51
    valaki tudna segíteni modjuk be linkelni egy oldalt vayg leirni maga hogy hagyan kell beszerelni ezt Thermaltake CL-W0076D BigWater745 vízhűtés?

    kösz
  • CSOki444
    #50
    és ha az egész rácsot kikapom??
  • Ewergo
    #49
    A hátso rács kivágása azért az elég jó esö elötti köpönyeg!!
    No meg az jobb oldalsót se ártana ha már a vágásnál tart az ember...!
  • amdrula
    #48
    Eső után köpönyeg...
    Megelőzni kell a rrod-t, nem utána foltozgatni a gépet... (persze, csak ha flashelt a gép)
  • TrIp
    #47
    figyu, van egy régi mondás hogy ami jó azt nem kell megszerelni.. ;)
    majd ha lesz 3leded akkor elkezdhetsz gondolkodni hogyan oldd meg a hűtést, addig fölösleges, mert ahogy nézem nem sokat konyítasz a dologhoz, és több kárt tehetsz így mint hasznot. amúgy venti modod mindenképp legyen, esetleg a hátul lévő rácsot vágd ki! azzal sokat segítesz a ventiknek. sok sikert ;)
  • Balage01
    #46
    Ha ennyire hiánycikk akkor nekem van 2 db ami már nem kell (Tide Water plus) aki vízhűtést akar a gépébe rakni, akár beszerelés is megoldható, van minden alkatrész hozzá:)

    Balage
  • Lizardman
    #45
    jah értem...
  • CSOki444
    #44
    nem akkora a teljesitménye mint amit te ajánlasz..de én is a water tide-ot akartam mert az kicsi és szép..de sajnos kifogytak belöle és egy ideig nem kaphato mo.n..de ez is megfele a célra ..söt!
  • Lizardman
    #43
    az a nem tud annyit, miben merül ki?
  • CSOki444
    #42
    nem tud annyit ...
    meg nem lehet beszerezni most sehol csak kb 2 honap mulva...
    de azért kösz
  • Lizardman
    #41
    Javasolnám, hogy ILYET szerezz be, olcsobb, esztétikusabb és közel annyit tud (nemtudom nem hasonlitottam össze) mint amit te irtál!

  • CSOki444
    #40
    Thermaltake CL-W0076D BigWater745 vízhűtés + Thermaltake A2329D Silent Cat cooler
    ennyi lesz most a gépben ELDÖNTÖTTEM !
  • PeeTeR
    #39
    ja nem azt varom hogy egy kromdiszes szerelt dobozos gepet fogok latni. csak birom az ilyesmiket :) ugy szeretem elnezegetni oket.
  • zoolee
    #38
    Fogod, kivágsz 1 darab 1 cm vastag rézlapot ami lefedi a cpu-gpu-chipset 1 velegét és annak a tetejére pasztázod+rakod fel a hűtőt..
    Láttam ilyn ordasi féle hűtőt is.
    Jól működött,a kari le lett fedve, 1 alulappal majd 1 vÍzhűtőblokk a tetejére normális pasztával.
  • CSOki444
    #37
    Thermaltake CL-W0076D BigWater745 vízhűtés
    szerintetek? ha ezt megcsinálom ugy hogy 2 db T idom és akkor meg a cpu +gpura is ? ja a dvd meghajtót kiszedem persze !
  • CSOki444
    #36
    lefujtam az egész zalmanos ügyet :(
    tul nagyok és szélesek ..amugy leszarom hogy ki kellett volna vágni a tetöt ...csak az a baj hogy tul közel van egymáshoz a cpu gpu =(