305
  • precision
    #305
    nem volt gyenge ez a rész :D

    jöhetne folytatás... :|
  • ReszegKoldus
    #304
    Kár, hogy nem lesz több rész.
  • PetruZ
    #303
    Egy kis promó még ma estére. :)
  • PetruZ
    #302
    Nem feledni: szeptember 27, 9pm. (A saját listájukban 22:30, de mindegy, másnap már biztosan elérhető lesz.)
  • PetruZ
    #301
    People! I bring news! The IT Crowd Special will be on telly AT THE END OF THIS VERY MONTH! Channel 4 will have more details soon!
    - Graham Linehan (@Glinner) September 4, 2013
  • PetruZ
    #300
    "A Channel 4 szeptember végén fogja leadni a The IT Crowd különkiadását." (sorozatjunkie infó)
  • precision
    #299
    nem jók a hangok, sok a félrefordítás (most nem pont erről a 2 percről beszélek, hanem úgy általában) és egy rakás poén van amit nem lehet átadni normálisan magyarul
    rögtön itt is van egy példa:

    "I told her" hangzik az angolban Roy mondata ami magyarul "Most megkapta"... háttérben nevetés... a magyar nézőnek fingja nincs, hogy miért vicces ez, az angolban a "her" -ből kiderül, hogy egy nővel beszélt így máris értelmet nyer a poén

    de ez csak egy példa a sok közül
  • gergely1991
    #298
    Amúgy ezt elfogadhatónak tartom mint a pilot verziót.:D
  • gergely1991
    #297
    Miért alá vágták az eredeti hangsávot?
  • precision
    #296
    van magyar szinkronos verzió... ha szenvedni akarsz :D
  • ReszegKoldus
    #295
    Olyanból már elég volt az Egy rém rendes család Budapesten :)
  • gergely1991
    #294
    A magyar verziót el se képzelném.
  • precision
    #293
    a németek is próbálkoztak anno... az is becsődölt... abból két rész is lement :)

    Das iTeam

    lol.
  • gergely1991
    #292
    Nemcsak az első rész még az intro is ugyanaz, csak meg babrálták.

    Akit tudnak hozzák vissza vagy írják ki a sorozatból hogy új főnökük lett a munkatárs elköltözik vagy kirúgták vagy meghal.
    És a forgatókönyvet meg újítsák meg.
  • ReszegKoldus
    #291
    Nem tudom hogy nézne ki a Community, ha ebből több évad is készült volna, de jobb így, hogy nem rendelték be. Mondjuk én már láttam ezt korábban, de nem jött be, hogy gyakorlatilag lemásolták az egész első részt.
  • precision
    #290
    ah... szerencsére nem rendelte be a csatorna, sőt, le sem adták soha... csak kiszivárgott a netre
  • precision
    #289
    óhogyaza jézusatyaúristen ott fenn a magasban... ennyi arcpálmám még nem volt 22 perc alatt... úgy néz ki létezik US verzió is, legalább is a pilot fent van a youtube -on (remélem több részt nem forgattak le)
    ekkora egy rakás szarkupacot :( ugyanaz a színész játssza Moss karakterét de itt még ő is béna, pedig ő a kedvencem az eredeti sorozatban

    szörnyülködjetek ti is! :D

  • gergely1991
    #288
    Miután meglátták a záró epizódot, ugyanezt fogják követni.
  • Count Adyn
    #287
    :D
  • PetruZ
    #286
    Érdeklődés még lett is volna, Graham Linehan nem akart (tudott?) többet csinálni, nem volt több jó ötletük. Szerintem ami megmaradt, meg időközben keletkezett, az megy most ebbe a dupla részbe. Mivel angol humor, én amúgysem számítok happy end befejezésre, minden marad majd a régiben, vagy valami apokaliptikus lezárás lesz. :)
  • gergely1991
    #285
    Bezzeg a sok fosra van érdeklődés, erre a sorozatra nem....-.-
  • PetruZ
    #284
    [URL=http://www.digitalspy.co.uk/tv/news/a488378/it-crowd-graham-linehan-teases-new-episode-with-vine-videos-watch.html]Pár rövidke "így készült" videó[/URL] a záró epizódhoz.
  • precision
    #283
    hát ja... egy full movie jobb lenne... de a semminél ez is jobb
  • PetruZ
    #282
    40 perc nem lesz elég...
  • precision
    #281
    nálam ez eddig valamiért kimaradt, de jön egy "lezáró" 40 perces IT Crowd rész... a cancel ellenére vagy pont amiatt forgajták le

    http://www.digitalspy.co.uk/tv/news/a479402/the-it-crowd-to-return-for-final-special.html
  • precision
    #280
    must have...
  • gergely1991
    #279
    Minden jónak egyszer vége lesz. :,(
  • precision
    #278
    bazki... :(
  • PetruZ
    #277
    Ehh... :(
  • Lammer
    #276
    Es ez mennyire zsenialis! Ha kicsit melyebbre lemegyunk^(tulmegyunk a helyzetkomikumon), akkor "Moss" mennyire rendes volt, hogy segitett Royon! ('asszem ez ilyen baratno problemas resz volt, ugye?) Valo vilagban a jo baratok csinalnak ilyet :) Annyira "fal" Moss, hogy szerintem csak ilyen kozvetett modon tudja kimutatni barati erzeseit :D

    ^^
  • precision
    #275
    "Good Bye"



    halálos... :D
  • tenthrodil
    #274
    Született release a szinkronos s04e01-hez?
  • Lammer
    #273
    zsenialis :DDDD
  • gergely1991
    #272
    tetszikXD
  • Bandi 18
    #271
    Ez hatalmas :D
  • precision
    #270
    looool :D:D:D nem nézek barátok közt -öt, de ez akkor is hatalmas :DDD

  • precision
    #269
    egy-két fan art :)







  • MerlinW
    #268
    Jó évad volt, de ettől függetlenül a leggyengébb a 3 közül.
  • davidka003
    #267
    Szerintem az utolsó rész nem volt annyira gáz de lehetett volna jobb is.
  • Bulykin
    #266
    A The IT Crowd sorozatrekordot jelentő 2,2M nézővel zárt!