61
  • Sanyix
    #21
    Jobbat csináltak, a használatról meg annyit, hogy nézz utána a szoftverpiacon uralkodó monopóliumoknak, és utána süsd el azt a baromságot, mindenki azt használ amit akar...
  • kvp
    #20
    A vmware server alapvaltozata nem kereskedelmi felhasznalasra ingyenes, csak regisztralni kell es adnak egy legalis telepito kulcsot.

    Egyebkent nem tudom mit akar a birosag ezzel az itelettel. Egyszerubb lenne, ha eltiltanak a halozatra kotott eszkozok hasznalatatol. (internet, telefon, stb.) A forgalom megfigyeleserol pedig csak annyit, hogy egy ilyen program semmit nem er, ugyanis egy mai atlagos mobiltelefon is siman alkalmas internetezesre, es meg a legolcsobb telefonokhoz is van telnet vagy vnc kliens. A biztos megoldas az lenne, ha kamerat szerelnenek a hata moge es azt 24 oraban nezne valaki. Ez viszont tobbe kerulne, mint amekkora kart az illeto valaha is okozott.

    Egyebkent kivancsi vagyok, hogy a szuper megfigyeloprogram hogy reagal a wow-ra. Szvsz vagy osszeakadnak, vagy a wow antihacker programja csapja agyon. Egyebkent ha belemegy, majd megosztja a gepet (ez elvileg legalis), akkor az egesz vilag hozza fog ferni a kemtechnologiahoz, azaz nehanyan lemasoljak es az amerikai allam ellen fogjak hasznalni, nehanyan meg kifejlesztik az ellenszeret.
  • Dj Faustus #19
    XMing használata, grafikus felület emuláció Windows alatt - lehet Windows alatt Linuxos desktopot használni.
    Vagy ott van a VNC. Annak is van Linuxos és Windowsos változata (jó, nem fukarkodik a hálózati átviteli sebességgel...).

    Vagy az FBI telepíthet Linuxot is. Csak van már ott valaki, aki látott Linuxot.
  • homeless
    #18
    Szerintem a windowsnál még durvább, hogy valami nyomkövetőt szereltek a bokájára, amit nem vehet le. Egy szaros warezfilm miatt ez sok. A gyilkosok nem kapnak ilyet...
  • avman
    #17
    csókolom, ha feketén szerzett jövedelemről lett volna szó az adóhatóságuk már szénnézaklatta volna. nem igazán úgy működik kint, mint itthon, semm a rendszer, sem az adóhatóság. helyette kapott a nyakába egy koncepciós perre hajazó jogvesztő által kilobbizott elrettentő erejűnek szánt büntetést. nem mellesleg milyen óriási jövedelme egy inygenesen működtetett szájtból??? gondókoggyá' már ember, ha nehéz is.
  • Csaba42
    #16
    Gondolom a sok Windows-fikázó fatökű mind más oprendszert használ - vagy naív gondolat? Ha nem tetszik, ne használjátok, vagy csináljatok jobbat, ilyen k*rva egyszerű.
  • dmegyesi
    #15
    Inkább "csak" annyi a probléma, hogy nem is akarnak kezdeni...

    [no jó, ezt nem ecsetelem tovább, flame-képes téma túlságosan]
  • dmegyesi
    #14
    Pont olyan fizetős a Vmware, mint a Ringyóz. Azt is meg kellene vennie.

    (Jó, persze lehet alternatíva a Vmware Player, de akkor is...kínosan ügyelnek arra az ő esetében, hogy jogtiszta szoftverei legyenek, azaz rátukmáljanak egy MS-terméket.)

    Egyébként nekem erősen az APEH Abev nevű csodája jut erről eszembe...ha adót akarsz bevallani elektronikusan, akkor vegyél vindózt...(ez elsősorban akkor gáz, ha elektronikusan _kell_ beadnod - teleházban meg nem szívesen adja ki az ember az anyagi helyzetéről szolgáló információkat, stbstb)
  • Requiem88
    #13
    ez qrwa naaaaaaaaagy :D
    sok szarláma gyökér fbi-os nem bír mit kezdeni a Linux-szal... vaaaaaaaaaaaaaaaaaazz :D:D:D:D
  • Caro
    #12
    trey változatban is elolvashatod, ha nem tetszik
    http://hup.hu/node/43789
  • Penge4
    #11
    Ez tényleg LOL. Tipikus Gyurkity "Pingvin" Péter féle cikk. Köszönjük szépen, tiszteletem.

    "Vesz egy windows-t (mennyi most? 30k huf? szerintem a csávó heti kajája),"

    Akkor nézz utána az amerikai áraknak és fizetéseknek, aztán rájössz, hogy kb annyi, mintha te veszel egy kiló kenyeret a Tescoban. Nagyon sajnálom szerencsétlent, először egy nagy torrentoldalt üzemeltet, aztán mindenét elveszik és nyilván a feketén szerzett jövedelméből nem maradt neki erre fedezete. Akkor tényleg balek, nem csoda, ha elkapták.
  • DjDano
    #10
    Legalább rájön, hogy a Windows jobb mint a Linsux :D
  • Darth Sith
    #9
    azért ez elég szégyen az FBI, NSA és társai számára hogy csak win alapú rendszerekre vannak programjaik.. szánalom.
  • Tinman #8
    Első dolgom lenne beizgatni egy Vmwaret...
  • uTomi
    #7
    Szerencsétlen palli. Alapból elég nagyon büntetés neki ,hogy Windowst használjon linux helyett. Részvétem.
  • tommyg
    #6
    30k a heti kajája hm érdekes...
    gondolom neked ennyi és már 200 kiló vagy
  • avman
    #5
    1. ha állami intézményben eldugítom a retyót klotyópapírral direkte, akkor az állam eltilthat a továbbiakban budipapírtól, kötelezhet a bidé használatára, illetve felügyelet melleti szarásra ítélhet? lásd még mitnyik, akik eltiltottak a szg-ektől...
    2. és folytatása: te érted, h miről beszélsz és hogy ez h jön ide?
  • irkab1rka
    #4
    rolflol rolfcopter és egyéb ostoba rövidítések.
    1, a csávónak nem kell megvennie és telepitenie a windows-t, csak ha géphez akar nyúlni.
    2, Szerintem a versenytörvénybe (az ottaniba) ütközik az, hogy a windows-t támogatják csak (mivel remote access nyilvánvalóan win,*nix és mac alatt is van.

    Amúgy nem értem a csávót. Vesz egy windows-t (mennyi most? 30k huf? szerintem a csávó heti kajája), felteszi virtuális szerverbe, arra beengedi az okostojásokat és kész. Nagy kaland.
  • tommyg
    #3
    Szegény pali, köcsög FBI! xD
  • peterx
    #2
    LOLLL :DDDDD
  • Lacc
    #1
    ROFL :D