296
Száguldás Los Angelesben
  • rastaman
    #296
    vegyél konzolt.
  • longhaul
    #295
    Miért nem jelenig meg kint az ajtón, netán szellemjáték ez!
  • longhaul
    #294
    !!! MIÉRT CSAK X-BOX-RA JELENT MEG A JÁTÉK !!!!!!!
  • longhaul
    #293
    Nem lesz PC-RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kem001
    #292
    Megcsináltam a 12 feltételt az Audi R8-nak és nem találom a vehichle showroom-ba a kocsit :S Hol találom meg?
  • kem001
    #291
    Sziasztok!
    Socialclub-on van a total special rész. Oda mik tartoznak bele?
  • rastaman
    #290
    mióta van konzolon telepítőkód szerinted?
  • SAFIII
    #289
    HI!!!
    valaki nem tudja hol lehet új karriert indítani???
  • smusher
    #288
    Bizonyára nem játszottál az előző részekkel. Nem az NFS-hez viszonyítottam, hanem saját elődeihez. Azokban is volt kihívás, hajjaj, de nem az volt a kihívás, hogy bescriptelnek egy keresztbe jövő kamiont vagy idióta helyekre tesznek alig észrevehető parkoló autókat. Itt a látványra koncentráltak, és szép is lett, csak ettől még ótvarszar.
  • sambauer
    #287
  • kereszturi97
    #286
    sziasztok meg tudná valaki mondani hogy mi a midnight club 2 nek a telepítőkódja?
  • rastaman
    #285
    jaja.
    bár azt hozzá kell tennem, hogy aki 1250GS-ra akar hajtani az jó sok órát bele fog tenni a játékba
    magyarok közül eddig kettőnknek sikerült :D
  • Display
    #284
    Teljesen igazad van. Ez nem casual game, és pont ettől jó =)
  • Totti5
    #283
    nem az NFSen nevelkedőnek lett ez kitalálva, ebben van kihívás, tökéletesen kell menni és akkor 1-2 apró hiba belefér a várost meg be kell vágni és minden apró zugát kihasználni, ez erről szól, aki ezt nembírja idegekkel az keressen olyan játékot ahol a gép bevárja és faltol falig pattogva megnyeri a versenyeket
  • Totti5
    #282
    1-2szer volt amikor a térképről visszazúmoltam és nem töltötte rá egyből a textúrát, de ez 500ból volt 5ször, verseny közben nem találkoztam popuppal, motornál sem pedig elég sokat csapattam vele
  • rastaman
    #281
    hát én nálam nem volt popup... legalábbis nem vettem észre. vagy ez azért van mert megveszem eredetiben?
  • KG21
    #280
    közben megtaláltam a választ. Start után analóg kart elmozdítani
  • KG21
    #279
    Helló! Nem tudja valaki hogyan lehet fotókat menteni a photo albumba?
  • Norbertnano
    #278
    Hy!Lowriderezni hogy lehet?Hidraulika.Majd karrier mód közepén kioldja?vagy letölteni kell valamit?esetleg acsivment?
  • smusher
    #277
    Revideálom nézeteimet. Ez a játék egy ótvaros szar. Az még hagyján, hogy folyamatos pop-up van nagy sebességnél (nekem főleg motornál), de az egész arról szól, hogy idióta helyekre teszem a checkpoint-okat, és a játékos gyakorolja be az utat, anélkül ugyanis nem nyer. Az AI szinte egyáltalán nem hibázik. A scriptelt forgalom meg egyszerűen észbontóan szar, soxor direkt kibaszásra megy rá. Az előző Midnight Clubokhoz képest rettenetes visszaesés, pedig a hardver nyilván sokkal többre lenne képes. Ez egyébként ugyanígy megfigyelhető a GTA címnél is. Játékmódok sincsenek olyan sok, mint volt a dub edition korszakában. Mi a picsa van a játékfejlesztéssel? Már a Rockstarban sem lehet bízni? A GTA IV pc portja után már majdnem lemondtam róluk, de még tartottam a hitem. Most viszont rettenetes depi vagyok miattuk :( Na kigyött.
  • High end PC #276
    Valaki nem válna meg az Xbox360 verziójától jópénzér?
    Privátba írjon lécci. :)
    kössz
  • amodent67
    #275
    A forgalom a napszakoknak megfelelően változik, azaz délben és éjfélkor kevesebb, reggel és este több autó van az utakon.
  • smusher
    #274
    Nagyon kúl a játék. De egyvalamivel komoly gondok vanak: a szembejövő forgalom kivédése komoly nehézségekbe ütközik, gyakorlatilag lehetetlen. Van valakinek erre tipptye, hogy mégis melyik napszakban van a legtöbb esély elkerülni a frontális ütközéseket nagy sebességnél, 150-160 felett?
  • Display
    #273
    From Xbox360achievements.org

    Good news Midnight Club fans, we just got word from Rockstar that the first Vehicle Pack is now available.

    The first South Central Vehicle Pack for Midnight Club: Los Angeles is now available for 240 MS points. The pack includes three brand new high-performance vehicles for players to cruise the streets of Los Angeles in, including the luxurious 2008 Audi S5 and 2008 Mercedes-Benz CL 65 AMG, along with the 2009 Mitsubishi Eclipse GT.

    To access the new vehicles players will need to download the free South Central Map Expansion that increases the total map size by one-third and adds four neighborhoods to make up the iconic district of South Central.

    We also got word that Vehicle Pack 2 will be hitting Xbox LIVE next
    Thursday, April 23.


    Töltse akit érint ;)
  • Display
    #272
  • Hitm@n
    #271
    Mostmár működik, annyi volt a baj, h. lejöttem a netről, és úgy próbáltam. Holott mégegyszer update-eli magát a játék.
    Tetszik az új pályarész, olyan igazi "külvárosis" :)
  • Hitm@n
    #270
    Rendben, köszi szépen a segítséget!
  • Display
    #269
    A mentéseid nem fognak elveszni, ugyanis azokat külön tárolja a gép. A dashboard-on a System Settings-en belül, a Memory-nél külön tudod törölni a feltelepített játékot, a DLC-t és a mentéseket is.

    A DLC-t felesleges letörölni, változás nem hiszem hogy lesz. A PS3-as haverom is újból letöltötte és installálta (csak a DLC-t), és úgy sem látszott semmi változás.

    Próbáld meg a telepítést a játék esetében.
  • Hitm@n
    #268
    Valóban az lenne a baja, h. nincs felrakva a vinyóra?
    Olyat lehetne, h. letörlöm a DLC-t, és letöltöm újra?
  • Hitm@n
    #267
    Ok, köszi!

    De úgy nem fognak elveszni az elmentéseim?
  • Display
    #266
    Akkor próbáld meg feltelepítve. Ha úgysem megy, akkor valamit kitalálunk =)
  • Hitm@n
    #265
    dvd-ről
  • Display
    #264
    yaya... A játékot amúgy feltelepítetted vagy dvd-ről tolod?
  • Hitm@n
    #263
    az számít végigjátszásnak, ha minden kocsi és cucc 0 -pénzért jön be?
    Mert én addig játszottam, míg az egymilliót ki nem fizettem Karol-nak, vagy kinek.
  • Display
    #262
    Szerintem először told végig a carrier módot, mert egy ismerősömnek sem történt semmi változás (PS3) miután letöltötte. Nálam minden rendben volt. Az elindítást követően bejött a South Central loading felirat és már ott is volt az új városrész. Hétvégén pedig megvettem a South Central Premium Upgrade-et. Nagyon jók az új autók és a versenyek is. Az ingyenes map pack csak arra jó hogy Live-on tolhasd valakivel akinek megvan a Premium. Offline-ban egy driver sem téved arra, csak a forgalom. 800 MS pont-ot simán megért.
  • Hitm@n
    #261
    Az új egyharmadnyi pályarészt. :)

    De komolyan, leszedtem, játék indít, de a minimapen nincs rajta. Vagy fel kell fedezni? :)
  • AntiHero
    #260
    mit nem vettél észre?:)
  • Hitm@n
    #259
    Sziasztok!

    Letöltöttem a South Central Map-et, de a játékban semmi változást nem vettem észre. Ilyenkor mi a teendő?

    Előre is köszi!
  • Display
    #258
    From www.xbox360achievements.org

    Free:

    * Map expansion by one third
    * Four new neighborhoods
    * Price: FREE


    Premium

    * Free content mentioned above
    * Nine new vehicles:
    o Luxury
    + 2008 Mercedes-Benz CLK63 AMG “Black”
    o SUV
    + 2008 Range Rover Supercharged
    + 2008 Range Rover Sport Super Charged
    o Lowrider
    + 1955 Chevy Bel Air
    + 1963 Buick Riviera
    + 1964 Chevy Impala
    + 1965 Chevy Malibu
    o Muscle
    + 1970 Chevy Chevelle
    + 1966 Pontiac GTO
    * 26 new races
    * 12 new battle maps
    * 10 new delivery missions
    * 100+ new red light races
    * New rims
    * New body kits for each new car
    * New vinyl pre-sets
    * Hydraulics/Airbags unlocked on all new cars
    * New music
    * Price: 800 MSP

    Midnight Club: LA Updated to 1250

    The twice delayed and finally released South Central DLC for Midnight Club: LA adds ten new achievements for a total boost of 250 points. The add-on costs 800 MSP.



    Goin' South 10
    Meet the South Central Mechanic.

    South Central Test Drive 10
    Take 1 South Central vehicle out for a test drive.

    Big Ballin' 20
    Win 10 races in an SUV.

    Low Ballin' 20
    Win 10 races in a Low Rider.

    Sign Here 20
    Complete 10 deliveries in South Central.

    Easier than the Hills 20
    Complete the South Central tournament.

    Money for nothing 20
    Complete the South Central Wager Mission.

    Brother Time 20
    Complete the 3 missions for the South Central time trial.

    Been there, Done that 50
    Finish the South Central career.

    GOOOOAAAAALLLLL!!!!! 60
    Finish all South Central Goal Attacks.
  • AntiHero
    #257
    Tetőket leleht eresztenia kocsiknál? pl lambonál