75
Halo 3
  • CSOCSO
    #35
    teljesen fasza volt hogy a sarga trutyikat kellett keresgelned hogy eletben maradj.. nelkule megpusztultal volna a hidegben.. faszan ki van talalva.. a sztori is jo. tetszett nagyon a befejezes is.
    nomeg a szornyek a robotok a kurva nagy ellensegek.. kircsi volt nagyon... halo 3 se rossz.. csak kozelsem annyira isten...
  • bbuffy
    #34
    ne beszélj nekem it kinaiul...nem mki jártas a játékszlengbe:))
    a választ meg köszi:D:D:D
  • Ewergo
    #33
    Azé egy TPS-be érdekeseb dolgokat is bepakolhattak volna, mint ilyen visszaszámlálot keresgélni hogy életben marad.!
  • CSOCSO
    #32
    kosz hogy lespoilerezted hogy mit kell csinalni:D:D:D
  • CSOCSO
    #31
    hat ja.. nincs szamlalo semmit nem csinalsz csak mesz elore es lovoldozol... hudejo... lesz egy par pok az kesz? dejo. lost planet ezerszer erdekesebb volt
  • bbuffy
    #30
    hi!
    az világos hogy a lépegető pókokra fel kell ugrani és úgy kinyirni,de van egy pálya ahol kettő van és az istennek sem tudok átugrani rájuk azokról a feéhr emelkedőkről?
    van más megoldás vagy csak én bénázok?
  • narumon
    #29
    "hat ezaz.. azok a kis idiota szornyek tiszta szanalmasak.. semmi olyan hubazz ellenseg eddig.. lost planet, gow sokkal utosebb volt..."

    Szerintem azok kurvaaranyosak, nagyot dobnak a játékon ahogy ott menekülgetnek :) Főleg amikor van a környéken egy keményebb ellenfél és azt kinyirod és benyögűk hogy Oh he's dead... és feltett kézzel rohangásznak leföl... eddig tart a moráljuk :) GOW tényleg nagyon állat, ellenben Lost planet nekem nem tetszett.
  • narumon
    #28
    "hat... nem egy nagy durranas..eleg szanalom hogy mindenki isteniti..."

    Nekem tetszik Half Life 2 után a legjobb fps.
  • Ewergo
    #27
    Lazábban kell venni a játékot. Azok a kis szörnyek hangulat oldásnak lettek betéve mint azt a hangjukbol is kitünik...! Ezért nagy veszélyt nem is jelentenek, mint ahogy 1-2 lövéssel leterited akármivel.
    A "hubaz" ellenség a 2-3 pók. amit nem hiszem hogy elsöre rögtön tudtad hogy kell teljesen kinyirni! A Lost Planetben meg idöre kellet mindent megcsinálni vagy keresni kellett "automatát" vagy mit ezzel ment el a koncentrácio. Itt legalább szabadabban mozoghatsz nincs semmiféle számláló.
  • CSOCSO
    #26
    hat ezaz.. azok a kis idiota szornyek tiszta szanalmasak.. semmi olyan hubazz ellenseg eddig.. lost planet, gow sokkal utosebb volt...
  • HUNMarcus
    #25
    hát én ütősebb grafikára számítottam, mondjuk olyanra mint a promovideokban... amugy nagyon jól kezelhető, az ellenségen sokat röhögök :)
    az uccso elötti szinten tolom asszem a heroic de nembiztos, hát van egy két rész ahol súlyos fél órák árán jutok át :S, most a föld alatti bázison vagyok és egyedül próbálok kitörni a hosszu folyosón de eddig reménytelenül, jot tenne egy quicksave a játéknak...
  • CSOCSO
    #24
    hat... nem egy nagy durranas..eleg szanalom hogy mindenki isteniti...
  • Dreet
    #23
    :) Én egy óra múlva esek neki, de aszem reggelik fel sem állok a fotelból...
  • Szeszmester
    #22
    Szerintem baromi nehéz ez a játék.

    Legnehezebb fokozaton küldöm, de már kb fél óra után megakadtam. Tele van a környék mesterlövészekkel, akik 1 lövésből leszednek.

    Ha őket próbálom megölni, a többi kis görény betámad oldalról és megölnek.
    Ha azokkal foglalkozom, a lövész kilő.


    Egyébként jópofa, de nem estem hasra tőle.
  • Szeszmester
    #21
    Vki segítsen, elvesztem.
    Hogy lehet egy multiplayer lobbihoz csatlakozni? Szeretném kooperatív módban nyomni.
  • zoli80
    #20
    zsenialis a jatek gyerekek,bar ma reggel kezdtem es estere be is fejeztem.
  • Gabe18
    #19
    Miért kell?Hát nyilván azért hogy aki játszani akar vele az vegyen Xboxot.Ha vesz konzolt a HALO miatt akkor valószinű más játékokat is venni fog a gépre,stb...máris fogott a MS egy újabb embert.
    Végül mikor X-en már teljessen kifutott,akkor ilyen minden mindegy alapon kiadják pc-re.
  • kill3r21
    #18
    576 interjuban kérdeznek a pc verziorol hogy miért kell éveket várni és hogy halo 3 esetében milesz..aztmondta srác nemtudja kérdezze meg...két honap mulva de ök is hülyeségnek tartják
  • Röfikapitány
    #17
    Hi valaki dobja már fel a HAlo 3 torent file aminek normális seed-je van
    például a .torrentleech.org -ről (csak valamiért nem tudok belépni ide)
    Elörre is köszi vagy küldje el a [email protected] ra kösz
  • ktiger
    #16
    Akkor én segitek nektek!
    Én már Xbox 360 3 napja nyomom!!!Nagyon fasza-basszus!

    INNEN szedtem le. Nekem nagyon ott van!!! 100-szor jobb mint a 2!!!Megyek is gamezek tovább!

    Üdv!
  • S8DJ
    #15
    hello nos ha pcre gondolsz akkor majd 3 év mulva jelenik meg ha xbox360-ra akkor a crackdown-ot megkell venned eredetibe és azzal le tudod tölteni a halo 3 bétályát xbox live-ról
  • félix1995
    #14
    Honnan lehet letölteni a 3-mat???? mert szerintem nekem a 2-volt meg!
  • félix1995
    #13
    Sziasztok én nekem nagyon tetszett a játék és viggig vittem nagyon jó volt!!Lessz 4-ik része is?
  • S8DJ
    #12
    azt szeretném meg tudni hogy a Halo3 Legendary Edition mennyibe fog kerülni?
  • gyuri12
    #11
    ne légy ilyen gonosz vele.
  • bertino
    #10
    gratulálok...
  • S8DJ
    #9
    figyelj fery02 egyszer ugyan it megnyitottam ezt a témát elsőnek csak nem irtam bele igy az admin törölte a fórumot.
  • S8DJ
    #8
    nem tudom mindek kell kritizálni , azért nyitottam meg a topikot mert ez ide való nem a pc-hez meg nem is tudom mennyibe fog kerülni ha nem teszik töröld
  • S8DJ
    #7
    seth mond már meg hogy az f1 challenge 2007 mért nem megy Windows Vistán?
  • Aspyrin
    #6
    Ahogy én beleolvastam a már létező másik témába azt láttam, hogy ott inkább a konzol verzióról esik szó. Talán azt kellett volna már korábban áttenni ide, a konzol részlegbe.
  • fery02
    #5
    Jó, de akkor is, ezé topic-ot nyitni? Amúgy biztos van már konzol témában "Halo 3" topic. Sőt, szerintem már régóta van, mivel ez egy tipikus konzol játék. Csak lehet, hogy a kereső nem találja.
  • Seth
    #4
    nézd már meg hogy ez a konzolosok fóruma-e vagy a pc-seké, jó???
  • fery02
    #2
    Írd már be a "Keresés a fórumban:" után lévő rublikába ott fent, hogy "halo 3", jó?
  • S8DJ
    #1
    Hellósztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy pontosan mikor jelenik meg és a Legendary Edition mennyibe fog kerülni?