75
Halo 3
  • bardocz
    #75
    Social big team-nél azt írja, hogy hiányoznak a pályák. Ezek fizetősek, vagy ingyen is letölthetem?
  • bardocz
    #74
    Multiban nem tudok csakúgy csatlakozni egy játékhoz? Mint pl Forza2-ben.
    A lentebbi vitához meg, a kis lények szerintem is marha jó hangulatot adnak a játéknak:D
  • S8DJ
    #73
    G-Phoria
    Edge
  • S8DJ
    #72
    Az E3 alatt mint mindenki tudja volt egy elmaradt bejelentés: valószínűleg a Halo zsáner folytatásának tényét szerették volna közölni a Bungie arcok, azonban a Microsoft levette a napirendről, hogy miért azt mi nem tudhatjuk. A lényeg annyi, hogy a Bungie elkezdte az infókat szivárogtatni, méghozzá egyből 2 videóval! Furcsa módon nem a következő rész a főszereplő hanem a találgatás és célozgatás: annyi bizonyos , hogy lesz új Halo játék, de hogy mi lesz benne és legfőképpen hogy alakul az még vita tárgya..
  • Gabe18
    #71
    http://halowiki.net/p/Weapons
  • ps2slim
    #70
    valaki nem tudja hogy mi a neve annak a lila idegen puskának mert az örült kemény
  • ps2slim
    #69
    ok kösz
  • KILLER2
    #68
    Természetesen elég, legalábbis és semmi olyanról nem tudok, ami miatt kellene neki vinyó.
  • ps2slim
    #67
    Valaki mondja már meg hogy kell-e vinyo vagy elég csak memo egység a halo 3-hoz?
  • KILLER2
    #66
    Szerintem próbálkozz az X360 topicban, mert szerintem itt a Liveal van valami gond.
  • Victor1103
    #65
    Hi!Már vagy 1,5 éve biztos van boxom de még csak most adatott meg nekem a lehetőség hogy live-om is legyen és mit ad isten adtak hozzá 30 nap goldot mint gondolom mindenki másnak:D Az lenne a kérdés hogy a Halo 3 -ban hogy tudnám kipróbálni a multi örömeit mert amikor belépek a matchmaking,vagy bármelyik opcióba akkor csak magamat látom senki mást.Tudom hogy egy ideje már lecsengett ez a nagy őrület a játék körül de azért nem hiszem el hogy annyira hogy ekkora pangás legyen a szervereken...Ja és megvan origiba a 2. rész is és ott is ez a szitu szóval biztos én bénázok itt:D Előre is köszi a segítséget!
  • S8DJ
    #64
    hát igen lepusztult ugy mint a PC-s topik
  • KILLER2
    #63
    Ejj, de lepusztult ez a topik. Pedig szeritnem az év talán legjobb FPS-e.
    Igazából egy kérdésem lenne. Van ugye a Theater mód. Na az a baj, hogy én ott nem tudom, hogy hogyan tudnám a saját videóimat vágni. Amikor nézem, csak előre lehet tekerni, de azt is csak gyorsított lejátszással, vissza egyáltalán nem, valamint a record gomb is le van tiltva. Hol tuzdom ezeket elérni?
  • S8DJ
    #62
    igen be
  • testerlnx
    #61
    Be lehetállítani, hogy osztott képernyőnél ne legyen a szélén fekete csík?
  • S8DJ
    #60
    mi a haverral csak egyszer toltuk coopban végig de télleg nagyon király
  • narumon
    #59
    Cooperativeban iszonyat nagy fun még egy gépen játszva is. Haverral már kb 3djára nyomjuk végig, csak nehézségi szintet kell emelni néha :)
  • S8DJ
    #58
    kihalt a topik :D
  • S8DJ
    #57
    ha lenne live-od akkor nem csalódnál
  • Bully1993
    #56
    Amíg vittem a szrorit addig jó volt de utána! Én xbxo 360-on játszom és nincs live-om szóval aki úgyaniígy van az szerintem többet nem nagyon játszik! Mér nem raktak bele olyat hogy a pályákon amit te szabhatsz tetsre berakni CPU ellenfelet! Amúgy jó lenne a game de 1 szer végigvittem aztán azóta nem is játszom vele emiatt!
  • S8DJ
    #55
    hát na én imádom a halo-t és szeretném ha készülni még több rész is
  • Rena11
    #54
    nem valami jó játék max fanoknak de ekkora hangot amit kapott nem érdemelt
  • S8DJ
    #53
    Cooperative mod
  • Bully1993
    #52
    Hogy lehet a costum gamesben úgy játszani hogy többen is legyenek mert nem tudodm hogy hol kell beállitani! Lécci írjátok le hogy hogy kell! Előre is köszi!
  • S8DJ
    #51
    Halo 3 magyar nyelvű honlap
  • Ewergo
    #50
    Akkor viszont becsületbül szepukut hajt végre magán. Mert egy SPARTAN-117-es nem olyan családbul származik...!
  • S8DJ
    #49
    jah hát igen de a videóban azt láttam hogy a convenantok elkapták :D
  • GazCamp3r
    #48
    De ha megnézel egy leirást rola, pl konzostudio honlapján, ott írják, h támogat 1080i, 1080p stb...
  • Elveon
    #47
    Ha a borítón az van, hogy csak 720-at támogat akkor az úgy is van. Nem mindegyik játék támogatja az 1080-at asszem.
  • GazCamp3r
    #46
    hali, lenne egy problémám:

    107 cm-es hd tv-n játszanék, ami támogatja az 1080p-t, az xbox ezen a beállításon van, de ez a game tök kockás nekem. az egyik borítón én csak 720p-s támogatást láttam. Valóban nem támogatja az 1080-at? :S
  • Seth
    #45
    előbb utóbb biztos meghal :)
    Mellesleg kurvajó ez a terepasztal,láttam róla a dokut amikor készítették ^^
  • xata
    #44
    HALO 3 FOLYT KÖV http://x-media.xel.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?7616.last
  • S8DJ
    #43
    elmondom hogy én Halo mániás vagyok a Halo 1-et végig vittem 24-szer a Halo 2-t 12-szer
  • S8DJ
    #42
    Spartan 117 meg fog halni?Video
  • Code92
    #41
    úúúúúúúúúúú ez a game állati jóóó ma voltam budapest gameshow-n és nyomtam haverral cooperative-ban meg slayerben is állati jóóóóóóóó
  • 1Obi1
    #40
    De azért a lábait szét kell előtte lőni..
  • bbuffy
    #39
    akkor sorry:OOOmindenkitől
    fogalmam sem volt arról mit jelent,csak annyi ellenszenves kockafejű fórumlakó van szerte a neten hogy alapból(sajnos)ezt vettem le)
    thx még1x
  • Ewergo
    #38
    Van elsö 2 láb, meg van hátsó 2 láb...! A földröl kell felugrani rájuk.
    Ez a válasz a "spoiler"
  • bbuffy
    #37
    bocs hogy felkaptam a vizet de én ha tudok mindig segitek és nem vmi lekezelőt irok vissza...
  • bbuffy
    #36
    ................

    azért annyi illem se szorul egyes emberekbe hogy válaszoljanak...azt hittem egy játékspecifikus fórumon ilyet csk lehet kérdezni,nem warezról kérdeztem:CCCC
    de fikázni meg leszólni az megy
    további szép jó napot