129
Leárazások viszonylag új vagy jó játékokra
  • bodesz
    #49
    nekem durván van 8(-1 mert wow bc csak kieg...) eredeti játékom
    fear,race driver 2,wow,wow bc,hl2,gtr,splinter cell chaos theory,cs cz.
    de látom vannak olcsó gamek lehet veszek vmit :o
  • trogerzsiger
    #48
    huh,
  • bodesz
    #47
    multkor láttam valami boltban ahogy 2srác nézik mittudnak ellopni.rájöttem hogy nem valamit hanem wow gamecardokat akarnak lopni xD
    ügyesen kivoltak rakva a gamecardok kb 15-20db(nagyobb bevásárló központ volt szal nem kisbolt).szépen berakták a kosárba mindet elmentek mintha vásárolnának késöbb láttam jönnek vissza és visszarakták az összes gamecardot.odamentem megnéztem 1 dobozt.felvolt vágva a csomagolás és hiányzott belőle a kód xD...1 gamecard 8000ft vagy 9000már énsem tudom.és az 20szor vagy 15ször...nemkevés pénz...
  • CzGobe
    #46
    mert nagyon sokan csak oda járnak és ezért megtehetik, h nem scalogatják a vásárlókat holmi akciókkal
  • BBird
    #45
    Egyébként én az 576 -ban szoktam a legritkábban nagy akciókat látni. Leszámítva az EVM -es termékeiket (3in1).
  • BBird
    #44
    Lopás elleni tok lehet szar bárhol, ez nem Tesco specialitás. Hogy nincs a boltban, az is előfordulhat bárhol.
    Drágábbak? Amíg CDGalaxisban 4000 körül volt a MoH:Pacific Assault, addig én Tesco -ban 1990 -ért vettem.

    Lényeg, hogy bárhol lehet drágább egy cucc, de olcsóbb is. :-)
  • trogerzsiger
    #43
    hopsz kimaradt hogy nfsu2
  • trogerzsiger
    #42
    drágábbak, és én egyszer vettem ott vagyis csak akartam de úgy rárakták azt a lopás elleni szart, hogy nem tudták leszedni, másik meg nem volt.. szal szívtam. De lehet csak én vagyok így a tescoval
  • Mighty
    #41
    Miért? A tescoban ráraknak a cd korongokra valami gazdaságos bizbaszt?
  • trogerzsiger
    #40
    csak a hülye vesz tescoban játékot :D játékot vagy cdgalaxisban vagy 576ban kell venni! szerintem
  • zsolt9999
    #39
    és a need for speed carbon már csak 7999FT
  • zsolt9999
    #38
    a bf2-őt most vettem meg a media markt-ban 1999FT-ért
  • cucmalajmc
    #37
    jókat nevetek pl: tesco újságokon stb. ,hogy Fifa07 még mindig 10 ezer fölött! Lol és csodálkoznak, hogy sok a hamisítás.
  • trogerzsiger
    #36
    megvenném, csak vaternál van a pízem és nem adja oda :D
  • Yoda001
    #35
    annak az árát nem fogják csökkenteni soha.. max használtan kapsz.. most 10 rugo :)
  • trogerzsiger
    #34
    ki milyen néven tolja a bfet? Plackó! a bolti cshez még jár egy hl dm meg dod:s szerintem megéri, én is megvettem. ha valki lát occsé tdut szoljon!
  • Dani182
    #33
    Saturnban ha jól emlékszem a 990 Ft-os kupacban volt pár jó Ubisoft exclusive játék.
    Pl: Far Cry, Prince of Persia Warrior Within, Splinter Cell (valamelyik), Beyond Good and Evil...
  • Solid Snake
    #32
    Én a CD Galaxisban vettem a BF2 deluxe edition-t 4000ft-ért!
    Megérte
  • Csuhai G
    #31
    CD Galaxis:
    GT Legends: 1990 FT
  • Csuhai G
    #30
    Kandurexet tudom idézni: Ezek kurva jó árak!
    Még szerencse, hogy nemrég vettem meg a Battlefield 2-t 7500 FT-ért..!
  • Rage47
    #29
    thx.azért megnézem majd pécsett...:)
  • mac83
    #28
    egyik media markt sem egységes, csak ritkán ugyanaz az ára pl egy hajszárítónak a pólusban mint a westendben :)
    tudom, 2 évig a mediaban melóztam :)
  • BBird
    #27
    Nem feltétlen... Van különbség még pesti és pesti MM között is. :-) Nem véletlen vannak más MM szórólapok.
    De többségben amúgy azonosak, igen. :-)
  • Rage47
    #26
    media markt ugye egységes, szal minden városban ugyanezek az akciók, nem csak pesten?:p
  • 5w0rdf15h
    #25
    20 dolcsi ha steamen keresztül veszed :) boltba 7,5k
  • hunbasser
    #24
    én eddig 4500 ft-os árról hallottam,bár nem cs-zek csak egy ismerős mondta,hogy annyiért vette(ha jól emlékszem)
  • hunbasser
    #23
    jó topik,jó árak :)

    az a Godfather érdekelne,lehet,hogy legközelebbi pesti látogatásom alkalmával megveszem.
  • PLackó
    #22
    ha valaki lát akciósan CS: Source-ot az kérem össze meg velem :)
    (jelenlegi ára ~7500 Ft)
  • Prince of Máté
    #21
    Komolyan, én máshél hete vettem meg, akkor még 4 ezer volt...
    fasza mi?
  • BBird
    #20
    Az csak jó lehet, ha fellendítjük a vásárlást ezeknél a boltoknál, akkor még több akciót bezsúfolnak majd. :-)
  • Paranoia
    #19
    hát egyértelmű
    csak nehogy elvigyétek a részem mer ideges leszek
  • dienesoft
    #18
    Komolyan?Megveszem az tuti! :)
  • Prince of Máté
    #17
    BF2 kétezer forint a média marktban.
  • kuci06
    #16
    Battlefield 2 1990 ft???? Huhh, amikor köv alkalommal ott járok, 100% hogy beszerzem
  • BBird
    #15
    Freedom Fighters, remek ár egy ilyen játékért. :-)
  • Deajka
    #14
    Heh, én a campónás teszkóban vettem: goty hl2-t 1490 Ft, freedom fighterst 586-ért !
  • BBird
    #13
    Pontosan, ezért is gondoltam, hogy jobb megosztani itt, hogy milyen akciók vannak és hol. A nagy játékosok úgyis szívesebben játszanak jogtiszta verzióval. :-)
  • ruffirant
    #12
    ha az összes játéknak e körül mozogna az ára szerintem sokkal k4vesebbet töltenének le az emberek.rohadt drága egy uj játék töb tizezereket kiadni értük szerintem baromság.
  • BBird
    #11
    Igen, a sima HL2 is 1990 volt a WE -ben. :-)
  • Inquisitor
    #10
    Múltkor egyik multinál láttam HL2 - 1990 és HL2 Ep1-et 1990-ért. Biztos elárazták, mert egybecsomagolva is min. 7K szokott lenni.