129
Leárazások viszonylag új vagy jó játékokra
  • trogerzsiger
    #89
    2000 forint a bf vietnam, jó és olcsó :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #88
    Remélem nem az általam írt címekre mondod :)

    BestSellerben volt például StarCraft, WarCraft II és Diablo is. CoolGames-ben ott van a Disciples 2 Gold és az Outcast (boltban mondjuk már ez uróbbit nem látni). Sok nayg név azért enm jelenik meg ezekben, mert a kiadó adja kia budget változatot is: UbiSoft Exclusive (ebben jobben megéri a HoMM III Complete, mint EVM-ben ugyanannyiért az alapjáték), Best of Atari, Best of Activision, EA Classics és a CD Projekt is foglalkozik újrakiadásokkal (Blizzard játékokat veszi át a BestSellertől). Gyakorlatilag az összes nagy név megjelenik budget kiadásban, az más kérdés, hogy alapból is low budget játékok is tarkítják a felhozatalt az EVM-nél vagy CoolGames-nél.

    Aki még olcsóbban akar játékhoz jutni, annak használt játékokat kell vennie, sokat lehet faragni így az árakon, én is ezt preferálom elsősorban.
  • gettobuxa
    #87
    no igen, kúlgémzen egyik jó játék se olcsó...
  • trogerzsiger
    #86
    Háát hiába olcsók ezek, de nem túl színvonalasak....
  • Zóanagyvarázsló
    #85
    Nagyobb nevek is megszoktak jelenni budget kategóriában, akár EVM-ben, akár más hasonlóban. Például kiadták a Deus Exet, a WarCraftot, a Might&Magic VI-VII. részt is ebben a sorozatban (igaz, ezek már a boltok polcain nem találhatók meg), ezek azért a műfajukban klasszikusnak számítanak. Vannak egyéb hazai budget sorozatok is: Sikersorozat, Cool Games, BestSeller (nem csak idehaza adnak ki). De nem az a lényeg, hogy budget kiadású legyen egy játék, inkább az, hogy jó árban legyen ;)

  • gettobuxa
    #84
    az ezt vedd meg között van még valami jó amit érdemes a flatout 2-n kívül, a többi elég gagyinak néz ki...
  • 062020
    #83
    Tényleg annyi volt.
    Ki volt rakva az első sorba 50%-kal leárazott játékok és abban volt. Ezt az egyet találtam benne.
  • Scofield
    #82
    990Ft a médiában az Alien Shooter
  • trogerzsiger
    #81
    A vietnám megéri, én is megvettem
  • ruffirant
    #80
    ma néztem a solymári auchanba a játékokat ott rohadt drágák.kb fduplája amit bird leírt.ott ne vegyetek
  • BBird
    #79
    Mammut Saturn:

    Black&White 2 - 1990
    City Life - 490
    Fire Department 3 (vagy mi a címe) - 490
    Battlefield Vietnam - 1990
    Battlefield Deluxe - 1990
  • BBird
    #78
    Jaja, Zóanagyvarázsló jól mondja.
    FlatOut 2 sosem jött ki más kiadótól, Magyarországon. És akkor is 1990 volt. Most is. :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #77
    Legfeljebb konzolra, idehaza PC-re csak az EVM-es verzió jelent meg. Méghozzá mindjárt premierkor. Mellesleg meg lehet venni utólag is.
  • zsolt9999
    #76
    nem igaz a tscoba én láttam 12990ft-ért akkor viszont még nem evm-se volt
    és akkor úgy döntöötem inkáb letöltöm
  • BBird
    #75
    Az mondjuk érdekes lenne, ha annyiért vetted volna. Vatera vagy ismerős árulta? :-)
  • BBird
    #74
    Most tudom, hogy rossz hasonlat, de ha a méregdrága sajtot szereted, de nincs rá pénzed, akkor sem lopod le a boltok polcairól, nem? :-)

    Megértem az iskolásokat amúgy, de nem hiszem, hogy anyu-apu sajnálna a gyerektől 1990 -t egy olyan cuccért, amit mondjuk imád a kölyök. :-)
  • 062020
    #73
    Én most júliusban vettem a WoW-ot 2877 Ft-ért.
  • ruffirant
    #72
    nah akor tudod hogy elég nehéz ugy megkeresni a pénzt és ha már megvan az ember inkább elbulizz vagy félrerakja.nem játékokat vesz.bár hogyha a szülei télleg tömik zsebpénzzel akkor hadd vegye meg.én amit összeszedek kis pénz azt elrakom és abol próbálom jövö nyárig kihuzni.
  • trogerzsiger
    #71
    én 14 vagyok :D
  • BBird
    #70
    Őszintén? Rengeteget diákmelóztam. Mondjuk úgy 16 évestől 23-ig. Volt teljes munkaidőben, volt éjszakaiban, vidéken...
    Kivéve a szórólapozást és McDonald's -t, végigmentem szinte mindenen.
    Leggázosabb melótól a legjobbig. :-)
  • ruffirant
    #69
    öszintén te próbáltad már a diák munkát?föleg most hogy 16 éve kor alatt nem alakalmazhatnak gyerekeket elég nehéz munkát találni.én 15 vok a nyáron dolgoztam egy asztalosnál + szorolapoztam és igy sikerült kb olyan 40-50 ezret összeszednem.és még nem is fizetnek rendesen
  • BBird
    #68
    Vagy akik ezeket a "nem veszem meg eredetiben" címmel ellátott hozzászólásokat ejtik, esetleg mind az iskolás kategória? (Ez sem mentség egy játékosnál, anyu-apu úgyis mindig ad pénzt, meg ott a diákmeló is) ;-)
  • BBird
    #67
    És azon nem gondolkoztatok el, hogy ami tetszik, és leárazzák mondjuk 1990 -re, megvegyétek?
  • Csuhai G
    #66
    "Csak azokat veszem meg eredetiben, amiknek a multi részét csak eredetivel lehet tolni"
    Én is ugyanígy vagyok vele. :)
  • Prince of Máté
    #65
    Én csak azokat veszem meg eredetiben, aminek a multi részét csak eredetivel lehet tolni(pl BF2), vagy nagyon tetszik.( god of war 2)

    Tudom van ott tört szerver,de nagyon kevés.
  • CzGobe
    #64
    10-20 között
  • jazzy
    #63
    A WoWom eredeti egyébként általában nem fognak meg annyira a játékok, hogy eredetiben megvegyem őket. Kivételt képez a Half-Life és a Diablo2.. Nameg a heroes3
  • Zóanagyvarázsló
    #62
    "én általába elöször leszedem a játékot kipróbálom és ha nagyon tetszik akkor veszem meg.eddig egyedül a rise of nation-sal voltam igy"

    :))
    No offense. Egyébként hasznos topik.
  • ruffirant
    #61
    én általába elöször leszedem a játékot kipróbálom és ha nagyon tetszik akkor veszem meg.eddig egyedül a rise of nation-sal voltam igy
  • BBird
    #60
    Úgy kb 70-80.
    És ezek többsége ilyen akciós kereten belül lettek véve. A legdrágább játékom a CoD és HL2, 5e körüli áron vettem anno. :-)
  • trogerzsiger
    #59
    :DD
  • Banyapapa
    #58
    háugyköbö 40
  • Szabi1991
    #57



  • trogerzsiger
    #56
    itt kinek hány eredti játéka van?
  • BBird
    #55
    Közben eszembe jutott még pár olcsóság MM-ből:

    Secret of Lost Cavern - 990
    Harry Potter és a tűz serlege - 1990
  • BBird
    #54
    Na ez a kedvencem, hogy vkinek a kedvenc játéka is tört változatban van meg. Az meg a másik, hogy ez a játék a megjelenése pillanatától csupán csak 1990 ft -ba került. :-)
  • zsolt9999
    #53
    én nekem nem erdetibe van meg de meg van és ez a kedvencem
  • gettobuxa
    #52

    flatout 2-t vegyétek meg, 2000 hufért adják, és nagyon jó játék
  • bodesz
    #51
    az a kártya a lényeg.
    sorry chatelek kb xD
  • bodesz
    #50
    de hát.hülyékvoltak hogy nem a műanyag tokba rakták ki azokat is
    csak egy fólia volt rajta...és benne meg van 1 kártya .akkora mint telefonkártya.