4439
  • Randal
    #318
    Nagyon hangulatos képek. Az eddigi játékokhoz hasonlóan viszont itt se látni nagyobb várost vagy nagy létszámú embert. G3-at még nem láttam, úgy mondom.
  • W B
    #317
    mintha a gothic részeket össze kevertük volna...
    Gothic 3 mozgás és beállások, viszont minden más G1-G2 csak felturbózva.
  • rotator
    #316
    19 új kép!

    Igen erős Gothic 2 feeling, csak ezúttal csillogó DirectX 9 grafikával. Engem egyre kevésbé emlékeztet a Gothic 3-ra (főleg a karaktereket szemlélve közelről).
  • grebber
    #315
    Eh sehogy nem tudom elvonatkoztatni a Gothictól majd az ikonjának a Gothic 4 cimet adom.
  • gfreak
    #314
    itt is ittvannak azok a kurva disznók!!! hűű d egyűlöltem amikor egy ork várost kiirtott az ember, aztán az erdőben meg megölte három röfi
  • W B
    #313
    Tisztára Gothic3. Annyira nem csillognak a dolgok. De a be állások ahogy a kardot fogja, a pajzsot tartja az szinte ugyan az.
  • rotator
    #312
    Új képek! Scofield ügynök akcióban...
  • W B
    #311
    eredetileg ez lett volna a Gothic 4
  • KaszaN
    #310
    Csak én vettem észre vagy télleg iszonyatosan hasonlít a gothic3ra?
  • Zóanagyvarázsló
    #309
    Ártani viszont nagyon nem ártott volna, történetvezetésben és -elágazásokban szerintem igenis előre kellene lépni a Gothic szériához képest.
  • rotator
    #308
    De eddig se nagyon volt ilyen, úgyhogy nem vesztünk vele semmit.
  • gfreak
    #307
    ez azért nem olyan jó hír, nekem teszett a witcherben ez a választósdi :D:D:D
  • rotator
    #306
    Megint van pár infó az új német PC Gamesben. Az egyik: mégsem lesznek Witcher-jellegű, rejtett hosszútávú döntések a játékban, amikor órákkal később derül ki, hogy egy bizonyos ponton lehet, hogy inkább máshogy kellett volna. Minden fontosabb kimenetelű döntésnél szépen le lesz írva, milyen következményekkel jár.
  • W B
    #305
    és eredetileg a gothic a piranyásoké :p
  • Prince23
    #304
    Habár sok hasonlóság van a két gamma között...
  • W B
    #303
    nagyon férre :p majdnem jó helyre írtam...
  • grebber
    #302
    De az csak félre ment!
  • Prince23
    #301
    ?
    ez nem a Gothic Arcania tales készülő játéka vagy mi
  • W B
    #300

    ne az már döfi :p

    Vissza tér a Gothic2 hangulat, talán

    Ez inkább valami WoW lenne... leszámítva a kardot, ami egy érc kétkezes mi a G2ben lovaggal az alap fegyverünk lett. Szupi fegyver kétszeri felszentelés után...
    és megmodo őszintén, tetszik a honlapjuk. Az a lovag, olyan mint a G2 lovagjai, remélem a G1-G2 hangulata lessz
  • rotator
    #299
    Egyszerre jelennek meg.
  • lwb
    #298
    Hát, ha sikerül azt a feelinget visszaadni, amit a Gothic 1 adott, akkor miattam akár ugyanazzal a régi engine-nel is csinálhatják, én biztos megveszem.

    Ahogy láttam még a voice over nem volt meg (és a lipsynch sem). Ez gondolom az angol verzió esetében biztos jelent majd +pár hónap csúszást a némethez képest. :(
  • gfreak
    #297
    igen, pont azok...mintha "döcögős" lenne az animáció (nem, nem a nettel van baj ;) ) meg van pár modell ami nagyon fasza, majd hirtelen egy szinte háromszögekből összetákolt faág...nemár..remélem csak nagyon korai képek keveredtek a többi közé ;)
  • W B
    #296
    már mint a harci mozgások?
  • gfreak
    #295
    távol álljon tőlem hogy akadékoskodjak, de nem szögletes ez egy kicsit?
  • W B
    #294
    de legalább a fegyverrel nem simogatja az ellenfelet mint a G3-ban.
  • grebber
    #293
    Ingame jelenetek

    Hehe nagyon fura full Gothic 3.Nem tudnak elszakadni tőle!
  • Prince23
    #292
    Képek

    Háát a hardwireden elég fura volt eza cikk :S
  • grebber
    #291
    Azthiszem új képek
  • grebber
    #290
    Némi info + 3 videó
  • Zóanagyvarázsló
    #289
    Alapvetően más elképzelésen nyugszik a Gothic széria és Witcher harcrendszere, így nem érdemes összemérni őket. Magyaráznom remélhetőleg nem kell, hogy a Risennél miért a Gothicot veszem kiindulási alapnak.
  • grebber
    #288
    Meg mintha csúszna a levegőben és nem lépkedne!
  • rotator
    #287
    Arra gondolsz, mikor megfordul a lény a tengelye körül? Ott hiányzik egy animációs fázis, még nem végleges. :)
  • grebber
    #286
    Na annak a mozgásáról ne is beszéljünk :(
  • Prince23
    #285
    Sztem a legjobb harcrendszerrel rendelkező akciókaland crpg eddig a WITCHER.
  • gfreak
    #284
    nem lesz ez rossz...a kardcsapkodás tényleg gagyinak tűnik, bár ha jól láttam volt egy rész ahol egy npc "lábbal is rásegített" ;) na az jópofának tűnt...

    mondjuk vicces az a "békamajom" is
  • grebber
    #283
    Nem az a szar hanem az a kardcsapkodás meg a szörnynek a mozgása.Oltári gyenge.
  • rotator
    #282
    God módban ment a gyerek a legdurvább cuccal, ezért 1 csapás mindenki.
  • grebber
    #281
    Pff na most ment el a kedvem ettől.Milyen már ez a harc valami félelmetesen szar.
  • rotator
    #280
    És ami még érdekes: olyan készültségi állapotban van a játék, hogy akár ki is adhatnák, de még inkább ülnek a részleteken egy ideig, és teletömik minden jósággal.
  • rotator
    #279
    Második ingame videó!!!

    Főhőssel, harccal! A játékos animációja igen durva! :) Az interjúalany szerint egyszerűsítve lett a karakterfejlődés (de még éppen nem casual), viszont nem lesznek gagyi grindelős küldetések.