4439
  • grebber
    #358
    Hm nem rossz az a levitációs dolog nagyon frankó!Egyvalami nem tetszik a harcnál az a JÁ-CSÁ üvöltések
  • grebber
    #357
    Remélem a ez vagy a Gothic 4 magyar felirattal jön majd.
  • W B
    #356
    elvileg új képek
  • szablya
    #355
    Ebből a videóból árad a Gothic 1,2 hangulat. Ráadásul az általam kedvelt zárnyitás is visszatér
  • W B
    #354
    egyre jobban néz ki a játék.
    Azt hiszem el is felejtettem hogy lesz gothic 4.... ez sokkal jobb.
  • rotator
    #353
    7 perces jó minőségű gameplay videó

    Az október 2. egyelőre csak a német megjelenés.
  • mike01010101
    #352
    Nagy gothic rajongo vagyok, barmilyen lesz ez a jatek nyomni fogom bar a kepek alapjan nem gothic 4-nek inkabb gothic 3.5 -nek neveznem:)
  • grebber
    #351
    Új képek

    Risen, is targeted at a mature audience, is currently in development on Xbox 360 and PC, and is expected to on Oct. 2, 2009.
  • Randal
    #350
    Ijesztő kis dög:)
  • KaszaN
    #349
    Én is kezdem jobban várni a Risent mint a gothic4-et áh az nem is a 4-rész. Szerintem legaláb is nemérdemli meg ezt a nevet. Az én szememben ez lesz a gothic 4 :p.
  • rotator
    #348
    Alkotókhoz kell ragaszkodni, nem címekhez vagy kiadókhoz.
    :)

    Remélem, a Spellbound összekapja azért magát, nemcsak a név miatt.
  • gyonax
    #347
    Hát, hiába vagyok Gothic fan ezt akkor is jobban várom mint a Gothic 4-et. Abból a videó nem egészen győzött meg.
  • rotator
    #346
    Egy új kép

    Ez bizony átjön!
  • KaszaN
    #345
    Félre érted. Én a gothic3 hangulatára céloztam. Szerintem egy az egyben ugyanaz a hangulat a grafika a harcrendszer meg valami borzalom. Tiszta gothic 3 csak annyi hogy más hejen van.
  • rotator
    #344
    *mondanák
  • rotator
    #343
    Én meg azért nem értem, mivel úgy hangzik, mintha ez egy negatívum lenne. Kb. mintha azt mondanád egy filmre, hogy "jó, csak olyan, mint a régi Star Warsok". :D
  • sanyiiiii
    #342
    De leginkább az 1ét.
  • szablya
    #341
    Igazából a Piranha Bytes-nál még a játék készítésének a legelején kijelentették, hogy a Gothic 1 és a Gothic 2 hangulatát szeretnék újraéleszteni az új játékukban. Ezért nem nagyon értem, hogy miért vagy azon felháborodva, hogy "túlságosan gothicos".
  • KaszaN
    #340
    Épp az előző hónapi pc guruban írtak róla és csak annyi hogy a gothic fejlesztési johát elvesztették és álatták az Arcania-nak a folytatás lehetőségét. A piranha bytes meg belekezdett új projectjébe a Risenbe amihez szabad kezet kaptak és egyellőre nem határídőre dolgoznak (egyellőre). Szóval ne értsd férre ez nem a gothic 4 más néven.
  • KaszaN
    #339
    akkor eléggé rosszul értelmeztél valamit...
  • rotator
    #338
    Érdekes kezdeményezés. Kár, hogy amit már letöltött, azt később nem cache-eli, így biztosan nem fogok minden kombinációt végigzongorázni.
  • Zóanagyvarázsló
    #337
    A Deep Silver hírlevelében jött a link.
  • sanyiiiii
    #336
    Nem, ez a gothic folytatása csak más néven.
  • KaszaN
    #335
    A de az hogy olyan, vagyis túlságosan gothic szerű a játék. Ez egy másik játék, nem a gothic. Két játék nelegyen egyforma csak mert a játék fejlesztője ugyanaz.
  • rotator
    #334
    A hangulat egész jó de túlságosan gothicos.


    Mi az, hogy DE?!?
  • Itsuki
    #333
    igazából gothic fanok szerintem itt várják a folytatást ,nem a gothic talesba vagy mi a rák lesz a neve...
  • KaszaN
    #332
    Van itt pár gameplay. Meg itt is egy. A hangulat egész jó de túlságosan gothicos. Nekem a harcrendszer nemtetszik.
  • W B
    #331
    turkálja az orrát, fingik... és mellesleg lop.
    jó fej kis lény...
  • Zóanagyvarázsló
    #330
    Gnomes+videó
  • grebber
    #329
    11 új kép
  • grebber
    #328
    Én grafbuzi vagyok de nem mindenhol ez számit.
    Hangulat az a lényeg és a gothicokban eddig nem csalódtam!
  • KaszaN
    #327
    Hát nemtudom...én a pc guruban jókat olvastam a játékról de szerintem ez még rosszabbul is néz ki mint a gothic 3. Ezek nemtudnak újat kitalálni?
  • W B
    #326
    tegnap játszottam a Gothic3-mal... ogre átjött a falon. szóval ebben semmi új nem lesz akkor :)
  • sanyiiiii
    #325
    Falak mögül? Dehogy, falkból, padlóból mindanehonnan:D
  • Zóanagyvarázsló
    #324
    valamint egy nehezített azoknak, akik Piranha Bytes termékeken nőttek fel

    Falak mögül támadó banditák? Jöhet! :)
  • W B
    #323
    végtelen hátitáska:jó
    új harc rendszer: gőrcsöl a hasam
    Ja... végül is Piranha játékokon nőttem fel...
  • rotator
    #322
    Az inventory még mindig végtelen, és talán már az is marad (hurrá!).
    A harcrendszer jelen állapotában állítólag nem hasonlít egyik Gothic harcrendszerére sem, merőben újszerű (jaj!).
    Egyelőre egy közepes nehézségi fokot lőttek be, de tervben van, hogy lesz egy butított easy fokozat (nulla kihívással - szó szerint idéztem), valamint egy nehezített azoknak, akik Piranha Bytes termékeken nőttek fel (hmm...).
  • gfreak
    #321
    ha a G3nak kevés a vasad, akkor sajnos erről is le kell mondanod tutira :(
  • Randal
    #320
    Képeket meg videót láttam róla, de játszani nem játszottam vele. Kellene ahhoz vas:D

  • rotator
    #319
    Mi az, hogy még nem láttad? :D A G3-ban nemigen van Khorinisnál nagyobb város, a Risenben meg végképp nem lesz, mivel kb. akkora a terület, mint a G2 első térképe.