115
Szal..
  • CéZé
    #115
    Akkor megint ollé.

    Még mindig japán.
  • Tomek83
    #114
    Úgy hogy elmész a fürdőbe:) Városban van egy fürdő,boszorkány sapkás kiscsaj vezeti. Most elkezdtem én is elejétől játszani. Ez is wifi-s itt is átmehetünk egymáshoz,bár nem tudom mit lehet a másiknál csinálni.
  • KILLER2
    #113
    Ez jó, enm is tudtam. Hogy lehet fürdeni? :) Elég sok kérdésem van, szvóal akkor azokat szép lassan fel is tenném.
  • Tomek83
    #112
    Az MP-t fel lehet tölteni,ha vannak termések akkor valamelyiken villogó izé van,azzal tudsz tölteni,meg du. elmehetsz a fürödni és akkor HP,MP max.
  • KILLER2
    #111
    Hát én csak angoyn keveset játszok az 1el. Kicsit bonyolult ez nekem, még nagyon az elején vagyok. De majd belehúzok, mert jó játék ez. Csak ez az MP vagy mi az idegesítő benne. Meglocsolom a növényeket, azt már nem tudok semmit se csinálni aznap.
  • Tomek83
    #110
    Jól néz ki,de én még az egyet se fejeztem be. Ráadásul az utolsó mentésem is valahol elveszett,pedig már tél volt.
  • CéZé
    #109
    Ollé

    Igaz jappán
  • kisgabo
    #108
    na, ennek a topiknak se kellett egy hónap, hogy elpusztuljon, a lelkes topiknyitó meg lelépett...
  • kisgabo
    #107
    nekem tabatha nyomja a pontokat, de 5-nél több nix, pedig viszek neki virágot is...
  • Tomek83
    #106
    Nálam lassan véget ér az első év,és most vagyok a 6.barlangban. Én is majd nősülök,Sharron csajszit néztem ki,még a fürdős boszinak is volt esélye,de Sharronnál könnyebb volt love pontot szerezni.
  • kisgabo
    #105
    dol a penz az ezustbol... :) lassan nosulok.
  • Tomek83
    #104
    Nekem is 50 valamennyi mp volt,majd jövőre akkor teleportálok.
  • CéZé
    #103
    nem próbáltam, de teleporttal lehet meg lehet csinálni.
  • CéZé
    #102
    53 mp volt a legjobb. mert ugye 10mp az 10 perc a játékban. és inkább az üres edényt választottuk a 100.000 arany helyett :)
  • kisgabo
    #101
    jah, nekem is tobb jon a banyaszatbol, mint az eperszedesbol...

    a vihar meg mindig elintezi a vetemenyem. :(
  • Tomek83
    #100
    Tegnap egész nap RuneFactory-ztam,lenyomtam a 2.barlangot utána rögtön a 3.at is,most a 4.et nézegetem,meg bányászok,mert abból dől a lé. Van az a "treasure hunt" és azt írják hogyha 20perc alatt csinálod meg,akkor kapsz 200.000pénzt vagy 2000fát,de 20 perc alatt épphogy beérek a barlangba a városból.
  • kisgabo
    #99
    megvan a nagyobb keco. most a 3. barlangot kellene letolni, de nagyon rideg..
  • kisgabo
    #98
    ontoz, de nem logikusan. felso sorral kezdi, ha van noveny, ha nincs...
  • Tomek83
    #97
    Nekem rögtön szüretelt a monster amikor mondtam neki,locsolós szörnyem még nincsen. Az ollót meg szintén valamelyik karaktertől kapod,beszélgess a jónéppel. Ma kezdtem el ismét játszani,pont pár nap szünet,kellett egy kis pihi.
  • kisgabo
    #96
    nem hajlando a szorny locsolni, mi lehet a gaz? se szuret...

    milyen olloval kell nyirni a bariszornyeket?

    thx.
  • Tomek83
    #95
    Az ól előtt van egy kis ablak ott kell bedobni nekik.
  • kisgabo
    #94
    juteszembe... nemtudom letenni a kajat a monster-eknek, a fuvet..
  • kisgabo
    #93
    kosz.

    fat honnan? csak vagni?
  • CéZé
    #92
    Itt van, hogy meLYik mit csinál.
  • Prowler
    #91
    Vannak olyan szörnyek, amik tudnak öntözni pl. a második barlangban amik tűzvarázslattal támadnak. Viszont elég buták: nem csak a növényeket öntözik, hanem az összes megkapált földet, ráadásul egy szörny csak egy bizonyos számú mezőt képes meglocsolni.
  • kisgabo
    #90
    fat honna szerezhetek a vagason kivul? egyre kevesebb a tusko... venni nem lehet?

    a szornyek csak betakaritani segitenek /meg harc/ kapalni, ontozni nem?

    :)
  • kisgabo
    #89
    o, koszi. soha nem mentem be a hazba annyira... most kicsit cumi a 2000 fat osszeszedni.
  • Tomek83
    #88
    Biancaval kell beszélned hogy kapjál baltát,akkor amikor bent van a házban,ő az a gazdag kiscsaj.
    Én meg a könyveket nem tudom elolvasni.Azt hogyan kell?
  • kisgabo
    #87
    ??

    honnan szedjek sima baltat? pls help.
  • kisgabo
    #86
    kell meg gep? megoldjuk... :)

    lenyomtam a masodik barlangot, kicsit kemenyebb volt, a chimera...

    hogy lehet konyham? csak nincs sima baltam, nagyon kellene... hogz lehetek olvasztar? es hogyan upgredelheto a kard etc?

    koci.
  • CéZé
    #85
    A könyvek arra jók, hogy megnézd mihez mi kell. Pl leirja, hogy a lándzsához kell két vas. Amíg nincs meg a konyhád, mixered, késeid stb. addig nem sokra méssz a könyvekkel.
  • Tomek83
    #84
    De a könyvekkel mit kell tenni? Hogyan tanulok belőlük?
    Hétfőtől suli ha a srácok már suliba járnak akkor visszakobozhatod,és suttyomban még várod is hogy egyest kapjanak,aztán jól megbünteted őket hogy semmi ds egész évben:)
  • CéZé
    #83
    Hát ez szívás, felfejlesztett cuccot nem tudok átküldeni a gyengébb karakternek.
  • CéZé
    #82
    Esetleg lizingelhetsz egy baltát tőlem
  • CéZé
    #81
    Elméletileg wifin keresztül tudnék adni minden cumót. De most, hogy 2 ds-m van és megjelent a worms a gyerekeim mind a kettőt elkobozták tőlem :)
  • kisgabo
    #80
    nekem meg senki nem ad baltat, csak harci van... nem tudom a nagyobb rongot apitani. pls help.

    ja, es teleportom sincs /varoson belul /
  • Tomek83
    #79
    Vettem könyveket jó drágán,de hogyan kell használni? Pl. vettem szakácskönyvet,de hogyan lehet főzni belőle?
  • CéZé
    #78
    Megpróbáltam a wifi-t két géppel és hát....
    Cuccokat lehet egymásnak átküldeni meg lehet dumálni.
  • CéZé
    #77
    Nem tudom
    De nem is volt rá szükség mivel kint a farmon nem volt semmi, a barlangban meg lehet leverték volna.
  • Tomek83
    #76
    Nem nősültél meg?
    Amúgy olvastam hogy ott a vége ahol befejezted aztán meg nyomhatod tovább de nincs akkor semmi. Amúgy a spoilert nem olvastam el:)
    A szörnyet hogyan lehet locsoltatni?