39
Net váltás
  • Pheel
    #39
    #3
  • kuks
    #38
    linket PLS
  • Max7
    #37
    linket pls privátba küldj mert google mindenféle légkondis oldalt kidob :(
  • dante3
    #36
    Én már megrendeltem székesfehérváron, de még a tyúkbelet sem húzták be a lépcsőházba!
  • stp4trick
    #35
    aki nagyvárosban lakik, az nézzen utána a diginetnek 20/20 Mbit-es net 4500 Ft.
  • Punker
    #34
    azt csak ráírják a hűség szerződés miatt, azt mindig elengedik.
  • BADE
    #33
    a chello-nal tényleg 25000ft a belépési díj?
  • Ronny
    #32
    amúgy az actel is adsl. Akkor végülis miben értesz egyet Crazygirlel?:D
  • Ronny
    #31
    így jár aki rosszúl választ. Már két évvel ezelőtt is fényévekkel jobb ajánlatok voltak.
  • Ronny
    #30
    szóval te most szépen megitélted azt a két tucat szolgáltatót akitől adsl-t lehet rendelni, nem is beszélve az alternatívokról.
  • Balazs15
    #29
    teljesen egyet értek veled crazygirl nekem is msot járt le 1 hete a 2 éves hüség szerzödésem a TRÉ-ONLINNÁL 1mb-os netem van havi 3 giga adatforgalommal és 12ezer forintos számlálat küldözgetnek!!!!!!!!IGEN 12 EZER NEM IRTAM EL...és msot én is chellot akartam de nincs be vezetve az utcánkba....feebernet is kurva drága..tehát maradok az actel netnál 4480kb/s korlátlan és havi 6600ft ez még igen korrekt
  • Crazygirl
    #28
    ADSL-t SEMMIKEPPEN SE KOTTESS BE!!!! rablok es kurva nagy atveres..!! tapasztalat!! 4 evig volt ADSL netem es 3 honapja valtottam at Chellora. Ezerszer jobban megeri (olcsobb-gyorsabb-megbizhatobb)
  • Ronny
    #27
    már nem is lehet, 24max-ot rendelni, mert megszüntették a csomagot.
  • cucmalajmc
    #26
    senkinek nincs t-online optium csomagja?
  • Neoncsoves
    #25
    ember... csak megsugom a korlátot a chello felrakta minden csomagban 250gb-ra... aki eléri annak lecsapják a sebességét... gondolom te nem akarsz 1 hónapban letölteni 250GB-ot, tehát lehetetlen hogy lekorlátoznak...
  • Max7
    #24
    adsl szolgáltatást ne akarj mert a legnagyobb csomag 8 megabit de viszakorlátoznak mindekit mert a kábelek nem bírják a terhelést! maradj a chellonál! vagy fizess 8 megabitért és kapj 4 megabitet korlátlanul
  • Max7
    #23
    ez az üvegszálas kábelnegyedekben van csak :P ami jórészben a 13. kerületben van a victor hugo utca körül és környékében :D
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Én is 24-es Pantelt akartam, de nem lehet, mert ide nem nyomják a jóságot (16.ker.), így maradt az Externet. Mind1, mert az ottani 8-as is csak 6.5 errefelé, mert szarok a kábelek és messze a fatáv központ (itt szemben vaze vagy 30 méterre).
  • Hixer
    #21
    Pantel teljes szolg. váltás, ez volt nekünk lassan már egy éve, negatívuma, hogy kevés helyen elérhető, Budapest belvárosában nagyrészt, nálunk szerencsére megoldható volt. Namost nemtudom mi a helyzet mert az oldalukról eltűnt az a csomag ami nekünk van... :O

    Szal PanTel Max

    24M / 786K

    szal a kábel fizikai maximumát engedték, és a sebesség vmi 60% garantált valami ilyesmi... szóval elég gyors és havi 12ezer forint... én először aszittem vicc, hiszen a többi szolgáltató itt a 6 meg 9 megabit-el majomkodott, nekünk meg 24 megabit volt... mindenesetre nincs baj vele, rendesen működik. Azon csodálkozom, hoy a honlapról ez, hova tűnt, mert eddig ez is ott volt, de most hova lett???
  • kuks
    #20
    Elegem van abból, hogy ha havonta 30 vagy 35 gb-t letöltök levelet küld a Chello, hogy vigyzzak, mert a havi letöltési limit 90%-át már letöltöttem.
    a 30 gbmax 10 nap alatt letöltöm és a hónap további részében szívok.
  • armageddon666
    #19
    Én 1megabyte+-al töltök le és nemtommennyivel töltök fel :c feltéve ha nincs korlátozás vagy nincs betervelve a hálózat ^^ <3 chello 10Mbit
  • Neoncsoves
    #18
    6mb-al 400-500 kb le, 0,5mbit: 60kb/sec fel...
  • Cat 02 #17
    akkor ha mákod van 600-700 al töltessz és 20-30 al töltesz fel ... :)
  • vegicsek
    #16
    Még a topic símében is benne van Ne t(com)váltás
  • zmeor
    #15
    nekem 3G-s netem lesz napokon belül.. már nem rajtam múlik..
    7200 ft ért 6mbit/0,5mbit
  • passatgt
    #14
    nem lehet ugyan az a kettő, ezért berakott egy spacet:D
  • davos80
    #13
    -kuks
  • Yoda001
    #12
    ja sry amugy elirtam.. nem bajom akart lenni hanem "bajod"
  • Yoda001
    #11
    nem tudom mi a bajom az extreme csomaggal, nekem teljesen jo.. amugy ott a medium pont 8mega/s és 6-7k..
  • VinylToy #10
    ma ilyen napom van szorri :D
  • Aspyrin
    #9
  • VinylToy #8
    PS2re mentések?
  • Super Saiyan
    #7
    ne tváltás?
  • Sadist
    #6
    Tán lassan jön a poresz, hogy ilyen nagy sávszél kell neked?
  • cucmalajmc
    #5
    itt valakinek van t-online optium kapcsolata? érdekelne a véleménye róla.
  • Kandurex
    #4
    Használd a keresőt. Bár én az ADSL írtam be, de találsz magadnak más megfelelőt is.
  • Aspyrin
    #3
    Szolgáltatók lapja.
  • soma22
    #2
    ár/érték arányban nem kapsz jobbat, gondolom elég durván töltögetsz le, ezt sehol sem díjjazzák.
  • kuks
    #1
    Sziasztok! (utánnan néztem, de nem találtam ilyen fórumot).
    A segítségeteket kérem. A mostani internet kapcsolatom Chello exptreme . Már jópárszor csalódtam benne, ezért szeretnék váltani. Tudnátok javasolni kb. 8000kb/s kapcsolatot max 10E-ért, minden korlátozás nélkül. Ha lehet linket pls.
    Előre is kök!!