23
  • sovatalevi
    #23
    Tuzijatek szovata(sajat)
  • Nézegető
    #22
    Sajnos én csak a TV2-n láttam az augusztus 20-i tűzijátékot. Ott borzalmas volt...
  • kricsi
    #21
    Igen, ahogy mondod csíkok látszódnak, mint a képeken:)
  • duke
    #20
    "Az ideális záridő egyébként maximum néhány másodperc, de legalább 1-1,5 másodperc"
    Nem ertek hozza kulonosebben,de ez tul sok idonek tunik.Ennyi ido alatt 100 metereket tehet meg egy raketa es a kepen csak csikok fognak latszani.Ami erdekes kep lehet,de nem valosaghu.
  • csorbagabor
    #19
    Tüzijáték Sopronban

    Itt nagyon király volt az idő. Egész nap esett, de estére elállt, és kellemesen hűvös lett :-)
    Első próbálkozásom tüzijátékkal, Sony H1 a gép.
  • aDannyBoy
    #18
    várom a képeket :)
  • mikloss
    #17
    1 perce megy a tüzijáték de itt esik meg villámlik :)
  • janus391
    #16
    Akkor az igazán okos ember felveszi ertéelklubbról vidijóra, nem?

    aszt ott láthassa a futkosó és sikoltozó embereket a viharba.
  • Aspyrin
    #15
    Ha viszont sikerül a fénykép akkor kiteszem a falra akár a/3-ban is. Kinek a pap.. :)
  • Lateralus
    #14
    Akkor az igazán okos ember felveszi ertéelklubbról vidijóra, nem?
  • Csaba42
    #13
    Jaja, ezt akartam én is beírni: inkább készüljön videófelvétel, és abból vegye ki magának az ember a legjobb képeket! Én is ezt szoktam, mert így tényleg nem maradok le semmiről. Igaz, hogy a videófelvétel sok készülék esetén rosszabb minőséget eredményez, mint a sima fotó, de aki nem ért a fotózáshoz, annak nem biztos, hogy sikerül elkapnia a jó látványosságokat abban a minőségben - én is ilyen vagyok! :)
  • Aspyrin
    #12
    Köszönet a cikkért, remélem hasznát tudom majd venni :)
  • UnnameD
    #11
    Gratulálok az értelmes hozzászóláshoz. Minek akármit is fotózni?
    Nem tudom van-e értelme kimenjek fotózni, nem tudom hova tudnék menni, ahol nyugodtan lehetne egyáltalán állni. Pedig letesztelném a nemrég vett S6500fd-met :D
  • Zozo76
    #10
    Minek ezt fotozgatni? Minden evben van. Elmesz, megnezed aztan ammen. Se a kepek, se a videofelvetel nem adja vissza azt a szepseget amit ott szabad szemmel latsz. De ha mar mindenkeppen rogziteni akar valamit az ember, akkor a tobb ertelme van a video felvetelnek mint az allokepeknek.
  • jhetedikj
    #9
    2. oldalon a legfelső kép az Ász nálam,de a többi se rossz.
    #2Nekem meg semmilyen nincs.:(
  • waterman
    #8
    ha már taposnak, akkor rossz helyen vagy...
    egyik ismerősöm felkéredzkedett egy panel tetejére valahol budán egy nagy állvánnyal, felengedte a házmester és 2 kilóméterről kis zoom-ot használva nagyon jó képeket csinált.
  • #7
    Kár hogy rommá taposnak álvannyal együtt
  • Rip
    #6
    Jó a cikk, gratula.
  • Kovász
    #5
    Hű, ez a cikk most tök jól jött
  • Cat 02 #4
    meg minden héten tüzijáték =)
  • Remetix
    #3
    Nagyon szépek a mellékelt képek
  • Gerygrey
    #2
    Szívesen elkísérletezgetnék ilyesmivel, kár hogy nincs olyan gépem amin lehet rekeszértéket, záridőt meg a többit állítgatni.
  • davos80
    #1