56
A Játék folytatódik
  • Kandurex
    #56
    Van ilyen topik, igaz zárva volt, de ismét nyitva.
  • LMNO
    #55
    fia is születhetett akár, a lányáról csak akkor van szó amikor a nyomozóval cseveg
    sztem úgy lenne király, ha a mafia 2 az ilyen 50-60-70-es években játszódna, Bronx-i mese, Nagymenők stílusban; a mafia 3 meg a 90-es években/jelenben á la Sopranos :)
  • ldavid
    #54
    elvileg innen van, de én nem találom
  • totyak
    #53
    A Gamestar fórumán ezt a képet találtam:
    Azt nem tudom melyik oldalról származik, de hitelesnek tűnik.
  • Picar77
    #52
    végre
    ezt is megéltük :DD
  • [HUN]FaTaL
    #51
    Váá mekkora királyság! Az 1. az egyik kedvenc gamem:)
  • ldavid
    #50
    az csak a GC-n lesz, ma este csak bejelentés várharó
  • Pepsi Twist
    #49
    hú ez nagyon fasza lessz :D
  • Sanyix
    #48
    De zsír, az 1 istencsászár játék. Tökéletes történet, izgalmas játékmenet, egész élethű fizika az autóknál, szép grafika, alacsony gépigény. Erről példát vehetne a többi pöcs játékfejlesztő. Remélem a 2 is legalább ilyen jó lesz :)
  • Soldiers
    #47
    és az meik honlapon volt hogy ma lesz az állílagos trailer?????
  • kirol
    #46
    Már csa kígy lenne, hogy készülne a Mafia 2.
    Az 1 nagyon jó volt.
  • Dave0092
    #45
    juuuuuj de várom....
    amugy tommy fiatalbb vlt amikro elkzte a maffiozoást mint salieri, szval slaier vagy 10-20 évvel idősebb volt, szval tommy meghalt, de salierinek a leszármazottjai még nem...
  • Soldiers
    #44
    egy srácnak válaszoltam mert írtam ma Bischock demó és Mafia 2 trailer én meg írtam neki hogy a Bioshock csak hétfőn jön
  • Csuhai G
    #43
    Games Convention. Játékrendezvény, olyasmi mint az E3.
  • totyak
    #42
    Egyébként van egy hülye kérdésem. Mi az a GC? Csak azért, mert olvastam valami magyar oldalon, hogy nemsokára indul és esetleg azon lesz bemutatva. Gondolom ez valami játékokkal foglalkozó bemutató.
  • Csuhai G
    #41
    1. rész nagy kedvencem, még a mai napig játszok vele! Huhh, ez nagyon jó hííír!
  • totyak
    #40
    Lehet, már nem emlékszem pontosan. Csak az rémlik, hogy Tommy locsolgatja a gazt, megáll egy piros autó, és kiszáll két manus. Megkérdezik a nevét: Mr Angelo? A hülye meg rávágja, hogy igen. Erre a két mókus előkapja (ezekszerint) a shotgun-t és mondják, hogy Mr. Salieri üdvözletét küli (vagy valami ilyesmit), majd szétlövik Tommy-t. Az meg vérben fetrengve halódik a ház előtt.
  • Seth
    #39
    lánya született

    #37-38 bioshock hogy jön ide?
  • Soldiers
    #38
    a bioshock demót csak hétfőre várják
  • Soldiers
    #37
    A Bioshock demó csak hétfőre írják nem mára
  • Brolly28
    #36
    az 1. része nagyon tetszett
    remélem a 2. rézse is jó lesz
  • passatgt
    #35
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1071596559

    Nemkéne megnyitni ezt a topikot?
  • Firerock
    #34
    shotgun.....
  • moralosan
    #33
    Az is lehet, hogy teljesen modern környezet lesz [ez egy mafia1 szintű történet-tálalással teljesen jó szerintem].
  • akyyy
    #32
    a másik topikkal mi lett??

    amugy semmi bajom ezzel sem, én is nagyon várom, hhuhúúú:D
  • báttyó02
    #31
    hu....első rész minden idők legjobb játéka nálam,egyértelmü no.1
    ha legalább fele iylen jó lesz a kettő mint az 1volt,akkor már megéri rá várni
    anno az első rész olyan szinten megfogott,hogy az eszméletlen....huu a muzeumos rész...áá:D
  • norbi56
    #30
    lehet hogy a fiával kell menni és azért kell beállni a maffiába hogy megbusszulja hogy kinyirták az apját vagy salieri nyiratta ki?mert amit mondott az arra utal
  • norbi56
    #29
    hát ha igaz akko naon király
  • Dying Soul
    #28
    Kedvenc játékom folytatása, ahh, nagyon magas a mérce, remélem pozitívan csalódom. :)
  • trogerzsiger
    #27
    az egy nagyon jó film, főleg a zenéje
  • Seth
    #26
    Idős volt már Tony az 1 végén, a közte lévő időről meg semmit nem tudtunk meg, biztos a kertjét locsolgatta mi ? :D
  • spy803
    #25
    Vajon lesz benne multi? Mafia MMO? :D
  • spy803
    #24
    De a Mafiát már akkor elkezdték fejleszteni, mikor a GTA2-t épp hogy bejelentették.
  • spy803
    #23
    Tommynak lánya született. Milyen érdekes, hogy azon a Mafia2 képen egy nő van.
  • DJviolin
    #22
    Az se biztos, hogy a sztorinak lesz köze az első részhez. Sőt, lehet hogy nem is abban az idősíkban fog játszódni. Elvégre aki látta A tégla című filmet, az tudja, hogy egy jó mafia sztorinak nem feltétlenül kell a 30-as években játszódnia. :) Persze én is örülnék neki, ha a 20-as 30-as években játszódna.
  • DJviolin
    #21
    A Mafia első része anno a GTA III-al párban érkezett a boltok polcaira. (Aztán voltak a GTA III kiegészítői, a Vice City, és a San Andreas), és most a következő Mafia a következő GTA epizóddal párban érkezik a boltok polcaira. Véletlen? :)
  • trogerzsiger
    #20
    szerintem meg a tommynak lesz egy kölyke aki megbosszulja a vaterja halálát
  • totyak
    #19
    El tudnék képzelni egy olyan folytatást, hogy Tommy mégsem hal meg a géppityutól, csak kórházba kerül, Salierit meg megszöktetik a sittről és innen indul a történet. Hát lehet, hogy egy kicsit elcsépelt, de örülnék, ha Mr. Angeloval nyomulhatnék tovább.
  • Palinko
    #18
    látom már is nagy mozgalom lett. én is csatlakoznék :) mert nagyon szeretném a folytatást. de 2 gondolat is fogant hírtelen, ennek gondolom sokan nem fognak örülni:
    1. talán újabb kacsa? nem az 1. lenne... talán a legtöbbet kacsázott game között van. a másik a dio 3
    2. hát remélem nem szállnak el gépigényel. az 1. game nagyon korrekt volt szerintem.

    kíváncsian várjuk :)
  • grebber
    #17
    Na legalább ez jön majd PC-re hamár az új GTA nem (egyenlőre)!