58
Hogyan lehet megállítani?
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Az a baj, hogy ha látszik, hogy szándékosan van kopaszra borotválva mindenütt, akkor bizonyos körökben megszólják az emberet, illetve melóban is kellemetlen helyzetekbe sodorhat. Ezért kell fentartani a nem kopaszra borotvált látszatot! :D
  • hykao #17
    Hát ebből max. annyi lehet igaz, hogy a magas(abb) tesztoszteronszintű emberek hajlamosabbak a kopaszodásra. Nyilván embere válogatja. Csak meg kell nézni pár profi testépítőt. Akad néhány, akiknek megmaradt a sűrű hajkorona, de bizony sok a kopasz muksó... Jobbak az ágyban... Nos magasabb tesztoszteronszintnél kanosabbak a madarak, de ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy a párjuk/csajuk/kurvájuk jobban jár, ha többször tömik meg... :) Ha napi egyszer szar nekik, akkor a napi három-öt még szarabb lesz...:)))
  • hykao #16
    Nem kell oda 5mm sem! Minek az? :) Főleg ha már foltos, akkor legyen inkább mindenütt ugyanolyan szép sima, feszes. :)
  • Aspyrin
    #15
    Ha szerencsés vagy jól fog állni, ha nem akkor jönnek a kemény drogok
  • Met
    #14
    Lehet női ágon is örökölni.
    Ha elkezdődött már mindegy a hajhullást max a padló állítja meg.
    Stressz ellen szedhetsz stresszoldót, okozhatja táplálkozási hiányosság is.
    Állítólag a nők azt hiszik, hogy a kopasz pasik jobbak az ágyban :))
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Amúgy én vettem egy filopsz hajvágó gépet (aka nullásghép), beállítom 5 milliméteresre és hajrá. Ha sok, veszem lejjebb a millit...
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Legalább nem lesz emós... :D
  • hykao #11
    Csupán a szemléleteden kell változtatni...de idővel majd úgyis kinövöd a hajzat iránti túlzott ragaszkodásodat. :) Ha kihullik, hát kihullik, nem nagyon van mit tenni.

    Hajbeültetés még mai is igen drága, és kínkeserves módszer, a pepiről meg már ne is beszéljünk...

    Inkább kezdj megbarátkozni ezzel: KATT - napi használatra... Tisztább, szárazabb, lágyabb érzés. :)))
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Így van.
  • 0ppika
    #9
    Én is 20 évesen kezdtem kopaszodni, örököltem, szóval csinálhatok bármit, nem fog segíteni, próbálkoztam hajszesszel, cseppekkel, mindennel, de nem érnek semmit.
    Az elején kicsit aggasztott, de mára nem érdekel, főleg párkapcsolat miatt, de úgy vagyok vele, hogy ha emiatt nem kellek valakinek akkor jobb is hogy tovább áll az illető ...
  • Wolfsnack
    #8
    ha lehet valamit változtatni, tenni az ügy érdekében akkor nem szeretném leszarni
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Le kell szarni. Én is kopaszodom, meg minden, de nagyívből nem érdekel. Férfiak vagyunk az Isten szerelmére, nem kislányok!
  • SötétBarom
    #6
    Lehet hogy valaki más az apád :o
  • Davidus
    #5
    valami belső probláma is lehet. csináltass egy vérképet.
    nem akarlak paráztatni de ez is benne van a pakliban:c
    ha nincs gond akkor gének és bele kell törődni
  • Thanatos
    #4
    csapj fel skinheadnek és még jól is jön... :PPP
  • Wolfsnack
    #3
    mellékágon vannak kopaszos rokonok, de apámnak, nagyapámnak dús haja volt

    ültetésen nem gondolkodok
  • SötétBarom
    #2
    Hát, testvér.. Szvsz ez örökletes móka, nekem van olyan ismerősöm, aki huszonX és őszül..

    Végső esetben hajbeültetés, de ez elég költséges..
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    Egyre jobban kopaszodok, a homlokom két széle folyamatosan növekszik, fogy ott a haj.
    Középen fent pedig annyira ritka, hogy a fejbőrömet lehet látni.

    Huszonéves vagyok és nincs kedvem elveszteni a hajamat, tizenévesen nem volt ilyen gondom.

    Mit lehet ellene tenni?
    Bőrgyógyász adott hajszeszt, sampont. Megeszem a csirkecomb porcogogós részét, sőt már élesztőt is (ami igen gusztustalan).
    Ezek nekem nem nagyon segítettek. Kétségbe vagyok esve.
    Azt is mondják orvosok, hogy a stressztől van, de az ellen meg nem tudom hogy küzdjek.
    Meg hogy öröklődik, de ez nem áll fent szerintem.

    Nálatok mi a helyzet? Van valami tuti recept?