9
Az u.n. \"nyávogós\" zene
  • Zacsy
    #9
    haver ezt nem én találtam ki h "klub Tehno" a legtöbb protálon így van megnevezve az ilyen stilusu zene. amúgy meg sztem sincs technos beütése
  • Daza500
    #8
    Techno = Adam Beyer

    Ez meg eléggé lerágott euro-trance beütésű csörömpölés.
  • Bennie
    #7
    ja és ez még azért az "u.n. nyávogós zené"-től is messze van tehát se techno se nyávogós a kettő között nagyon messze :D
  • Picizöldfül
    #6
    ennek köze sincs a technohoz báttya,ez inkább jah egy ien dance zene keményebb ütemekkel és basszusokkal,szal ien populáris "diszkó" zene.
  • Bennie
    #5
    őőő én nem értek hozzá de sztem se techno inkább Scouse/bouncy house vagy inkább ahhoz hasonlít, de azért én nem mondom rá hogy szörnyű csak nemaz esetem:D
  • VinylToy #4
    A technohoz elég kevés köze van, én egyszerűen dance zenének titulálnám, és ezenkívül számomra hallgathatatlan. Sőt inkább szörnyűűű
  • spy803
    #3
    Ez nekem tetszik.
  • Yoda001
    #2
    szerintem meg tök olyan mint a sima techno..
  • Zacsy
    #1
    Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topicot mert kevesen ismerek ezt a fajta zane stilust. Főként lengyel DJ-k játszák. Fonosabb képviselői: Mr Bronkz, Deep Sea Project, Mallancia, H.R.M. Deejay, C-bbol és Max Farenthide néhány száma is ilyen de még sokan mások akiet nem soroltam fel. Ezen az oldalon rengeteg zenét meghalgathattok: http://wrzuta.pl/

    Néhány szám:
    Mr Bronkz - Hold Your Head Up High
    Mr Bronkz - Be Happy (Club Mix)
    Mr Bronkz - Just Rock
    Mallancia - Feel (Party Ticket Handz Up Mix)
    eep Sea Project - Don't You (DJ BaSSMaT Remix)