147
  • Mr Samsung
    #107
    Sziasztok!
    Samsung telefonokban tudok segíteni, ha valakinek valami gondja van, kérdezzetek nyugodtan.
  • ldavid
    #106
    nem használtam még független mobilt, de szerintem a wap beállítások mindig hálózatfüggők
    milyen kártyát használsz?
  • drdd
    #105
    Sziasztok!Tudna nekem segíteni valaki?Nagyon fontos lenne... :(
    A telómról elment a wap beállítás,és a google-t sem tudom használni. Valaki (akinek független a telója) le tudná írni nekem mik a beállítások hogy be tudjam állítani? (wap,google). Nagyon szépen köszönöm:Dóra
  • ldavid
    #104
    akkor viszont én helyedben bevinném a szolgáltatóhoz, csak mondanak rá valamit
  • t0Mi
    #103
    Westendben próbáltam először, szóval ott mennie kellett volna.. Hálózat meg nemhiszem, mert másik telefonnal jó, és 2 városban is próbáltam.. :S
  • ldavid
    #102
    elérhető a 3G ott ahol használni akarod?
    szerintem ezek inkább a hálózat miatt lehetnek, legalábbis a szakadozás elég valószínű
    de ha más telefonokkal működik, akkor meg kell kérdezni egy szervízben
  • t0Mi
    #101
    Igen.. kiírja h szolgáltatás nem elérhető. A másik dolog meg, hogy többen panaszkodtak rá, hogy szakadozik a hangom beszéd közben, szolgáltatófüggetlenül. Valamit tudtok erről?
  • ldavid
    #100
    mármint nem tudsz videóhívást kezdeményezni/fogadni?
  • t0Mi
    #99
    Sziasztok!
    Most vettem egy gyári Samsungot, és Vodás vagyok. 3G kijelzés van, de nemtudom h kell használni, ill mit kell beállítani! Előre is köszi!
  • ldavid
    #98
    miért akarnád megváltoztatni? lopott?
  • freestyler8
    #97
    sziasztok!
    lenne egy fontos kérdésem:
    Samsung u700 IMEI kód megváltoztatásához találok valahol leírást?
    ill. kell-e adatkábel hozzá?
    pls help!
    thx
  • ldavid
    #96
    direkt így van.
    vízszintesen kell használni, így lesz arányos a kép
    (de a képet szerkesztésnél lehet forgatni is)
  • Diamond500
    #95
    hali! Segítsetek pls! Függőleges (normál)helyzetbe tartva a telefont, ha fényképezek, vagy videót veszek fel, akkor 90fokba megdöntve menti el..normális ez? fonos lenne a válasz
  • IstvánSoundblog
    #94
    Sziasztok!
    Én írtam azt a cikket a java programok telepítéséről, amit ldavid linkelt itt 2-vel lejjebb. Ha bármi kérdésetek, problémátok van, írhattok nyugodtan a blogra is kommentet, megpróbálunk segíteni.
    De a "valami nem stimmelt" jellegű visszajelzésekhez nehéz tippeket adni, tehát ennél azért részletesebb diagnózis kellene.
  • sesshou
    #93
    Én már ezt próbáltam de a 2. lépésnél valami nem stimmelt.:S Azért köszi.
  • ldavid
    #92
    Samsung-oknál egy kicsit bonyolult a dolog, itt találsz hozzá egy leírást
  • sesshou
    #91
    Üdv!Valaki tudna segíteni abban hogy az U700-ra hogy kell java játékokat rakni?Előre is köszi
  • ldavid
    #90
    Samsung mobilokon nem lehet témát használni
  • blade9595
    #89
    Sziasztok ! Érdeklődnék, h merre találok U700-hoz témákat,amit le is tudok tölteni?
  • ldavid
    #88
    Hasonlítsd össze a kettőt, és döntsd el melyik tetszik jobban.
    Tudásra nincs olyan sok különbség. U600 | U700
  • Forza Italia
    #87
    Segítséget szeretnék kérni. Most Sony Ericsson w810i van és Samsungra akarom cserélni. De melyikre a 700 vagy a 600 as jobb??? Előre is köszi a segítséget.
  • Moshoi
    #86
    Sziasztok!

    Tud-e valaki valamilyen hasznos telepíthető programról (pl. térképszoftver) vagy játékról?
  • ldavid
    #85
    Ezt otthol szerintem nem tudod megoldani, csak egy szervízben.
    Az ébresztő is lehet hogy a Voda számlájára írható, alap szoftverben megy rendesen.
  • firkás
    #84
    sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni,hogy nekem van egy vodás és elég gáz!!!!
    Hogy lehetne rárakni az eredeti szoftvert?Ja és az ébresztő dallamnak nem tudok beállítani a saját fájlokból,miért van ez????
  • erer10
    #83
    hát igen, nekemis kicsit kezdenek kopni de szerintem kibírható.vigyázni kell rá...eddig D600 am volt nekem is és hát meg kell, hogy mondjam, télleg nem volt vele semmi gond.
  • ldavid
    #82
    a élei nekem is lekoptak kicsit
  • SF2007
    #81
    nem tom ti hogy vagytok vele, nekem három hónapja van meg a teló és a krómozott rész cefetül kopik...elég gyér minőség...már egy kicsit meg is bántam hogy megvettem...meg az hogyha jövőre eladom...mápedig tuti mert elég gagyi minőség...akkor mennyit kapok érte?!30-at?mert akkor csak pénzt dobtam ki az ablakon...egy kicsit csalódtam a samsungban...komolyan mondom az d600-al nem volt gond...jó minőség és elég jó tudás!!!télleg kár volt erre lecserélnem amikor már a G600 is csak 82
  • ldavid
    #80
    sorry, látszik hogy fáradt voltam

    ebben és a mostanában megvásárolható mobilokban lithium akksi van, a régebbi nikkel akksikat kellett csak formázni, tehát ennél bármikor lehet tölteni, amíg teljes feltöltöttséget nem jelez
  • ldavid
    #79
    ha a formázásra gondolsz, ált. 14-16 óra szokott lenni
  • misterkrisz
    #78
    csa! ezt a telot meddig kell tölteni legelöször?köszi
  • erer10
    #77
    ja értem köszi mindent
  • ldavid
    #76
    nem lényeg, minden országban csak egy van
  • erer10
    #75
    nekem a háttérkép menüben van olyan hogy képek, eleven világ és saját kijelző ha rámegyek ez eleven világra akkor a háttérképen a Parlament lesz
    de : ...mely a képernyőn háttérképként jeleníti meg azAKTUÁLIS TARTÓZKODÁSI HELYÜNK...de én nem pesti vagyok
  • ldavid
    #74
    ha független akkor eredeti szoftver van rajta és akkor lennie kell U Go-nak is

    a bállítások megmaradnak de ha vodás menüd van és kicseréled a kártyát, attól még a lebutított szofver az marad, és akkor ugyanott vagy
  • erer10
    #73
    köszi a segítséget de sajnos Voáds vagyok
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha belerakok pl egy t-mobilos kártyát(mert független a teló) és beállítom ezt a bigyót akkor elvileg a telefonbeállítás az marad ha visszateszem a vodás kártyát nem?
  • ldavid
    #72
    a hívásjelzés típusát a beállítások/telefonprofiloknál, az adott profilt szerkesztve lehet állítani, ugyanitt lehet az üzenetjezőket is

    a U Go teljesen ingyenes, a kijelzés beállításoknál a háttérkép menüben lehet bekapcsolni, viszont ha Vodás vagy ne is keresd..
  • erer10
    #71
    szia david!


    Nekem mindig is samsungom volt és szinte mindegyikben úgy volt a hívásjelzés, hogy lehett állítani, hogy csak rezgés vagy csak hang vagy mindkettő legyen.Ezt hogy lehet beállítani, ha egyátalán lehet? Ja és üzenethangokat hol lehet beállítani? Amikor indult a téma nem sokkal utánna irtad hogy: "A felhasználói élményt tovább fokozza a "U Go" szolgáltatás, mely a képernyőn háttérképként jeleníti meg az aktuális tartózkodási helyünk legjellegzetesebb épületét esti vagy nappali fényben az aktuális napszaknak megfelelően."--- ezt hogy lehet aktiválni?Fizteni is kell érte?
    Előre is köszi
  • Koz
    #70
    Köszi szépen a segítséget!
  • ldavid
    #69
    - az Edge mindig kint van, ha működik akkor átvált pirosra (ahol elérhető, ott 3G van helyette)
    - bill.zár idejét nem lehet, zárt állapotban direkt ilyen rövid
    - nem, azt a Pannon 'szabta meg'
  • Koz
    #68
    Sziasztok,
    a tegnap vettem egy ilyen telót (pannonos), és igazából ez az első samsungom, így még csak most tanulom kezelni, a kérdésem az lenne, hogy:
    - az E ikon (edge) nem tűnik el sose a kijelzőről?? Hogy lehet kikapcsolni?
    - billentyűzár időtartamot hol tudom meghosszabbítani?
    - a jobb oldali választó gombot át lehet programozni másra? vagy csak a WAP lehet ott?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
    Szép hetet!