147
  • ldavid
    #147
    hát annyit simán
  • ZilogR
    #146
    Üdv! Most láttam egy ilyen telefont, érdekelne, h egy tizest megér-e? Köszi!
  • ldavid
    #145
    a menü változhat szolgáltatótól függően is, mint az előbb linkelt képen láthatod a Vodafone-os változato(ka)t
  • Szabis
    #144
    ja és a menü egyáltalán nem hasonlit minden szinte máshogy van elhelyezve
  • Szabis
    #143
    Aha kösz a válaszokat legalább okosab letem vmenyi vel
  • ldavid
    #142
    lehet, nekem ezüst van és olyan mint ezen a képen bal oldalt
  • Szabis
    #141
    Érdekes nekem nem fekete.Ez azért lene mert a telefon fekete szinü?
  • ldavid
    #140
    csak a gyárilag beállított fekete van
  • Szabis
    #139
    hát a menü szinét változtatni én ara gondoltam
  • ldavid
    #138
    ha a menü design-ra gondolsz, az csak egy van
  • Szabis
    #137
    HY!
    Olyan kérdésem lene hogy témát a telfonon hogy lehet váltani ?
    Vagy egy darab van össz-vissz?
  • ldavid
    #136
    nem lehet
  • lacika686
    #135
    Hy!
    Az lenne a kérdésem h u700ra lehetne e ingyen GPS-t telepíteni és használni, meg h honnan lehetne letölteni..
    Köszz a választ előre is..
  • misterkrisz
    #134
    a lejebb lévö hirdetés még mindig áll:)
  • misterkrisz
    #133
    mert ha én eladom neked nem legális? :O
  • R3TR0
    #132
    Elhiszem hog roahd jo állapot de kizárolag mediamarkt electro world vagy saturn esetleg photohallban vezsek most telot sry de most full legálisan kell
  • SF2007
    #131
    Persze hogy van, csak hogyha a fájl..ez esetben zene meghaladja az 5 mb-t nem küldi...
  • misterkrisz
    #130
    Retro nennyit szánsz rá? én rohadt jo állapotban eladom neked:)
  • R3TR0
    #129
    Ez kaphato valami normális boltba? Mediamarkt Saturn electroworld vagy phothall? ha igen mennyiért??
  • ldavid
    #128
    van elég szabad helyed? nálam ilyen nem volt még 1x sem
  • SF2007
    #127
    Nekemis ezvan de vmiért van ilyen 5 mb-os küldés/fogadás limit..:S
  • ldavid
    #126
    nekem ilyen van, amúgy a windows is kezeli a bluetooth-t
  • SF2007
    #125
    Ezaz hogy van Vista kompatibilis verzióó..és megis van...de akkorsem akar működni...de nemislenne gond ha találnék vmi ingyenes bluetooth soft-ot ami nem 5mb határos...:Sszval ha tuttok akkor létszi osszátok megvelem...:)
  • misterkrisz
    #124
    visszavittem cserélték :O valakit érekel egy u700? októberi, garanciás. PÜ. köszi, üdv
  • ldavid
    #123
    nem muszáj, én elhiszem, hogy megkopott
    a króm színű részek széle nekem is már szinte fehér
  • misterkrisz
    #122
    rakjak fel képet hogy nézki? baszus egy éves sincs a telo. amugy nem kis ideje vagyunk a pannunnál elöfizetők egy probát csak megér:D
  • ldavid
    #121
    másik telóra? szerintem azt nem lehet - ált. ilyenkor a burkolatot szokták lecserélni
    én amúgy gondolkozom rajta, hogy beviszem
  • misterkrisz
    #120
    ha az oldalsó kopás garis hiba és visszaviszem a pannonba akkor kicserélik? ugyanilyenre vagy megprobáljam kikönyörögni hogy cseréljék egy másikra.? köszi!:)
  • ldavid
    #119
    lehet a PC studio nem kompatibilis Vista-val, keress Vista változatot, ha van egyáltalán
  • SF2007
    #118
    Hali!nem tudjátok mi lehet a baj?felraktam a Vistát gépre és vmiért az USB-n való átvitel nem működik telóra...nem ismeri fel a készüléket...pedig letöltöttem a software-t és a driver-t Vistara...és nem megy vmiért:S
  • coyote55
    #117
    Khmm... Meg van rendelve a szolgáltatás egyáltalán?
    Ha megrendeled, utánna a telefont ki-be kell kapcsolni!
  • coyote55
    #116
    Írd be a telefonba a következő kódot, és a telefon mindhárom szolgáltató WAP, MMS, net beállításait automatikusan lekéri, neked csak ki kell választani a megfelelőt!
    A kód: *#638738#
  • ldavid
    #115
    valószínűleg azért, mert lementi a gyorsítótárba a böngésző, de azt egyszerűen kiürítheted a "speciális" menü "gyorsítótár ürítése" opciót kiválasztva
  • t0Mi
    #114
    Szia david!
    Miért van az, hogy a telefonomon ha megnézek egy honlapot, akkor az rögzül, és bármikor hívnám le újra, mindig ua jelentkezik. Tehát pl 10.én még mindig az 5.ei hírek vannak. A beépített browsert használom, opera mini nem indult el..
  • drdd
    #113
    Szia!
    Tudnál segíteni?Az internet és a google beállítások kellenének, mert elment róla a beállítás és nem tudom használni őket. Próbáltam rá az U600 beállításait, de azokkal nem volt jó. (t-mobilos kártyát használok) Előre is köszi
  • ldavid
    #112
    ezt neked kell eldönteni, van két teszt linkelve az első hozzászólásban, olvasd el őket, segíthetnek a dologban
  • ricska
    #111
    sziasztok!Most szertnák beruhánzi egy u700-ra.
    Azt szeretném megkérdezni hogy megéri-e, mik a hátrányok.
    előre is kösz.
  • ldavid
    #110
    a T-mobile odalán csak U600 beállításokat találtam, elvileg ez is jó lesz
    de ha bemész egy üzletbe szerintem beállítják neked
  • drdd
    #109
    Szia!
    T-mobilos kártyát használok.nincs valami ötleted honnan tudnám megszerezni a beállításokat?Köszi
  • Mr Samsung
    #108
    Első dolog, hogy az oldalsó kopás garis hiba. Garijeggyel kicserélik pl a westendben is a márka boltban.