90
  • VRSDM
    #90
    nagyonhelyes
  • medog
    #89
    Hali.amiket eddig csináltam aszt nem bizti hogy felteszem de csinálok még párat összerakom az egészet és egybe teszem majd fel...
  • viktor9999
    #88
    Látom értitek a lényeget :)
  • ColdFire
    #87
    nah hajrá, megakarom nézni :D
  • VRSDM
    #86
    vagy google video-ra teszed, és bepipálod hogy "privát". és máris csak az látja akinek elküldöd.
  • Shiwo
    #85
    vagy regelsz vmely webtárhelyes site-on, mint pl az extra.hu-n, s akkor nem kell az egész világgal megosztanod..
  • medog
    #84
    lol.XD én csináltam párat, de nemtom, youtubra pakoljam fel és égjek eggyet? XD
  • viktor9999
    #83
    Nem értelek titeket itt ez a jó kis topic ami egy jó kis videó effekt szerkesztő progiról szól.Itt a lehetőség hogy megmutassa mindenki h milyen videót tud csinálni!Kérek mindenkit aki már csinált és még nem linkelte be ide az tegye meg!
    Na!Mivan már?Meddig várjak?He?Direkt kínoztok?Miért nem teszitek be linkeket?Már vagy 5 másodperce várok!
  • VRSDM
    #82
    :] na azért :D
  • Shiwo
    #81
    akkor tetesd be :)
  • Shiwo
    #80
    hol ? mi ? nézd meg jobban még1szer ,)

    (ctrl+r/frissítés után :P)
  • VRSDM
    #79
    szép szép :] csak a szöveg nem középen van :D
  • medog
    #78
    Ez jó lenne banner képnek!!!tetszik!
  • zeli
    #77
  • jefferson83
    #76
    Nekem tetszik :)
  • Shiwo
    #75
    modtopicba láttam, hogy banner kéne...esetleg ehhez mit szóltok ?

  • bertino
    #74
    :DDDDDDDD
  • Kroxx
    #73
    Valakinek nincs ötlete, hogy a tutorial-ban látott aszteroidás-becsapódásos jelenetet, hogy lehet megcsinálni?
  • VRSDM
    #72
    időm nincsen filmet csinálni...
  • zeli
    #71
    ja, oké köszi, majd megnézem.
  • jefferson83
    #70
    Ha kész: Render -> itt render beállításainál megadhatod mi legyen a végtermék (pl. avi). Majd rányomsz a 'render'-re azt kimenti.
  • zeli
    #69
    Én elekadtam ott, hogy hol kell elmenteni?
    Tom hogy nagyon lámának tűnök de nem nagyon vágom hol kell :D
  • medog
    #68
    csak nem kihalt a fórum? tessék filmet csinálni és megmutatni :D .
  • Timbo
    #67
  • jefferson83
    #66
    MEnt.
  • Timbo
    #65
    Feltelepítettem és vmi programkeyfile-t követele :) van egy sejtésem miért :) Szóljon valaki ha el tudná küldeni :)
  • VRSDM
    #64
    nekem is elsőre ment sima kopi-pésztel
  • jefferson83
    #63
    Én is azt vettem meg :) Ugye lapból is van benne pár effekt. Én bemásoltam a presets könyvtárba az összeset, nem volt jó, sőt elindítás után ki is törölte onnan :) Majd a főkönyvtárba másoltam egyet-egyet, de aztán azt nem tudtam visszakeresni a programban címről :( Majd importálni sem sikerült.

    Na mindegy majd még fogok próbálkozni, azért köszi a választ :)
  • zeli
    #62
    Nekem sikerült, mert a verzióhoz amit letöltöttem volt ilyen +50 presets pack egy mappában. Én csak bemásoltam a program könyvtárába, és működik :)
  • jefferson83
    #61
    Üdv!

    Van egy pár effektem, de nem tudom munkára fogni.

    Amikor be akarom rakni a progiba:

    "One or more of the presets you tried to import already exists and therefore was not imported."


    A gond az, hogy ez az effekt nincs benne, mégis ezt az üzit dobja ki és nem tudom miért.

    Akinek már sikerült plusz effektet berakni és tud segíteni azt megköszönném.
  • zeli
    #60
    jó lett szerintem :)
    amúgy eza maszkolás miaffene? nem nagyon értek az ilyenekhez, de szeretném tudni kezelni :P
  • VRSDM
    #59
    csak azt nézem miket tud. aztán majd csinálok egy normláisat, amikor lesz időm, szépen kimaszkolva, ésígytovább ...

    ez fosi :]
  • medog
    #58
    szép munka!jó lett! :D
  • VRSDM
    #57
    na csináltam egy filmet, első próba maszkra, meg torkolattűzre, hát perframe maszkolásra most nem volt időm csak próbálgatom még egyenlőre ;]
    igy énis látom a hibáimat ;]
    airsoft filmre tettem némi tüzet...
    jutubon
  • VRSDM
    #56
    nah megy faszán. csak aztnem tudom még hogyan lehet egy effekt-nek a hosszát nyújtani ... jó hogy van duration. de csak ott lehetne? nem lehet külön külön rétegenként? :S
  • medog
    #55
    ok
  • VRSDM
    #54
    már megtaláltam énis :] most nézem :]
  • medog
    #53
    maskoláshoz tutor : itt
  • medog
    #52
    miben segítsek?
  • VRSDM
    #51
    majd ha kitudom maszkolni az effekteket akkor teszek fel filmet. addig semmit.

    bár érdekes hogy a témanyitó sem tud segíteni, elv. vannak információi -_-