97
  • takysoft
    #97
    köszi :)
  • Kepek
    #96
    Voodoo Detective teszt – Még ilyet... Még ilyet!
  • Tomcom
    #95
    Sziasztok! Jó régen nem írt ide senki. :) De hátha érdekel valakit a hír, hogy kísérleti jelleggel az Adventuregames.hu csapata elindított egy kalandjátékokkal foglalkozó podcastet, amit ezeken a linkeken tudtok meghallgatni, és követni:

    AnchorFM
    Spotify
    Youtube
  • gombabácsi
    #94
    a játékom második részének trailerje:
    http://www.youtube.com/watch?v=O_2wCGEV3aI
  • Anonymusx
    #93
    Még csak egy pár másodpercre próbáltam ki, teljes képernyőre nem lehet valahogy váltani?
    És szerintem nem lenne az se rossz ha pl egérrel lehetne nézelődni, mert a nyíl gombokkal elég nehézkes.
  • gombabácsi
    #92
    Megjelent a játékom, letölthető az oldalon: http://deadcyborg.com/
    A honlap angol, de a játékban van magyar nyelv!
  • gombabácsi
    #91
    az oldal nem, de a játékban van magyar nyelv!
  • DOGMAN
    #90
    Az oldal(és a game) nem beszélni madzsar???
  • gombabácsi
    #89
    ha esetleg valakit érdekel, saját fejlesztésű kalandjátékom: http://deadcyborg.com/

    hamarosan elkészül
  • TheGrinder
    #88
    Black Mirror III??? Ma kezdtem el, nekem nagyon tetszik, ajánlom mindenkinek.
  • Robi546
    #87
    ismerem. :D
    Valami más ?
  • syberia2
    #86
    gray matter
  • Robi546
    #85
    jah okés! :) De azért ezek már van vagy 15 éves játékok! :S tehát elég öreg! :S Na szóval nem tud valaki egy jó kaland game-t ?? valami olyasmi kéne mint a Secret Files 1 Tunguska vagy a Secret Files 2 Puritas Cordis,Lost Horizon meg ilyenek tehát valaki nem tud??? :S Előre is thx! :)
  • SötétBarom
    #84
    Én most iphoneon tolom a Borken Sword - Director's Cut-ot, és tök jó! :DD Nem mellesleg, ingyen letölthető az appstoreból :) Ha végeztem vele, szerintem beregelem a bankkártyámat, aztán veszek pár régi klasszikust ^^

    Ahogy néztem, van pár amire érdemes lesz elverni 1-2 eurót (kb ennyibe kerülnek). Beneath a Steel Sky, Flight of the Amazon Queen, felújított monkey island, stb.

    Ha esetleg kijönne a The Dig is, annak nagyon örülnék. :)
  • Robi546
    #83
    Valaki nem tud egy jó kaladnjátékot ??? Ha igen akkor léci le írja a nevét pls ??
    Előre is thx!
  • csgj
    #82
    Jónak tűnik, ahhoz képest, hogy ingyenes! :)
  • gombabácsi
    #81
    készülő magyar fejlesztésű kalandjáték: http://deadcyborg.com/
  • Robi546
    #80
    Ja oké majd kipróbálom!
  • csgj
    #79
    Hát lehetne aktívabb is. :P De én most például nagyon keveset fórumozok...

    Egyébként esetleg a Gray Matter c. játékkal lehetne kicsit felpörgetni. Nemrég jelent meg, és nagyon jól sikerül!!! :) Játszik vele valaki??
  • Robi546
    #78
    Aktív még a topic ???
  • Robi546
    #77
    Jah ok nincsmit! :)) Amúgy hááát úgy a nevéről ismerem de a Dream Fall-t! az 1 reszt azt nem! Ja és a Next Life-hoz már találtam végigjátszást meg magyarítást is! :))
  • takysoft
    #76
    hm... bevallom, javát nem ismerem, de mindenképp meg fogom nézni őket, kösz a tippet.

    The Longest Journey-t ismered? (nem a Dreamfall, hanem az első rész)
  • Robi546
    #75
    Ja ok majd én is megnézem hogy nem i megy a NiBiRu Windows 7-n és a The Hardy Boys The Hidden Theft Az is nagyon jó játék csak nem tudtam benne tovább jutni meg végigjátszás sincs rá vagyis én nem találtam meg a Next Life is nehéz és ahhoz sincs végigjátszás és az is elég nehéz de amúgy jó játék :))
  • syberia2
    #74
    Hmm, neked aztán jó ízlésed van:))
    a 6. 7. el nem játszottam, nibiru meg vistán nem fut sajnos pedig imádtam
  • Robi546
    #73
    Ja már eszembe jutott :))
    a

    Next Life
  • Robi546
    #72
    Nekem ezek a kedvenceim:

    1.Syberia 1,2
    2.Art of Murder FBI Confidential
    3.Secret Files Tunguska (ez a legjobb kalandjátéka többször is kijátszottam)
    4.Secret Files Puritas Cordis
    5.Nibiru Age of Secrets
    6.The Hardy Boys - The Hidden Theft


    meg még egy játék csak nem jut eszembe a neve olyan fekete ruhás emberrel kellet benne menned és olyas mi volt mint a nibiru csak egy kicsit másabb és aztán olyan szigeten kellet benne menni olyan emberrel valaki nem tudja hogy mi neki a neve???
  • syberia2
    #71
    Melyik játékban volt az amikor valamilyen villában voltunk, be kellett jutnunk(először a fészerbe utána a villába), aztán fent az emeleten volt egy titkos mozaikos doboz amiből kikerült valami értékes...:D
  • csgj
    #70
    The Moment of Silence - nagyon jó sci-fi kaland.
  • takysoft
    #69
    hát félkomolyan elmegy a Broken Sword esetleg, de az kicsit vicces is, meg nem merül el ilyen mélységekben.
    De élvezetes kis játék, és azért nem az a tömény gag-tömeg, meg van benne misztikus vonal is.

    Más komolyat, olyat, ami nem horror, hát most így nem jut eszembe.
  • syberia2
    #68
    És olyanokat mondsztok amik ilyen igazán komolyak? Mint tlj, nikopol, art of murder vagy syberia?
  • balee4
    #67
    Jah én nem figyeltem, a topik témájának megfelelően felsoroltam a kedvenc kalanbdjátékaimat. :)
  • steweee
    #66
    arról tud vki vmit hogy a paltetscape torment-et modban meg akarták csinálni nwn.1 alá. megjelent már, vagy meg fog valaha ?
  • takysoft
    #65
    Sanitarium a nagy klasszikus asszem
  • syberia2
    #64
    Kösz:)
    Mondjuk jöhetnek horrorosak is:D
  • takysoft
    #63
    ja bocs, akkor én félreértettem a kérdést...

    azt hittem olyan kalandjátékokat keres, mint a syberia...

    Monkey Island-ek vagy a DOTT még véletlen se hasonlítanak rá:D

    Bár a Grim Fangango tényleg kicsit olyan.

  • balee4
    #62
    Day of The Tentacle (talán ez minden idők legjobb kalandjátéka)
    Monkey Island 1-3
    The Longest Journey és Dreamfall
    Syberia 1-2
    Full Throttle
    Grim Fandango
    Broken Sword 1-3
    Beyond Good & Evil (bár ez inkább akció-kaland)
    nekem ezek a kedvenceim, ja és persze az újkori kalandjátékok legjobbika a Fahrenheit
  • takysoft
    #61
    A Syberia a kalandjátékok között is elég egyedi a maga sajátos stílusával és hangulatával. A kalandjátékok általában horrorosabbak, vagy humorosabbak.

    De aminek elég hasonló hangulati világa van, az a The Longest Journey
    (nem a Dreamfall, az a folytatása)

    TLJ az egyik legnagyobb játékélményem valaha.

    Aztán leht még szerencsét próbálni Benoit Sokal többi játékval...
    Paradise, Nikool, Sinkink Islands, de ezeket én nem ismerem.
  • syberia2
    #60
    Tudtok mondani Syberia szerű játékokat nekem?
  • csgj
    #59
    Nem próbáltam ezt se... De emlékszem a legelső Fenimore Fillmore-os kalandjátékra. Az nagy volt! Vmi "3 Koponya és az azték miafene kincse" volt a címe :P
  • blackgamer
    #58
    és a Fenimore Fillmore: Revenge?
    vadnyugati helyszín bejön, meg a csaj karakterek, csak lusta vagyok tesztelni