2153
Project Torque
  • Lui76
    #2153
    Én belekezdtem , de messzire nem jutottam eddig , néha benézek.
  • Gibor
    #2152
    Én szoktam, de sajna még eléggé hiányos és emberünk egyedül fejleszti, vagyis próbálja.
  • CsuTy89
    #2151
    Van barki, aki jatszik az ujraindult PT-vel?
  • Lui76
    #2150
    Már fut a játék !
    Nem tudom hány ezer éve hagytuk abba , de mintha ugyanott folytatnánk....
    Persze így is beszippantott . :)
  • Gibor
    #2149
    Apropo
    Steamen akarják indítani és már Steam linkje is van. LINK
  • Gibor
    #2148
    Nemsoká elméletileg újra indulnak a Project Torque szerverek. LINK
    Egy kis csapat próbálkozik most és 10k usd-t szeretnének összekapni majd egy kickstarter formában, ez elvileg az Invictusnak kell hogy mai gépekre felkészítsék a játékot és utána indulhat a játék a régebbi 2010-es Leila build-el ami a legstabilabb volt. Discordon követem őket és figyelem hátha kisül belőle valami.
  • Gibor
    #2147
    Hát PT hez hasonlítva :D Fele annyi idő alatt elérnéd itt kb.... Itt elég gyors a fejlődés.
  • Lui76
    #2146
    Szívesen nekiállnék ennek is , de már nincs annyi időm mint anno és a PT-ben elveszett üzemórákat újra visszajátszani nem lehet ... :(
  • Szabi1991
    #2145
  • Gibor
    #2144
    Átalakítottam a tápigot, kezdetleges gyors összedobott design, gombok még nem működnek de majd összeteszem az egészet nemsokára... bár ötleteket várok, időm ahogy engedi megcsinálom tökéletesre a tápigot.
  • Kicsizoli
    #2143
    Örömmel olvasom hogy visszatér a drift..talán újból elkezdem..
  • DRPCDoki
    #2142
    Level-Rhez is jön az új build, bár nem tudom, pontosan mikor, Heat Online ezt alapból megkapta, mert most indultak nem rég és ki tudták könyörögni.
  • SBT
    #2141
    először a Drift City-ről bannolják az európában élőket, most leállítják a project torque-ot lesz helyette heat online ami agyon van update-elve (és míly meglepő csak amcsiknak)nekünk meg marad a Level-R ami a képek alapján eléggé elmaradde még mindig jobb mint a semmi...
  • SBT
    #2140
    akkor most az account-okat is törölték? me ha igen én nemtom mit teszek... hónapokig tartott mire lett egy elfogadható kocsim és level 10-re felküzdöttem magamat...
  • DRPCDoki
    #2139
    A Project Torque megszűnt, helyette Heat Online van az amcsiknak, mi pedig a Level-R régiójába tartozunk.
  • SirAlo
    #2138
    Hi, nem tudjatok hogy levettek mar azt a sok Ip bant? utoljara amikor akartam jatszani Projectel Ip bannom volt es azt mondtak hogy sok orszagot nem engednek jatszani:( Esetleg tudtok meg valami ehez hasonlo jatekot ami ingyenes es esetleg kicsit szimulatorosabb ?
  • Lui76
    #2137
    csak minek , dobhatod a kukába sajna...
  • CsuTy89
    #2136
    Én inkább PT-zek, 10ezerért meg lehet venni bármelyik autót, ráadásul tök olcsó minden és több ember is van, mint hónapokkal ezelőtt... Ezt eljátszhatták volna már korábban is, sztem.
  • ALIENwoods
    #2135
    Abszolút meg, már a Gamigo-s kezdetekkor sikerült olyan populárissá tennie a gamigonak, hogy te legyen játékosokkal, átlagban 11 oldalnyi lobby, van és ~100 verseny alatt fel lehet fejlődni a legjobb autóhoz (XP és RP duplázóval). Level 8-s verda a max, nekem a Level-7-s Panama GT-m 3 napnyi farmolás után összejött. Egyedüli hátulütője, hogy szinte mindig, mindenki csakis a Wangan páláyn játszik, amitől rohadt unalmas lesz 1 óra után a játék.
  • kemszi2
    #2134
    megéri level-rezni?
  • ALIENwoods
    #2133
    Létrehoztam az SLModders csapatot a Gamigo-s Level-R-be, a csajok már várnak :)

    Várom az aktív játékosokat! egyenlőre 7 szabad hely van!

  • ALIENwoods
    #2132
    A mai "farmolós" nap termése Class 3-s után egy Panama GT, lett volna pénzt Morellora, de már nem volt türelmem felfejlődni 42-ről 53-ra. Így is RP/XP duplázó csajokkal és alap RP/XP duplázó trunkal versenyeztem Wangant egész nap....

    Már a szobám körül is villódzó autópályát látok.
  • Kicsizoli
    #2131
    Bocsi már megleltem a linket..sorry..
  • Kicsizoli
    #2130
    Kicsit sajnálom nem keveset szenvedvetem vele mire eljutottam, hogy legyenek frankó autóim..de ez van ...

    egy linket valaki dobna hogy honnan is lehet tölteni a klienst..

    köszi..
  • ALIENwoods
    #2129
    Szerencsére nincs különbség Level-R és az eddig USA-ban játszott PT között.

    Ami különbözik Level-R-ben van BMW, és kellően soka játékos, naponta 10 event minimum + az állandó szerver bónuszok (+50%-k) adott játékmódoknál, most épp CTF és TCFT-nél
  • ALIENwoods
    #2128
    Mivel más szolgáltató (avagy EU-ban a Gamigo az) ezért a szerók semmilyen kapcsolatban nincsenek a volt Aeriással, így az accod se lehet használni.

    Én spec PT-ben lvl 49 voltam épp stallionra gyűjtöttem mikor írták hogy leállnak.

    Most Gamigo-s Level-R-t tolok, 0-ról kezdve, és 1 nap alatt lvl 4-s verdám van. Olyan sokan játszanak vele, hogy 47 oldalnyi VS Race Lobby van :D, így pikk-pakk össze lehet hozni a hiányt, és venni egy lvl 4-s verdát.
  • Lui76
    #2127
    Hát ha nem átvihető és megint nulláról el kell kezdeni :(
    - most már mégannyi időm sincs mint kezdetekkor.
  • Gibor
    #2126
    ALIENwoods barátunk úgyis lefogja írni hogy mivel másabb a level-r, a tápigot hamarosan átalakítom, és énis felnézek level-r be, bár játszani nem fogok nagyon mostse, nincs kormányom és nélküle nincs kedvemse.
  • UnConnecteD
    #2125
    ennyi volt :(
  • Kicsizoli
    #2124
    Ugyanazt a reget lehet majd haszálni a lever r ben is?

    Bocsi ha skodom..
  • Gibor
    #2123
    Hát igen sajna leállnak, nem voltam aktív mostanában dehát kormány nélkül nemsok kedvem van játszani vele, de ha gondoljátok átalakítom a tápigot level-r-re.
  • ALIENwoods
    #2122
    Leállnak az Aeria-s PT szerverek!!!

    Megyek át valszeg a gamigo-s Level-R szerverre ha enged majd..
  • CsuTy89
    #2121


    Hehhe, mondtam, h az ott egy GT-R R35
  • UnConnecteD
    #2120
    6 honap utan megszunik az acc
  • ALIENwoods
    #2119
    Ahogy néztem Drift helyett van ez a Battle mode, amit senki se játszik, mert lobbyt sosem találok :)
  • Kicsizoli
    #2118
    Most próbáltam ezt az uj Juliát..egyenlőre régi jobban tetszett..ebben miért nincs drift?

    Vagy csak én nem találtam, csak épp belekukkantottam..

    Köszi..
  • Lui76
    #2117
    Nemtom én is hasonló aktivitással tolom ,gyorsan véginyomtam most újra a jogsikat, mert vmi nagy frissítés lehetett.
  • Ombika
    #2116
    1 evvel ezelotti mentesem elinditottam frissitte magat es wrong password. Tortent vmi valtozas vagy csak kitiltottak?
  • UnConnecteD
    #2115
    R35
  • ALIENwoods
    #2114
    Igen, azt egy liszenszelt GT-R (R33)-s benne :)