27
  • Figliar
    #27
    Én azt mondom hogy a Hordások szemszögéből kellene megközelíteni a dolgot, de így viszont a vérbeli Alliancesoknak nem tetszene majd szerintem,legjobb lenne ha mind2jük szemszögéből, mert amúgy meg a Hordások lennének a gonoszak holott ez egyáltalán nem így van
  • Loverman
    #26
    élőszereplős lesz nem CGI
  • Alfa Of NS
    #25
    A vizuális látvány miatt aggódok én a magam szerény szemszögéből. A CGI alapvetően szar. Nehéz vele igazán értékes művet alkotni. Viszont bíztató hogy mind a Blizzard, mind a Legendary olyan, hogy próbálják ezt a hátrányt ledolgozni. Remélem sikerül.
  • Prof William
    #24
    Ez igaz. Meg a Blizzard nem oylan hogy csak úgy eladják ajogokat aztán mindenki azt csinál vele amit akar... Valszeg komolyan felügyelni fogják a munkálatokat és ha valami nem tetszik nekik akkor szólnak...
  • Lordboxi
    #23
    felejthetetlent alkotott, az RPG-k közt, mert ez a gyalázatot sose felejtem el, wow, mint rpg
  • MrPrise
    #22
    "az RPG műfajában felejthetetlen klasszikusokat alkotott meg."
    Ez picit így erős, annak legalábbis akinek nem a Diablo jelenti az RPG-t...
    "Felejthetetlen klasszikus a műfajban" pl. a Bard's Tale (a régi, nem az új...), EOB, Wizardry, Dungeon Master, Fallout. Egy Wizardry online lenne az igazi.
  • Soundmaker
    #21
    Akit esetleg érdekel...

    Warcraft történelem.doc
    egy fórumról ollóztam össze.. összefoglaló jellegű iromány 35 oldalon, de nem a teljes történelem. (a postoló nevét sajna nem tudom, ezúton is sorry tőle)

    Wow helyszínek.doc
    a világ bemutatás képekkel.

    továbbá olvasható a worldofwarcraft.hu oldalon is történelem az Ismertetők menüpontban.

    Csemegézzetek!
  • Soundmaker
    #20
    Az igényességről annyit, hogyha csak a negyedét ültetik át a filmbe a kidolgozott wow világának, akkor is iszonyatosat fog robbantani... HA valaki olvasta a wow történelmét az tudja miért. Van olyan jó mint a Gyűrűk Ura vagy más Fantasy világé. Több könyv is van belőle szóval a jó story adott, a Legendary Pictures és a Blizzard animátorai ha összedolgoznak akkor a látvány is topon lesz...

    Én nagyon nagy durranásra számítok majd... és legalább 2 folytatásra :D
  • Soundmaker
    #19
    A wow filmben szerepelni fog Thrall és lesz benne még 1 ütősebb hordás hős is... így a horda kedvenceknek is meglesz a betevő falatjuk. De az is írták, hogy Nem gyűrűk-ura szerű film lesz (1 küldetés), hanem harcokra és egyéb cselekmény szálakra bomló filmet akarnak csinálni. (szerintem amire gondolnak az hasonló lehet a katonák voltunk c. filmhez, ahol mindkét tábor szemszögéből mutatták be a csatát.)
  • moRtiZ
    #18
    Most volt Blizzcon, Metzen megmondta, hogy igényes filmet akarnak csinálni. Mint tudhato a Legendary Pictures fogja csinálni a filmet (Batman Begins, 300), Blizzard és Legendary oldalról is az a nyilatkozat jött, hogy olyan filmet akarnak amitől mindenki padlózik, ígéretek szerint igencsak rá fognak gyurni a látványra és a storyra is. Én hiszek nekik.
  • Hoz_Hun
    #17
    Hát én speciel egy StarCraft filmnek jobban örültem volna.
  • Troll
    #16
    Nem hiszem, hogy a Blizzard sokat kockáztatna anyagilag a filmmel. Nem ők csinálják, csak eladják a jogokat valami nevesebb filmgyárnak. Ha szerencsénk van, a sztorit azért felügyelik, nehogy valami bődületes baromság legyen a végeredmény csillivilli látvánnyal.
  • Wittgen
    #15
    Nem a Blizzard fogja finanszírozni a film nagy részét, hanem egy stúdió (pl Fox).
  • Hedgehunter #14
    Meg a christpher lambertes diablos filmet... resident evil, bloodrayne is jatek volt elobb....
  • kandeláber
    #13
    azért az jó, hogy nem uweboll esett neki -mint bolond az anyjának

    Azt mondták, még nincs rendező, de ha a Mester akkor épp ráér, talán őt kérik fel.
  • kanduhr
    #12
    Meg a Street Fightert...:)

    Egyébként ezt a béna képregényszerű Warcraft design-t nem hiszem, hogy át tudják rakni filmre is.
  • Loverman
    #11
    és elfelejted a Mortal Kombat filmet;)
  • Loverman
    #10
    100 milka kb 1 hónapban jön nekik... szal....
  • Loverman
    #9
    Az első film allis lesz, a második lehet hogy akkor hordás:) Ja és azt is mondták hogy az első filmben nem lesz mind a 10 faj feltüntetve, sőt. Ha belegondol az ember kb 6-7 lehet a max ami benne lehet, valszeg ennél is kisebb szám lesz az első filmben.
  • Toughtful
    #8
    Egyrészt nem a WOW-on alapul, hanem a Warcrafton - ez lényeges lehet - másrészt meg két órásra saccolták a BlizzCon-on, ami max. 120 perc az én olvasatomban :)
  • edios
    #7
    Jó sok pénzt összehalmozott Blizzard, hogy csak úgy 100+ milkás filmet kezd el gyártani. Remélem nem mindent egylapra üzletpolitika, mert akkor csúnyán megbánhatják a dolgot utólag.

    Meg aztán nem sok játékból készült eddig gigaprodukció, pláne élőszereplős. (Final Fantasy: Spirits Within mondjuk jóval meghaladta 100as határt, de az CGI, valamint nem is játékadaptáció igazából.)

    Szóval ez egy újabb (vissza(?:P))fejlődés a filmtörténelemben!
  • knightbali
    #6
    Nekem jobben tetszene, ha a horda oldaláról közelítenék meg a dolgokat.
  • gothmog
    #5
    azért az jó, hogy nem uweboll esett neki -mint bolond az anyjának.
  • Rykov
    #4
    Ezaz, alázzák tovább a játékokat...
  • nagykovi
    #3
    Más sikeres dolgoknál is így van... ha már a diákokat meg az iskolaszereket hoztad fel példának akkor mennyi pókemberes meg pokemonos meg mittom én milyen táskát, tollat, ezt azt látni a boltok piacain. Ez sztem nem újdonság, csak ritka (vagy ritkább) hogy egy pc-s játékkal történjen ez nem pedig egy mesével, vagy filmel vagy hasonlóval
  • Requiem88
    #2
    A csapból is WoW folyik lassan... Aztán jönnek a WoW-os iskolaszerek diákoknak, WoW-hamburger a MCDonalds-ban ("minden hordás ilyet eszik!"), WoW-ra kifejlesztett laptopok, hogy sehol se gyötörjenek elvonási tünetek. Azért ez már gáz.
  • EagleeyE
    #1
    Hát pedig ez pont olyan sztori, amit mind2 szemszögből érdemes lenne megvizsgálni...Egyik film Alliance, a másikban meg akkor mehet egy Orc Warrior :)