80
pop punk-alternative rock-post-hardcore-punk-rock banda
  • Mayu Misery
    #80
    értem:)
  • 5c0rp330n
    #79
    mondom. szerintem ők személyesen abszolút leszarják. a marketinggépezet érdekelt benne, ami körülöttük van. ma már kevés dolog nem így működik.
  • Mayu Misery
    #78
    hát jó,ha népszerűség miatt ezt akarják,akkor azt csinálnak amit akarnakxD
  • 5c0rp330n
    #77
    ezt megint nem tudhatom, de sztem nem is a stílussal van a legnagyobb bajuk, hanem azzal van ki a faszuk, h ezzel basztatják őket mindenhol. a myspace-üket meg mondom, hogy szinte kizárt, hogy személyesen ők irányítják, így az, hogy milyen barátaik vannak ott, nem hiszem hogy jelentene bármit is, főleg nem egy egyértelmű állásfoglalást bármi mellett is vagy elhitetést.
  • Mayu Misery
    #76
    jó,de ha annyira elegük van abból,hogy folyton emonak nevezik őket,akkor miért nem törölték ki a "barátaik" közül ezt az emoxcore.com-t? mi az hogy marketing?szerintem ez hülyeség,ha annyira utálják,hogy emonak nevezik őket,akkor semmi áron sem hitetik el másokkal,pénzért sem,hogy ők emok,és akkor "na,dőljön a pénz"
  • 5c0rp330n
    #75
    nem hiszem, hogy ennek bármi jelentőssége lenne. gondolom nem is ők irányítják személyesen a myspace-üket, lehet benne marketing, vagy sokminden más is. lehet őket emonak nevezni meg másnak is. de sztem teljesen felesleges. ma már nem tudod megmondani szinte semmiről, hogy milyen valójában, nincs fehér és fekete, úgy általánosságban.
  • Mayu Misery
    #74
    igen,azt is nyilatkozták,hogy elegük van abból,hogy őket emo zenekarnak hivják,de azért szerintem elég furcsa,hogy oltják ezt a stilust,közbe meg egy olyan myspace "klubféleségnek" a tagja,aminek igen,pontosan az a cime,hogy "emoxcore.com"
  • 5c0rp330n
    #73
    mármint azért szánalmas, mert leszarozta az emo műfajt?
    nem ismerem kifejezetten az együttest, csak a legutóbbi albumukat hallgattam meg párszor, de szerintem soha nem állították magukról, hogy bármi közük lenne az emohoz. aztán persze jött a nagy emo divathullám, és a zenéjük annyira távol sincs azért a műfajtól, ezért szvsz inkább kerülték a témát, hogy ne üldözzék el se a műfaj kedvelőit, se az ellenzőit, gondolom marketing is van a dologban. mostpedig megaszonták a magukét. igazából szerintem mindenki leszarja, aki csak azért akar hallgatni egy zenét, mert az emo, az beteg. gondolom nekik is ki volt már a faszuk az egész emo/nem emo témával.
  • Mayu Misery
    #72
    áh nem...nemrég olvastam egy angol oldalon,hogy ez télleg igaz-.- úgyhogy akkor ez a gerard elég szánalmas...
  • Mayu Misery
    #71
    Először ezt nézzétek meg!(ott van az mcr az emoxcore.com barátai közt)

    aztán ezt nézzétek!(taking back sunday is köztük van)(ami majd az utolsó linknél lesz lényeges)

    végül ezt!..mcr top friends között ott van a taking back sunday zenekar is,ami az emoxcore.com barátai között volt!


    ezzel nem arra akartam célozni,hogy az mcr emo,csak kicist furcsa,hogy nemrég arról hallodtam,hogy ez a zenekar ezt a stilust "egy nagy szar"-nak nevezte,közbe meg az emoxcore.com,és egy emo zenekar barátja is....másrészt..azt is olvastam,hogy gerard way régebben depresszióban szenvedett...valószinüleg azrt tartja az emot egy nagy szarnak,mert ő is azthiszi,hogy a lényege a depi..de ha ez igaz,akkor miért tartja szarnak a stilust,ha ő is depiben szenvedett?ha ez télleg igaz,akkor elég szánalmas,viszont nekem van egy olyan érzésem,hogy ez az egész egy átverés..(ami nem biztos,de ezt csak úgy mondtam)..ez is egy hülye kamu,amit a magyarok találtak ki,gondolom azért,hogy átverjék a kis tiniket...másrészt van egy video,ahol a zenekar véleményt mond a stiilusról,csak az a baj,hogy nem tudom leforditani...beilleszthetném a linkjét,de valószinüleg mindenki csak azt irná,hogy "gerard ezt mondta,meg azt mondta,és igen,szarnak találja a stilust"(és közbe meg lehet,hogy pont ellenkezőleg)
  • scorpeeon
    #70
    Most nézegettem a klipeket, nem rosszak. Kicsit furcsa, hogy a Famous Last Words klipje le van rövidítve az eredeti számhoz képest, nemtom miért. Eredetiben jobb sztem.
  • Daza500
    #69
    Az énekesük se az, csak azt akarja elhitetni a sok tudatlan kis hajszárítófejű lánykával (rajongók).
  • Daza500
    #68
    Ha a TH emo, akkor a Föld banán alakú.
  • Marki
    #67
    Nemtom, olyan gyakran nem hallgatom, csak ha véletlen megy a tévében.
    Bár tévét se nagyon nézek, szal

    Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy nem a vivából meg a bravóból kell tájékozódni, mert az MCR igenis jó zenét csinál (többnyire). AZ emóhoz meg nem sok köze van, leszámítva a sok emós rajongót.
  • Atkamon
    #66
    Hát a Tokio Hotel sem éppen emos ha már itt tartunk... Az énekesük emos azt kész... most nézd meg a gitárost is...az meg hip hopos... a basszusgitáros rocker, a dobos meg nem tom... az meg sima:P
    ez legalábis a kinéztük alapján... zene alapján... nem tom nem hallgatom... egy számukat hllgattam az kicsit emos...
  • Marki
    #65
    Nem értek az emóhoz, szerintem az.. legalábbis a stílusukat (öltözködés) elnézve.

    Amiért az mcr-t emónak nézik, az a Famous last words és az I don't love you... Azok tényleg azt sugallják, hogy emósok. A külsejük meg főleg.
  • sapkafej
    #64
    hát nem ezt mondtam én is? szinte.

    a th emo?
  • Marki
    #63
    Bevallom, fogalmam nincs, pontosan milyen stílus az MCR (én eleve a metalt szeretem), de -mint mondtam- hogy nem emo, az biztos. Nekem megvan az album, hallgatom is. Tényleg van pár emó jellegű szám, de pl. h a a Teenagerst vagy a House of Wolves-t meghallgatod, rájössz, hogy nem azok.

    Hasonlítsd össze pl. a Tokio Hotallel, ha már az emót felhoztad.

    Arról meg sajnos nem tehetnek, hogy sok emós gerjed a zenéjükre, bár a küllemükön lehetne mit javítani.
  • sapkafej
    #62
    ne tereld el
  • Ben C
    #61
    jfac enyhén durvabb mint a hardcore.. ilyen death és grindcore keverék. ahogy ők nevezikmagukat "deathcore" de np.
  • Atkamon
    #60
    fejezd már be ezt a "bazki" stílust légyszives
  • sapkafej
    #59
    de bazki, mióta emocore az mcr? hol marad CORE-rész?:P
  • Marki
    #58
    Remélem, hogy tényleg eltűnik az emo az életünkből, de az MCR nem emo zene!
    (mondom ezt úgy, hogy nem vagyok fan)
  • Zizou5
    #57
    hat mar bocs, de a metalcore, hardcore, az NEM emocore. emocore: mcr, panic, fob stb stb.

    metalcore: as i lay dying, caliban stb
    hardcore: hatebreed, throwdawn, job for a cowboy stb stb.

  • Thadius #56
    erről van szó :D
  • sapkafej
    #55
    de emocore bazdmeg, emocore?
  • VRSDM
    #54
    én whitney houstont-t is hallgatok, natessék (bár a zenéjétől is kiráz a hideg a meghallom olyan brutális szépen keni a hangját . ha még látom is a mosolyával ahogy énekel akkormeg hjujjujj :]

    szóóva' . sőt pink ployd-al is kedveskedek a receptoraimnak. és nem kell lebuzizni. ami jó az jó. kétségtelen. aki emiatt néz le engem (másokat) az a legszánibb tömegtermék-pózer a földön.
  • gercse
    #53
    ezért megérte beírni
  • F1re
    #52
    egyetertek nem MCL kell nekunk :D hanem Noisia,Dj hype,Pendulum,Concord down,Unknown Error stb... :D
  • Atkamon
    #51
    öh... ízlések és pofonok... nekem pl Mika zenéje is tetszik. MCR-től nekem csak a Teenagers tetszik, a többi számuk nekem annyira nem. Az énekesüknek pedig tudomásom szerint fekete haja van:P:)
    peace
  • Atkamon
    #50
    akkor mond el miről beszélsz? nekem egyértelműnek tűnt:
    Zizou5 monta hogyez az egyetlen emocore zene, amit meghallgat. Erre te kérdezted melyik az, mikor nem eyértelmű, hogy az az együttes, amnek a topikjában vagy?:)
  • Dacid
    #49
    jah csak teszemazt green day-ék már több mint 15 éve adnak ki albumokat és Ők minidg is punk zenét fognak játszani. Ez a MCR inkább poppunk... ha emo zenét kerestek, valami metalcore bandát keressetek. pl.: As i lay Dying. annak ellenére hogy emo-s zenét játszanak azért a témáik oda*asznak.

    Btw. MCR elég ratyizene, kb olyan mint a Mika :D:D:D (jah az énekes meg mint valami retardált főleg szőkehajjal és kifesetett szemmel :D)
  • Dragooon #48
    itt vagyok én is (hogy utolsó kérdésedre válaszoljak)^^
  • gercse
    #47
    jó, útólag rájöttem :)
    amúgy csak én vagyok az egyetlen, akit nem érdekel, hogy hogyan néz ki a kedvenc együttese, meg nem azt nézem milyen stílus is pontosan, hanem élvezem ahogyan játszanak?
  • sapkafej
    #46
    kurvára nem tudod miről beszélek, úgyhogy.
    nem tőled vártam a választ (tudom, hogy bárki írhat, de attól még hagyjámá)
  • V43 1105
    #45
    My Chemical Romance, fujj :S Úgynéznek ki mint a lányok, komolyan mondom csak nevetni lehet rajtuk XD
  • Atkamon
    #44
    Emo... minden Emos őket is imádja, plusz a szövegeik alapján is emósok, meg a kinézetük alapján s... bár azalapján nem annyira, de azért észrevehető
  • Atkamon
    #43
    Szerinted melyik?? istenem... melyik topikban vagy?
  • nyamiag #42
    viccelt a srác ;)
  • sapkafej
    #41
    és melyik az?