34
The Nines (Kilencek)
  • Tower Guard
    #34
    "hagyjon" a sietség...
  • Tower Guard
    #33
    Én most fogom megnézni a filmet egy csajjal. Remélem tényleg fasza, ő szereti az elgondolkodtató filmeket (én is). Nehogy a végén annyira szar legyen hogy itt haggyon a picsába, és gondolkozzak el azon, hogy ezt az estét sikerült jól elszarni :D
  • LasDen #32
    nincs semmi párhuzam a sims-szel csak páran a bemutatóban látott számokat (ami az emberek feje felett látott meg a végén RR....) olyannak látták mint ami a simsben van....amúgy meg sztem rohadt jó volt..... :D
  • doglottmokus
    #31
    Sims, szerintem sincs köze hozzá, csak addig, hogy a 3. részben játék programozóként dolgozik Ryan Reynolds, több játékban vannak ilyenek, hogy a karakter feje felett jelez valamit a játék...
  • doglottmokus
    #30
    először nem értettem mindent, aztán a végére úgy ahogy sikerült megérteni.
    Párszor meg lehet nézni, de láttam már jobbat is...
    10/6
  • stargatelost
    #29
    na, egy kicsit átgondoltam, és felelőtlenül pontoztam :D

    9/10 :)
  • stargatelost
    #28
    most néztem meg
    hát érdekes volt, tényleg van pár dolog ami nyitott kérdés marad

    7/10
  • Harkat 89
    #27
    Sims film:D ez tetszik, előbb inkáb nézétek meg a filmet, én már megtettem, és szerintem valahogy egyáltalán nincs hozá köze.
    Nekem más film jutot eszembe, de nem mondom meg meik mert az sokat elárul.
    Amugy jó volna valaki aki már látta mert pár dolog nem világos még nekem.
  • kovi04
    #26
    The Nines (kritika)
  • kovi04
    #25
    FIGYELEM ! ERŐS SPOILER !!!!

    9 perc a filmből
  • kovi04
    #24
  • Landor
    #23
    vegyétek a fáradtásgot és nézzétek végig a trailert és tök levágós lesz, hogy ez most sims vagy mégis mifene.. ;>
  • kovi04
    #22
    LOOKFORTHENINES.COM
  • moralosan
    #21
    ez teljes értékű mozifilm?

    nem valami ingyenesen letölthető egyetemi vizsgamunka?
  • kovi04
    #20
    Erről a linkről lehet letölteni az előzetest mov formátumban:Előzetes
  • Yoda001
    #19
    pf.. nézzetek már bal oldalra alul, ez csak a sims2 ben volt XDD
  • LasDen #18
    Érdekes lenne egy sims film, amiben ilyen sok misztikum fordul elő :D
    Mert a játék nem erről híres :D
  • pilotakakas
    #17
    sims film...istenem, ti is ezen a bolygón éltek?:D azér mer egy fél pillanatig sims van bennt, amugy semmi köze és amugy semmi nem utal simsre, attól még nemgondolom, hogy ez sims film...az én véleményem szerint a sims filmnek sims lesz a címe...

    ettől függetlenül tényleg érdekesnek néz ki, maj meglátjuk
  • kovi04
    #16
    Ez egy nagyon jónak igerkező film. Az imdb.com 8.9-et adott rá, ami nagyon jó. Ez egy kész film mivel már megvolt a hivatalos premiere. Hamarosan bemutatják Amerikában (várhatóan összel) és remélhetőleg 2008-ra a magyar mozikba is elér a film. Remélem nem úgy végzi, mint a Fountain. Bővebben az imdb.com-on olvashatsz angolul a filmről.
  • LasDen #15
    de most télleg ez mi akar lenni???
  • Sephi
    #14
    Megszolal "ez a sims film,vagy mi?" .... Jaj micsoda emberek.
  • bigfoot
    #13
    wazze nem tűnik rossznak
  • kovi04
    #12
    Az imdb.com-on már rajt van a film adatlapja. Sajnos egyenlőre nem lehet tudni hogy mikor mutatják be a filmet.
  • gyuri12
    #11
    lool:D
  • Yoda001
    #10
    ez a sims megfilmesitve.. lol
  • shaba23 #9
    akarok egy olyan háborús filmet, amiben a főszerepló FPS módban öli a nácikat, aztán a végén eljut hitlerig, aki egy szobában ül egy monitor előtt dzsojsztikkal a kezében és a monitoron látszik, hogy ő irányítja a katonát és kiderül, hogy ezért veszítettek a németek mert hitler MOHA fan volt :D
  • HyperGames
    #8
    Ezt a faszságot...
  • Szabi1991
    #7
  • shaba23 #6
    durva
  • Atti12
    #5
    ja azt kifelejtettem hogy jó filmnek igérkezik.
  • Atti12
    #4
    hát így az intro alapján olyan mintha ennek az embernek az életét irányítaná valaki. Nekem valahogy ez jött le belőle :D. Most az a kérdés hogy hogy jön ide a kilences szám?
  • kovi04
    #3
    Éppen ezt próbálom kideriteni.
  • gyuri12
    #2
    ez a sims film,vagy mi?
  • kovi04
    #1
    Nem rég jelent meg ennek a filmnek az előzetese és nagyon érdekes filmnek igérkezik. Egy kicsit hasonlít a 23-as számra, de másféle hasonlóságot is észrelehet venni az előzetes alapján. Aki ismeri a Sims nevü játékot, az biztos megérti hogy mire célzok.

    Előzetes