68
avagy ha nincs otthon anyu vagy az asszony.
  • schrank
    #28
    vöröset csak vad rántottához fehéret meg szárnyas vagy hal omletthez
  • shaba23 #27
    jójó, tudom...vörösbort kellett volna
  • HyperGames
    #26
  • schrank
    #25
    hát aki rántottára kakaót vedel annak már annyira mindegy ...
  • shaba23 #24
    mivel én is az egészséges táplálkozás híve vagyok, ennek szellemében csináltam ebédet: császárszalonnás/virslis/zöldpaprikás rántotta sok reszelt sajttal + ketchup, +3 zsemle + 1/2 liter kakaó :)

    a desszert az gyári volt, müller csokis rizs:)

    most kicsit nehezen szedem a levegőt, jó lenne egy sör, csak a kakaó miatt nem hiszem hogy jót tenne.)
  • SimaSuna #23
    hát kb...
  • mucsácsó
    #22
    lol a kockája :DD:D
    Most erről kapásból az a WoW-os South Park rész jutott eszembe, mikor a Cartman mutterja odaviszi azt a lavort, hogy szarnia kell, mert nem tud elmozdulni a WoW elől :DDD
  • blackgamer
    #21
    Sütés, főzés a konyhában topik, ide is lehet gyülekezni
  • SimaSuna #20
    pl most haverom..22..anyuci reggeli kávét az ágyba viszi neki..kaját is..
    helyette kitakarít...ő csak wow-ozik^^
  • Dave0092
    #19
    hát én a héten eldöntöttem hogy pizzát csinálok, full egyedül, megis csináltam 14 éves létemre, és finom lett nagyon :)
  • Pheaper
    #18
    :DDD
  • Gabesz amd64
    #17
    szakács vagyok :D
  • Landor
    #16
    én votammá-4!!
  • Dynamic
    #15
    Nem értem mi olyan nagy ördöngősség a főzésben.Előveszem a szakácskönyvet és simán meg csinálok belőle bármit.Persze, ha nem túl extravagáns vagy pepecselős:)Jó, mondjuk én már 10 éve külön élek a szüleimtől, de otthon is magamnak kellett megcsinálni a kaját, mosogatni, takarítani stb. mert nálunk nem úgy volt mint sok más elkényeztetett osztálytársamnak ahol anyuci még a kenyeret is megkente pistikének, aki így 18 éves korában az önálló életre még teljesen alkalmatlan volt.
  • Davidus
    #14
    régen pizza ment de mióta egészségesen kajálok azóta főtt csirke mell+rizs/zöldség:)
    azért főtt mert még a sült csirkém is szar:D
    a rízsbe keverek mindenféle szószokat így van valami íze mert amúgy a főtt csirke mell kb olyan mintha a nagy semmit ennéd:D
  • Kandurex
    #13
    kétszer is megkenem a vajas kenyeret, ha arról van szó
  • Mirk
    #12
    én szoktam főzni néha
    ienek hogy rántotta, smack meg zacskós szarok ezek alap dolgok de szoktam spagettit, túróstésztát, gofrit, tejberizst meg még egy csomó finomat csinálni
  • Sanyix
    #11
    Én ki tudom venni a kaját a hűtőből, ha kell megmelegíteni, de ennyi :D
  • gvarga12
    #10
    nekem eleg jol megy
    lassan 4 eve elek egyedul, es eddig meg mindegyik exemnel jobban foztem
    viszont anglia irorszagban eltem elek, ahol a szaraz tevesz*rt ugyan ugy megennek mint a Chip Shop-bol a hulladekot :(
    szoval itt csak a nemet barataim akik valamennyire ertekelik a foztomet
    meg par europai ismeros es a delafrikaiak azok tudnak meg jokat enni :)

    egyebkent mostanaban Shrimps Pire Pire ezzel vaganykodom meg kezdek megbaratkozni az elso tavoli keleti izzel Chutney, elsore nagyon fura volt de van egy barackos paradicsomos ami eleg jo :)
  • mucsácsó
    #9
    nem eszem semmit, úgy :D
    kakaó amúgy jah...de én még a tojást sem tudom eltörni rendesen
  • donoki
    #8
    jah
  • schrank
    #7
    ne hogy már felülbíráld az újgazdagok ízlésvilágát ők dzabják meg mihez mit trendi inni
  • SimaSuna #6
    anno ment a Floyd és Jamie Oliver a spektrum TV-n.
    onna lestem el dolgokat..
    pörköltbe kicsi vörösbor..
    rántott húshoz is jó..de a fehér is megteszi.
    igen a szárnyasokhoz fehér illik..
    halat meg nem eszek :)
  • donoki
    #5
    :)
  • PyRex
    #4
    mármint mellé inni? mert az csak a vöröshúsokhoz passzol. szárnyasokhoz és halhoz inkább a fehér :)
  • SimaSuna #3
    anyámék elváltak 4éve..közbe apám meghalt..most 1dül vagyok..muszály valamit enni..
    rántotta/löncshúsos tojásos hagymás kaja/bundáskenyér
    de nyitott vagyok a jobb kajákra is.
    a pótanyámat szoktam oktatni néha hogy hogyan is csinálja a pörköltöt jóra..vörösbor powa!
    minden húsféléhez vörösbort ajánlok :)

  • donoki
    #2
    hát én csak átjárok a konyhán, nem nagyon állomásozok ott :D
  • shaba23 #1
    Érdekelne, hogy ki hogyan áll helyt a konyhában, ha nincs otthon anyu, vagy az asszony.
    Én magamról tudom, hogy jó teát/kakaót/bundáskenyeret/rántottát tudok csinálni, de ennyi, ezzel kimerült a repertoár. Szóval srácok, ti hogy vagytok ezzel?