3817
  • MerlinW
    #3817
    Nem fos az, csak unalmas.
  • JonasSandor
    #3816
    Még mindig ugyan olyan fos játék?
  • hunbalee
    #3815
    Ezt nem értem. De a lényeg tele van fosva a net vele így nem kell a találathoz keresni sem
  • Ombika
    #3814
    Szarba ilyet talalni?! :)
  • hunbalee
    #3813
    Akit érdekel jövő héten az epic szarában ingyen adják majd a Rage 2-t
  • MerlinW
    #3812
    Ha csak arra fókuszálsz, kb 10-12 óra...
  • grebber
    #3811
    A fő sztorit mennyi idő végigvinni?
  • tomy88trance
    #3810
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy esetleg találkozott-e valaki ezzel a problémával. Vettem egy Rx 570-et és tolnám a Rage2-öt, első induláskor zsír simán fut, aztán az xbox(béta) csinál valamit lerakódik tálcára és,ha visszalépek akkor mintha magától feljebb rakta volna a grafot ,játszhatatlan és szaggat ,mitől lehet ez? Volt,hogy alt-tab segített,de volt,hogy már az se, csak, ha újraindítottam az egész game-et.
  • Voltan
    #3809
    Kicsit egyhangú, de a gunplay kiváló, élvezetes nagyon. Rossznak egyáltalán nem mondanám, bár nekem az első kicsit jobban adta.
  • Empty
    #3808
    Külön indítható menüből? Vagy hol találom a DLC indítását?
  • grebber
    #3807
    Rage 2 - bemutatkoznak az első DLC rosszfiúi
  • RelakS
    #3806
    Lehet, vagy nemtudom.

    Ha jól emlékszem, a Rage-et is lehúzták, de a végét leszámítva nekem nagyon bejött.
  • lalakov
    #3805
    Ennyire rossz a játék?
  • RelakS
    #3804
    Rage 2 már csak egy huszas... (euró)
  • grebber
    #3803
    Rage 2 - szeptember végén érkezik a Rise of the Ghosts kiegészítő
  • DooMSlayeR90s
    #3802
    Eddig elvagyok vele. Igaz nem egy Doom,de hozza amit kell.
    Hol lehet a vulkan apit beállítani a játékban? Vagy ez már alapból így megy?
  • TomStorm
    #3801
    Kár hogy a Mech-ek felrobbannak,beleülnék szivesen!
  • Kancsalborz
    #3800
    Jézusom... Még jó hogy nem ezt adták ki Borderlands 3 néven. Azt nem tudom hogy honnan veszed hogy az egy BL2 dlc, amikor csak szeptember 13-án jelenik majd meg, de oké... Vagy ez is már megint valami előre nyafogás ? Még azt sem tudjuk milyen lesz a BL 3...
    Azt viszont tudom milyen volt az első kettő, mert végigjátszottam őket coop-ban természetesen vagy 5-6-szor, azoknak a játékok egyediek, fantázia dúsak és viccesek, a RAGE 2 - vel összehasonlítva.
    Ez a játék egy akkora "copy right" hogy az már fáj. Egyetlen egyedi ötlet nincs benne, Mad Max, Just Cause, meg Red Faction nyúlás az egész de annyira hogy elképesztő...
    Hogy a Doom-hoz mi a f@szom köze van, hogy a csodálatos már megint űber felszines, AAA-cégnek "csak kicsit szólunk be" seggnyaló "tesztekben" hogyan látták ezt ahhoz hasonlónak, azt elképzelni nem tudom. Valószínűleg egymás f@szságait "copy paste"-ék át megint mint azt oly sokszor szokták, tisztelet a kivételnek.
    De rendben, legyen nyúlás az egész. A legtöbb fejlesztő nyúlja a többiek jó ötleteit, születtek már így jó játékok.
    De ez a RAGE 2.... Ez mindenben szar :
    Grafika. Ezek a karakterek micsodák ??? A ME Andromédát széjjel savazták, nézd már meg ezeket a "műanyag fröccsöntött" otromba fejeket ebben a játékban ! Kifejezéstelen fejű ostoba arcú az összes, 10-évvel ezelőtt tudtak már ilyet.
    A karakter animációk is szarok. És nem csak szarok, bugosak is, beragadnak, csúszkálnak össze - vissza...
    A térkép, a táj full felejthető, ezerszer látott klisékből építkezik, rengeteg helyen találkoztam egymás mellé rakott 10-20 ugyanolyan épületből felépített "településsel", ajtók nem nyithatóak, 90%-csak dísz, nem bejárható. "Interakcióba" kevés tárggyal léphetsz, felvehető műanyagszerű bizbaszok, ládák, minimális animációval. Ezeknél is láttam már jobbat 10-éves játékban is.
    A robbanások, fényhatások faszák ugyan, csak az mondjuk a többivel együtt kurva kevés...
    "Ultra" beállításokkal játszva alakult ki bennem ez a vélemény kérdésed megelőzve... :)
    De jó, ne legyünk "grafikabuzik", én sem vagyok az egyébként, egy játék egyéb aspektusai nagyobb súllyal esnek a mérleg serpenyőjébe nálam is amikor véleményt alkotok, fentieket csakis azért írtam, mert engem megdöbbentett a játék "baltával faragott" kinézete a nagy előzetes hype ellenére.

    A hangok szarok bugosak mint az állat, kimarad, beragad, elnémul, stb... A zenék faszák egyébként... amikor szólnak...XD

    Az AI.... Az ellenfelek... Baz'meg azoktól én röhögőgörcsöt kaptam, szerintem jelenleg ez a világ legostobább AI-ja, de az biztos hogy én ilyet még nem láttam...XD
    Az látszik, hogy ezt egy ilyen "közelharcot" preferáló game-nek gondolták ki, az ellen kb. tőled 5-6-méterre "aktivizálódik", ami akkor annyit jelent hogy neked rohan. A saját 10-20-méteres "hatótávját" elhagyni képtelen. Ha bemész egy épületbe, vagy elérsz egy "határt" a mapon szkriptelve kiugrik, de ha elfutsz, kimész az épületből "lefagy", nem csinál semmit csak áll mint a f@sz, vagy "bugolva" csúszkál össze-vissza...XD
    Komolyan ezt elmondani nem lehet, szerintem nem sokára tele lesz a youtube ilyen vicces videókkal minthogy : távolsági "harc" a RAGE 2-ben...XD
    Látványosan nem tud mit kezdeni az "AI" ha húsz méternél messzebbről lősz rá....XD
    Most azzal szórakozok, hogy bemegyek egy tetszőleges "enemy base"-re, lelövök egy ilyen véglényt, eltávolodok 20-30-méterre, azt'án pisztollyal lelövöldözöm a szerencsétlen tébláboló maradékot...XD
    De volt olyan is, hogy kilootoltam 100%-ra egy base-t, miközben vagy 30-enemy még élt, és a fedezékek mögé ragadva ordítoztak, vagy elszaladtak mellettem az isten tudja hova, kilépve egy ellenséggel teli ház ajtaján bent ragadnak az épületben és mozdulatlanná dermednek, az ajtóból meg egyesével leszedhetők mert csak állnak...
    Autóval harcolni lehet, csak egyébként tök felesleges, mert az összes NPC-csak megy mint az ökör, nem állnak meg nem üldöznek, vagy az út mellett téblábolnak, csak akkor reagálnak ha rájuk lősz, de lazán ott hagyhatod őket utána is, a Mad Max autós harcai fényéveket vernek erre, pedig az sem volt egy túl jó játék...
    Vicces az egész, de igazából kurva szánalmas...

    De ne legyünk gecik, biztosan szoros volt a határidő, ezért egy bughalmaz az egész, majd jönnek a "peccsek" és ezeket kijavítják. Majd a történet az segít élvezni...
    Hát ja, az meg egy akkora "kliséhalom" hogy egy brazil szappanopera egy Lost, vagy egy Game of Thrones ehhez képest.
    Nem akarom "szétspojlerezni" (mondjuk igazából nincs mit, gondoljon mindenki egy az általa leggagyibbnak gondolt "világmentős" poszt-apokaliptikus magányos hősös történetre, na ez a RAGE 2 "nagy sztori" csak kicsit még gázabb...XD )
    12-éves kor, és/vagy végigjátszott 2-3-hasonló stílusú játék felett senki nem fog meglepődni nagyon, így csak egy példa :
    A kezdő területet elhagyva 3-"szálat" ad meg a game, amik egyébként a karakter fejlesztéshez is kapcsolódnak. Elmentem a "szakállas faszihoz" (mert azt a fejlesztési fát akartam először megnyitni) a "városába", és mint fő szál első feladat: Jó hogy jöttél ismeretlen idegen, menj le a csatornába, öld meg a mutánsokat, és kapcsold fel az áramot...XD.
    A csatorna a város közepén, körben 50 npc lóbálja a f@szát, aki a feladatot adja hatalmas "badass" egyébként csak annyira inkompetens a bandájával együtt, hogy még a villanyt is neked kell nála felkapcsolni...XD
    Az még hab volt a tortán, hogy a küldi végén megjelenő "főboss-t" (valami nagydarab mutáns g@ci) pisztollyal "leputtyogtattam" tarkón, mert azzal szegény nem tudott mit kezdeni hogy felszaladtam egy lépcsőn és nem látott rám, ezért csak álldogált mint egy f@sz ez is... mint a többi IQ - betyár haverja...XD
    De komolyan... ha már hétezernégyszázhuszonnyolszor nem sütötték volna ezt el... Akkor is, 12-éves kor felett valakinek ez elég ma egy játékban a hangulathoz ???
    És a többi mission, és a fő szál is ugyan ezt a "magas lécet" ugorja később is, nem kell izgulni...XD

    Én nem akarok veled kötekedni, megvallom én már az "idős gamer" generációhoz tartozván tudom is hogy ezek a játékok (sajnos) már nem nekem készülnek, de ne haragudj egy ilyen új "szuper AAA" csodát kipróbálva egyszerűen nem látom hogy mi az a téged idézve : "kegyetlen jó" benne.
    Ennek a játéknak egyetlen aspektusában nincs újdonság, semmi forradalmi játékmenet, vagy grafika vagy történet, vagy
    bármi, minden részét láttuk már tucatszor, sőt tele van hibával, és még sokszor az átlagot sem éri el, tényleg kíváncsi lennék hogy mit látsz benne amitől ilyen "állat ez a game"... :)
    Vagy ma már egy erőteljes Hype-is elég hogy a középszerből "kurva jó" legyen ?
    Mert én ezt látom az utóbbi időkben inkább...

    Én a magam részéről inkább hálás vagyok hogy nem ez az új Borderlands, remélem azt nem qrják el (ennyire)...XD

    Utoljára szerkesztette: Kancsalborz, 2019.05.17. 01:18:43
  • wedge31
    #3799
    Van olyan online áruház, ahol máris leértékelték a Rage 2-t.
  • alma2
    #3798
    Bar utolag mar sosem tudom meg, hanyadik percben gondolnam azt, hogy ez egy just cause dlc, de igy mar a masodik percben ez az erzesem volt, hogy tudtam ugyan az engine (le se tagadhatna)
    Persze tokeletes valasztas volt egy ilyen jellegu jatekhoz. Az elozo valami szanalmasan szar volt, csak nehezen ismertek be.
    Lehet sokan huzzak a szajukat ezert, mert akaratlanul is orokolte sok mindent a just cause jatekokbol, igy kevesbe hasonlit szerintem a rage 1-hez, viszont, ha ezt adtak volna ki borderlands 3 neven, egy kis modosithato fegyver mokaval, kegyetlen jo lenne. Meglenne az oriasi fejlodes minden tekintetben a bl2-hoz kepest. Es senki nem mondhatna a bl3 csak egy bl2 dlc :)
  • RelakS
    #3797
    Steam-en is elég vegyes a hozzáállás az értékelések és a kurátorok között is.
  • silverchain
    #3796
    És már fel is törték.
  • TomStorm
    #3795
    Úgy 6 óra játék után beléptem menübe is:)
    Annyira beleéltem magam,hogy át se néztem még fejlesztéseket,semmit.
    Látom vannak elosztható pontok meg fegyver/jármű tuning.

    Egy bug nálam előjön sajnos többször,hogy lemarad a szinkron.Csak tátognak ilyenkor némán karakterek:)
  • TomStorm
    #3794
    Én rohadtul élvezem!Őrült egy game!:))
  • jarlaxxe
    #3793
    Én tudtam, hogy középszar lesz de mivel most nincs más végig tolom, de teljes áron nem érte meg az igaz.
  • wedge31
    #3792
    Pontosan 1h48m-ig bírtam utána ment a refund...pedig a videók alapján várható volt de igy játszva mellbevágóan középszar szint, 60 eurót semmiféleképpen se ér max 20-at majd valamikor akcióban, megértem a steam értékeléseket a többség ennél jobbat várt.
  • TomStorm
    #3791
    Na toltam egy órát kb.hát ez igen!:)
    Azt kaptam amire vártam.

    Hard fokozat kezdtem,magasabbik majd újrajátszásnál!
    Reggel folytatom..
  • grebber
    #3790
    PCGH - Performance teszt
  • TomStorm
    #3789

    8 óra még.Ma nem lesz alvás:)
  • grebber
    #3788
    RAGE 2 értékelések:

    USgamer – 8/10
    Gamespot – 6/10
    IGN – 8/10
    Game Informer – 7/10
    GamesRadar+ – 6/10
    Shacknews – 5/10
    Destructoid – 8/10
    PCGamesN – 7/10
    Attack of the Fanboy – 7/10
    Hobby Consolas – 7,7/10
    The Games Machine – 8/10
    Jeuxvideo – 17/20
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.13. 16:43:43
  • jarlaxxe
    #3787
  • TomStorm
    #3786
    Igen sajnos,ilyen kérdés miatt nem szoktam visszaolvasni!
  • jarlaxxe
    #3785
    Most tényleg nehezedre esik visszaolvasni egy kicsit #3776
  • TomStorm
    #3784
    Most mikor kezdünk Steam-en?
    Beszélnek ezt,azt..
    Május 14 van megadva tehát hétfőn semmiképpen nem?Majd kedden valamikor
  • jarlaxxe
    #3783
  • wedge31
    #3782
    Indítsd újra a klienst és indul a letöltés is, 31GB lesz.
  • jarlaxxe
    #3781
    Elinditottam a preloadot és letöltött 2mb-ot...
  • grebber
    #3780
    Rage 2 - ezt kapjuk a megjelenés után
  • TomStorm
    #3779
    Ja és elvileg 14-én jön a 144hz-es 32"-os monitorom lol
    Jó nap lesz az na
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2019.05.10. 21:39:02
  • TomStorm
    #3778
    Előrendelve,előtöltés beállítva,szabadnapok kivéve:D