1038
Építsd meg és vezesd a fantasztikus ferrari f2005-öt
  • trogerzsiger
    #1
    Nos ma láttam ujságárusnál:D meg is vettem az első példányt, szerintem egész jó, csak félek hogy rohadt drága lesz az ujság. kinek mi a véleménye róla? remélem 500 forint lesz max egy szám, de mág úgy cirka 35000 forint lenne a 78. szám, rááadásul 14 számra 30 rugó az előfizetés... hmmm ezeket félretéve jó, n aki megvette az írjon ide azt beszéljünk róla hogy érdeme slesz-e venni avagy nem:D ilyen topikot nemtaláltam még kyosot sem! ja a kiadónak honlapját sem találtam, de az ujságból kiindulva ez vlami lengyel cég lehet:D
  • Pheaper
    #2
  • Pheaper
    #3
    Én még nem hallotam róla :o
  • Szabi1991
    #4
  • Szabi1991
    #5
    tv ben láttam, de sztem olcsobb ha elmész és +veszed a boltban :))
  • Szabi1991
    #6
    tévedtem, 51 ezer forint :OO
  • bon
    #7
    Én megkérdeztem két helyen is az újságárusnál és azt mondták, hogy közel 200ezer ft-ba lesz mire elkészül, tehát elég durva az ára. Nekem valahogy nincs pénzem kéthetente kiadni érte közel 2000ft-ot, havonta még oké lenne, de akkor évekig készülne a kocsi. Ja és még külön kell majd megvenni a távirányítót is hozzá. itt van egy weboldal rolla: link1 itt meg egy másik: link2 Valahol láttam, hogy 100db száma lesz az újságnak. Én letettem a megvételéreől, pedig jó lett volna.
  • bon
    #8
    Ez szerintem nem az, az újságban "benzin" motorost adnak ez meg szerintem egy elektromos változat. A benzin motoros változat meg tényleg ennyire dárga, leglaábbis hasonló termékek 1:8-as méretarányba több mint 100ezer Ft-ba kerülnek + írányító
  • DJ BP
    #9
    Az durva, de 78 számról írnak mindenhol.

    2000Ft számonként hát... és később hetente jön, havi 8-10 ezer...
  • bon
    #10
    Az se jobb, pláne ha hetente jön. A 100 számot én innét godnolom (nem értek olaszul így csak gondolom) link A lényeg, hogy baromi dárga, pedig de jó lenne...
    Mondjuk ezt link jobban elfogadnám, de szerintem még drágább lenne.
  • Tomo15
    #11
    Jópofa ötlet, de irreálisan drága lesz szerintem! Két napja voltam kresztanfolyamon és az egyik csaj vett a barátjának. Ott ki is lett beszélve ez a dolog,és hát nem éri meg. Kár volt meglátnom, mert most rc car mániám van Ma megyek venni:) Mondta az oktató, hogy ez a dolog már pl. Olaszországban több éve megy. Lehet így kapni hajót, meg mindenféle ilyen dolgot.
  • trogerzsiger
    #12
    Én annyira nem tudom elképzelni hogy 2000 lesz egy szám, mert akkor ki venné meg? :D
  • soma22
    #13
    az én érdeklődésemet os felkeltette a dolog, főleg mert nagyon régóta szeretnék már egy belsőégésű motoros cuccot, viszont egyben 100k-m sosem lesz és nem is volt igy talán ezzel a sorozattal majd szépen lassan összejön. ebből a szempontból nézve jó ötletnek tartom
  • ldavid
    #14
    fél füllel hallottam a tv reklámot, de akkor most ez hogy is van?

    minden számhoz adnak egy alkatrészt?
    és a motort is mi pakoljuk össze?

    modjuk azért egy Enzo jobb lenne, mint egy 2 éves vodás F1-es
  • bon
    #15
    Pedig neke is közel 2000ft-os árakat emlegettek. De ha megnézed a lentebb belinkelt oldalakat ott euro-ba vannak az árak.
  • trogerzsiger
    #16
    többet:D a kövihez egy sisak lesz matrica hátsó spoiler meg csavarkulcs
    A motor meg a 21. szám után meglesz
  • bon
    #17
    Pontosan, számonként pár alkatrészés neked kell összsrakni mindent. Lentebb belinkelt lenygel oldalon fent vannak a számok (közel se mind)pdf-ben.
  • akyyy
    #18
    ez egy kis model lesz?
  • AC2
    #19
    Elárulok egy nagy titkot, ez egy qrva nagy lehúzás. 78 számból áll a sorozat, a fennmaradó 77-tel kell már csak kalkulálni. Egy szám ára feltehetően ezután 2000 forint körüli lesz így végül 154 000 forint körüli összegre jön ki ez az egész. Arról nem is beszélve hogy kéthetes megjelenéssel, ez a 77 szám, közel 3 év. Egy jó benzinmotoros RC-t meg már 20 ér is kapsz....
  • bon
    #20
    Hossza: 58cm tehát nem olyan kicsi.
  • DJ BP
    #21
    1:8, 560cm hosszú
  • soma22
    #22
    arra a 20 ezerre befizetek, annyiért egy normális elektromosat sem kapsz
  • trogerzsiger
    #23
    szeptember végétől hetente fog megjelenni
  • akyyy
    #24
    és benzinnel megy?:D
  • trogerzsiger
    #25
    mm nem?:D
  • bon
    #26
    20ezerért nem fogsz kapni ilyet. Egy 1:8-as arányú benzines, távíránytóval nem ferrari 500 euro
  • soma22
    #27
    erről beszélek.
    szerintem ha folyamatosan tudsz relative kis összegeket rááldozni, akkor megéri, persze akinek van ennyi pénze egyben...

    szerintetek előfizetni lehet erre?
  • bon
    #28
    Lentebb (első hozzászolás) azt írják, hogy igen
  • trogerzsiger
    #29
    egy csekket is mellékelnek, nos ír egy táblázatot.

    8 lapszám 21204 forint 5% kedvezmény a 2. szám ingyen ajándék gyanánt kapsz
    kapsz egy ferraris sapeszt és kulcstartót.

    14 szám 30 rugó 25% kedvezmény itt is ingyen a 2. szám és itt még a távirányítót is megkapod
  • soma22
    #30
    a 2. megoldás elég jonak tünik,a távirányito elég drága lenne
  • bon
    #31
    a 14 lapszámos már szimpatikus, de még így is sok nekem. :(
  • soma22
    #32
    egyébként melyik oldalról szede az infokat?találtál esetleg valamilyen magyart?
  • trogerzsiger
    #33
    neem:D megvettem az eső számot
  • soma22
    #34
    jaaa:)

    minőségi azért az alkatrész amit adnak hozzá?
    no meg mennyire van biztonságban a cucc?
    mesélj:)))
  • DJ RUSH99
    #35
    Soory,hogy csak így bele vau,de ekkora hülyeséget rég nem hallottam:)

    20ezerért még csak a kasztnit sem kapod meg egy benzinmotoros autóhoz... nekem egy e30 m3 az álmom,láttam ebay-en is,ott volt a kép,meg az ár,na mondom 25 rugó pk-val az nem is rossz.. aztán kicsit jobban ránéztem és láttam,hogy ez csak a kasztni!.. szal

    Minden cumóval bőven 100 felett lett volna az álmom,azóta sincs meg:))
  • DJ RUSH99
    #36
    Ez nem hangzik rosszul,már csak az a nagy kérdés,hogy milyen az újság.. mert ha tényleg jó és érdekes,akkor talán megéri belefektetni 30k-t.. mert az úgy elég vicces,hogy az újságot megveszed,kiveszed belőle a ferrari részeit és félredobod:))
  • bon
    #37
    De sajnos a 30ezerét a kocsi töredéke lesz csak meg. Másról meg szerintem nem nagyon szol az újság.
  • DJ RUSH99
    #38
    mért csak a töredéke lesz meg?
  • DJ BP
    #39
    Jaj, tényleg :DD
  • DJ BP
    #40
    Mert 78 szám összesen, 14 csak az első turnus :D